Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. jakie ty chcesz te wtyczki? moze ja mam.
  2. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam dwie wiazki europejskie do sprzedania. jedna od b7 avant i od b6 tez avant. od tej z b6 odciete tylko pakiet oswietlenia B7 kompletna co do kostki i kabelka.. Wiązka od B6 to 1.8T a ta od B7 to Dysel... Moze ktoś reflektuje??? .
  3. no i tu się zaczyna Oftop.. Gdzie tankować. A to Marcina Temat .. wracajmy do Jego Pieknego Avanta...
  4. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam ch&^&*e.
  5. Tadek zajęcia Ci trzeba bo nic tylko a4 i a4.../ :polew:
  6. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mam aero od b7 u siebie ch*&^%wo straszne. a drooogie ....
  7. Pamiętaj też Marcin że łatwiej i zdrowiej zapobiegać niż usu wać
  8. no filtry to 10-15 zł. czo 5000km dobrze by było wymieniac albo czesciej `;0
  9. Mi wczoraj z nienacka padła ostatnia z cewek (najstarsza) o jak to dobrze mieć w zapasie:) zawsze jeździ w bagażniku.
  10. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta NAvi nie będzie do B6 pasowała. Do B5 pasi z A6.
  11. itak sie tym tylko kręci w prawo i lewo
  12. które EVO ? Waszka pewnie .. znam chłopa...
  13. Ale Ku&^a Szpachla... :polew: :polew: :kox:
  14. Z bębenkami może być Ciężko. ale nie odpuszczaj.
  15. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W szkole też zawsze łapał jako ostatni
  16. Marcin będzie miał nauczkę a tak na poważnie to Oby się wszystko dobrze skończyło.
  17. Ale on se żartował z tą pompą wody i uszczelką....????[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 13:31_________________________________________________no jedź. nawet i teraz,. to Wsiadaj w trumne i zapierdzielaj do Grzanka. rach ciach. i klon na dysk...
  18. mój się wyrabia jeszcze w tych 9sek. Ciekawe jak będzie po Marcikowym Klonie....
  19. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to ja też se zrobie.
  20. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a nie da sie tego zdrapać dobrze? tzn. tego chromu.
  21. Jakimś Ostrowieckim Grypsem zaleciało :polew:
  22. gaz drogi to marcin oszczędza na meble itd.
  23. Leman poczytaj no tu trochę... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=27936.0

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.