Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Ten Firmware pasi do wszystkich RNS-E? bo jestem swieży w RNS-E od wczoraj mam dopiero i całkowicie puste po angielsku i jeszcze bez polskich map :/
  2. oooo. Moje ukochane MKP. Bardazo dobrze wspominam tamte czasy. i tamten samochod.
  3. no ja chce ori miec ladnie pieknie... teraz lepsiejszy Mod bedzie. RNS-E wchodzi we wtorek [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:41_________________________________________________żona mi zrobiła zaminnik airbaga.
  4. no właśnie a od czego to jest zależne? niektórym sie normalnym vag-com em łączy...
  5. Witam. mam problem wczoraj instalowałem u siebie RNS-E, wszystko poszło sprawnie . Kabelkownia to żaden problem. zaraz po podłączeniu RNS-e wszystko zaczęło w sumie dobrze pracować. komunikaty na Fis-ie poprawne z radia, cd, mp3 "oraz nawigacji". pokazuje kompas, kierunek itd. radio nie wyłącza się po 30 min. działa tryb nocny po włączeniu świateł. Ale mimo wszystko chciał bym jeszcze sprawdzić jakie jest kodowanie i ewentualnie coś zmienić. ale po podpięciu Vaga - USB nie mogę połączyć się z NAVI . kanał 56. Sprawdzałem na kilku programach. 311-2, 409-1, 504-1. na każdym to samo. brak połączenia. (oczywiście z każdym innym modułem się łączy normalnie) może ma ktoś pomysł. chcę zmienić m.in system na Bose o taki posiadam. a nie wiem czy w moim rns-e jest Bose zakodowane w każdym razie działa złącza się wzmacniacz bose i wyłącza normalnie .
  6. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Który zakładał RNS-e? mam problema, Po wsadzeniu do auta wszystko w sumie Bangla na Fisie wyświetla, ale nie mogę połączyć się z kanałem 56. Sprawdzałem na VAg. 3.11 4.09 i jakiej weresji 5... i kicha.
  7. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :polew:
  8. No ja rozumiem. Ale po prostu wspominam stare czasy jak jeszcze miałem więcej samozaparcia. teraz to i ja kupił bym nowy moduł. i tak też będę musiał zrobić. ale myslę narazie jaki zderzak kupić oczywiście pod Spryski.
  9. zazdroszczę. u mnie ciężko jak pieron i na postoju i podczas jazdy. już mnie to dobija. też pompę wymienię na lato
  10. Może wyciągnij, wylej, wypłucz benzyną. sprawdź to sitko... wsadź z powrotem, zalej, i sprawdz czy jest dobrze. jak nie to wymień i tyle. Chłopaki Ci piszą że zdarza się to więc ja bym od razu szukał nowego zbiornika..
  11. przekażnik 2 tranzysatory bd147, kondensator 220uF/16V przekaźnik jakikolwiek. dwie diody zenera ok. 11V i rezystor na wyjściu ... po poskladaniu do kupy masz gotowy przekaźnik ktory: po ok 3 sek .wlacza przekaźnik i po ok 3 sek po puszczeniu zasilania ( puszczenie spryskiwania tylnej szyby np. ) puszcza przekażnik. u mnie to dzialalo bez najmniejszego problemu w Mondeo... jak oryginal a mozna tez chyba kupic taki gotowy przekznik z taką funkcją. ale nie wiem gdzie i jak to nazwac:)
  12. Dziękować za przydatne fotki...przyda się niebawem.
  13. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja w swoim b6 mam wykładzinę od b7. może dlatego. moja nie przepuszcza. kiedyś kolega na tyle wylał mineralną całą. pływała a nie wsiąknęła. A co do listew to Ostygłem trochę z ceną. 500zł komplet z popielniczkami itp.
  14. No bart tyle to wiem. ale zastanawiałem się czy by dało się podłączyć auto po zapłonie. muszę miernikiem uskutecznić jutro. zobaczymy
  15. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kupcie ode mnie aluminiowe szczotkowane kompletne quattro gotowe do zamontowania
  16. Mój znajomy Kiedyś do sprzedawcy w tesco na Słowacji... Cytat. OK bat if noł budiu łorking to oddajemy chodziło o redukcję angielsko-europejską
  17. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powiedzcie mi to jest A4??? dlaczego ma włącznik blokady zamka centralnego w prawych drzwiach?
  18. masz odkrecany odpowietrznik na tym Twoim AvJ. pokazywałem Ci marcin gdzie. lejesz aż się zacznie wylewać. odpalasz na 5 min. 2 tys obr/ gasisz znów dolewasz aż się wyleje . i tak oczywiście G12.
  19. Witam. mam taki włącznik świateł od B7 z pozycją Auto w idealnym stanie >8E0 941 531 D< Zastanawiam się czy udało by się go zaaplikować do mojej B6 z instalacją MCE low. czytając wątek widzę, że MCE Low nie ma pinów aktywacji Auto Świateł. Chyba że się mylę...
  20. Plastuch. To z Tobą się kiedyś u Daniela na placu spotkaliśmy? dobrze kminię?
  21. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ta i co dziennie tak? no chyba by mnie Kurwica wzięła. wolę podskok Chuck Noris. Dywan Auta jest Gumowy od spodu nie przesiąknie. przeleje się i będzie stało Więc "komfort" bezpieczny jest..." No ale śmierdzieć będzie.
  22. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja mam te gumy. identyczne ... powiem ze jest. Gita a co do wody . to jeszcze mi sie nie zdazylo zeby sie cos wylalo na dywan... bo ja zawsze walne butem o but zanim wsiade. i to co sie na gumie rozpusci momet odparuje...
  23. wystawilem je za 350 ale cos mnie korcio zeby do mnie poszły...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.