Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Liczyłem na to że uda mi się kupić dokładkę s-line do czasu malowania. Ale niestety. drożyzna straszna a z kasą krucho bo muszę się pochwalić Mieszkanie kupiłem. :gwizdanie:
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Ludzie to jak będzie ? przyjedziecie 10 kwietnia do kielc?
-
[B7 BRE] Niezła impreza z dużą dozą dymu
Też przez to przechodziłem tylko w AVJ 1.8T wyjechałem sobie z myjni pięknie wymytym autkiem zadowolony i dumny dojechałem do świateł zatrzymuję się na czerwonym a tu wyprzedza mnie chmuraaaaa białego dymu. Zasłona dymna że ho hooo.. przez 15 km wessało mi 2 litry oleju. dolewałem bo musiałem dojechać
-
[B6 AWX] Wibracje przy 120km/h
A nie trzęsie Ci silnikiem na wolnych obrotach? mam B6 AWX i takie trzepanie przy 120 wynika u mnie z wykończonego wtrysku. jutro zabieram się za wymianę
-
[ALL B6] Wymontowanie tempomatu z auta nr1 i zamotowanie w nr2.
oczywiście zacznij od pierwszej strony!
-
[B6 ALZ] Spala benzyne i gaz??
to nie jest problem tylko objaw przyzwyczaj się albo dolej paliwa no 1/2 i zawsze staraj się utrzymywać ten poziom.
-
[B6 AVJ] Nie załącza się wentylator chłodnicy
zagadaj do kogoś z Etką.
-
[B6 AVJ] 1.8t AVJ problem przerywa, nie jedzie,
Wymień i po sprawie, też to wszystko przechodziłem, z tym że ja do tego wszystkiego jeszcze cewki zabiłem, i w sumie mam w garażu 6 sztuk uszkodzonych
-
[ALL B6/B7] Problem ze schowkiem
potwierdzam. da się poprzekładać. Sam to robiłem a jeszcze wcześniej miałem zmieniarkę podwieszoną w schowku bez tego i też się da
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Te wydechy to do Rs-a ? bo takie ładnee że cho cho.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
To jutro jestem u Ciebie. nakupuję kleju. [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 09:06_________________________________________________ Udało się wczoraj wszystko odkręcić i pomalować podkładem. dzisiaj koło południa malowanie
-
[B6 AVJ] Jaki to zawór
Polecieli z tą nazwą Ale co? to się sypie? co tam się może uwalić?
-
[B6 AVJ] Problemy z gazem i PB
Mam to samo. Nie ma się co stresować. jedyne rozwiązanie zatankować więcej.
-
[B6 AVJ] Nie załącza się wentylator chłodnicy
no wiesz. jak zaniża wartość niewiele to chyba może nie wykazać na Vagu
-
[B6 AVJ] Nie załącza się wentylator chłodnicy
W AVJ Masz moduł mocy na przednim pasie pod maską. Od niego biegną kable do wentylatora a w drugą stronę do kabiny przez taką dużą kostkę koło zbiornika wspomagania. i z tamtego miejsca idzie pod błotnikiem nadkolem do kabiny wchodzi. Tam do kostki na lewym słupku kolo kierowcy. nie pamiętam koloru kostki "chyba czerwony". Ale zacznij od odpięcia wentylatora od modułu na pasie przednim i podepnij go bezpośrednio do akumulatora. na krótko. Sprawdzimy czy wentylator w ogóle kręci. jeśli tak to szukamy dalej. może czujnik temperatury któryś. jest ich chyba 3 czy 4. więc jest z czego wybierać
-
[B6 AVJ] 1.8t AVJ problem przerywa, nie jedzie,
Świece Świece przede wszystkim.i na 90% wszystko do normy wróci. przechodzilem to w swoim AVJ
-
Spociki w Kielcach
i ja sie dołączam do życzeń. Wszystkiego dobrego
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
i jak ten "motur"? wsadzony?
-
B6 DIVISION
No już sprawdzałem. spora korekta jest na 3 .Wyciągnę to się dowiem jakie siedzą . Ale szkoda że to nie jest jasna sprawa jakie są w środku bo już bym sobie kupił.
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
No Git Dominik. Następny mod u mnie poza malowaniem dokładek uszczelnieniem Turbo :/ to właśnie Black Light
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Dominik. sprzedasz mi te szablony do Klimatronika?
-
B6 DIVISION
A w AWX mogą być różne rodzaje pompek? bo mam takiego AWXa w garażu i trochę go trzęsie na wolnych. Wszyscy mówią, że pompka któraś leje za bardzo.
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No teraz to rozumiem jak on daje sobie radę z tankowaniem tego Bita
-
Spociki w Kielcach
Gripen przyjedź do jędrzejowa spota przywalimy:)
-
B6 DIVISION
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=139645.msg2306417#msg2306417 Zerknie kto? porady potrzeba.