Treść opublikowana przez Stolkien
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Ja stawiam że Kompas działa tylko z Navi Ale mogę się Mylić.
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Witaj. Laki Fajny Sedan. Fajne Felgi, Kolor też Git. Jak Ci się jeździ AVJ-em? Polecam jakiś Program ECU na Fabrycznych gratach wyciągniesz 180 KM Bez Problemu. Jestem Po takim zabiegu i Powiem Ci że Jest różnica. Pozdrawiam i życzę wielu udanych Modów
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
No Felga wygląda świetnie. Ten blutuf to jakoś nie przemawia do mnie. Ale auto to Piekne jest
-
Spociki w Kielcach
Na łikendzie to nieee. W poniedziałek może być.
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Ale ładny Pie#$%lony
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
u mnie tak pokolei i już 4 wymienione w przeciągu pół roku. Ponoć przerwa na świecy ma duże znaczenie dla Cewki. tj. Im większa przerwa tym bardziej cewka po d*pie dostaje.
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
Gleba malutka By Ci się przydała
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
Dominikt ma do sprzedania widziałem w odpowiednim dziale.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Białe Będzie za***iście ale wtedy Nie zrobisz Białych Felg przeca.
-
B6 DIVISION
Marcin to nieśmiało pisze że auto sprzeda. ;(
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Bremi to Oryginały.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
a. [br]Dopisany: 06 Marzec 2011, 22:11_________________________________________________ja po 110 na Allegro "Bremi "
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
C5
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Karol.
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
wczoraj Na "Gierkówce" miałem przyjemność być wyprzedzanym Przez RS6 ... tam jest chyba 4.2 tak? Wnosząc po prędkości z jaką jechał Raczej Trzymał Serię
-
[B6 AVF] AUDI A4 1.9TDI SPORT AVANT S-LINE
Jak będziesz do Kraju jechał. TO Kupuje od Ciebie Ten samochód. Kolor zabija Kierownicę sie naprawi na poprawną stronę
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Ja stawiam na to źe marcin odkryje że kupił Avanta:) :polew:
-
Spociki w Kielcach
ta I BEDZIEMY WE 3.
-
B6 DIVISION
Ja miałem dokładnie to samo. juź miałem kupować nowie pióra, Ale zdaźyła mi się przygoda z Tirem (kamień zbił mi szybę ) i po wymianie szyby z ubezpieczenia Tira. Wycieraczki chodzą pięknie. Stare pióra jak nówki wycierają.
-
Spociki w Kielcach
no właśnie może nie w weekend. tylko np. czwartek albo poniedziałek.
-
Spociki w Kielcach
No Jaki problem Cyklicznego Spota robić? Nie widzę Przeszkód . Tylko nie pod WTC bo tam to nawet nie ma na czym usiąść. Proponować można jakieś lokale. Ja proponuję Pizzeria Fast przy Śniadeckich. http://maps.google.com/maps?oe=utf-8&client=firefox-a&ie=UTF8&q=fast+kielce&fb=1&hq=fast&hnear=Kielce,+Polska&cid=0,0,14984583517183495960&ll=50.867139,20.634459&spn=0.001205,0.002411&t=h&z=19 Mamy gdzie zaparkować/ mamy co zjeść i wypić też się coś znajdzie. Termin ustalić taki jakiś dogodny żeby było nie za wcześnie i nie w nocy. Bo jak To żeby w Ostroffcu mieli cykliczne a my nie....
-
B6 DIVISION
Ja TRW wziąłem, miałem w poprzednim aucie. Bardzo dobre są. Dlatego teraz też kupiłem bo mojej b6./
-
B6 DIVISION
http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-1995-rok-okazja-i1483906102.html :polew: :polew: :polew:
-
[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.
Remik jak tam nasza sprawa? Ja narazie stoję z tematem bo nieszczelność w Doładowaniu...
-
[ALL B6] Prośba o Analizę Logów.
no narazie to nie wiem do końca. mam wgrany Sportec ponoć na 180. ale nie dowiem sie tego do puki hamowni nie zrobie. a nie chce robic dopuki tego turbo nie zrobie.