Treść opublikowana przez Stolkien
-
[ALL B7] Najnowsza wersja nawigacji RNS E
Ten Firmware pasi do wszystkich RNS-E? bo jestem swieży w RNS-E od wczoraj mam dopiero i całkowicie puste po angielsku i jeszcze bez polskich map :/
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
oooo. Moje ukochane MKP. Bardazo dobrze wspominam tamte czasy. i tamten samochod.
-
[ALL] RNS-E i BT nie łączy się przez VAG-COM
ja mam raczej starsze rns-e sprawdze.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
no ja chce ori miec ladnie pieknie... teraz lepsiejszy Mod bedzie. RNS-E wchodzi we wtorek [br]Dopisany: 23 Grudzień 2010, 23:41_________________________________________________żona mi zrobiła zaminnik airbaga.
-
[ALL] RNS-E i BT nie łączy się przez VAG-COM
no właśnie a od czego to jest zależne? niektórym sie normalnym vag-com em łączy...
-
[ALL] RNS-E i BT nie łączy się przez VAG-COM
Witam. mam problem wczoraj instalowałem u siebie RNS-E, wszystko poszło sprawnie . Kabelkownia to żaden problem. zaraz po podłączeniu RNS-e wszystko zaczęło w sumie dobrze pracować. komunikaty na Fis-ie poprawne z radia, cd, mp3 "oraz nawigacji". pokazuje kompas, kierunek itd. radio nie wyłącza się po 30 min. działa tryb nocny po włączeniu świateł. Ale mimo wszystko chciał bym jeszcze sprawdzić jakie jest kodowanie i ewentualnie coś zmienić. ale po podpięciu Vaga - USB nie mogę połączyć się z NAVI . kanał 56. Sprawdzałem na kilku programach. 311-2, 409-1, 504-1. na każdym to samo. brak połączenia. (oczywiście z każdym innym modułem się łączy normalnie) może ma ktoś pomysł. chcę zmienić m.in system na Bose o taki posiadam. a nie wiem czy w moim rns-e jest Bose zakodowane w każdym razie działa złącza się wzmacniacz bose i wyłącza normalnie .
-
B6 DIVISION
Który zakładał RNS-e? mam problema, Po wsadzeniu do auta wszystko w sumie Bangla na Fisie wyświetla, ale nie mogę połączyć się z kanałem 56. Sprawdzałem na VAg. 3.11 4.09 i jakiej weresji 5... i kicha.
- B6 DIVISION
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
No ja rozumiem. Ale po prostu wspominam stare czasy jak jeszcze miałem więcej samozaparcia. teraz to i ja kupił bym nowy moduł. i tak też będę musiał zrobić. ale myslę narazie jaki zderzak kupić oczywiście pod Spryski.
-
[ALL B6] Pompa wspomagania audi s4/b6
zazdroszczę. u mnie ciężko jak pieron i na postoju i podczas jazdy. już mnie to dobija. też pompę wymienię na lato
-
[B6 AVJ] Pluje płynem przez korek
Może wyciągnij, wylej, wypłucz benzyną. sprawdź to sitko... wsadź z powrotem, zalej, i sprawdz czy jest dobrze. jak nie to wymień i tyle. Chłopaki Ci piszą że zdarza się to więc ja bym od razu szukał nowego zbiornika..
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
przekażnik 2 tranzysatory bd147, kondensator 220uF/16V przekaźnik jakikolwiek. dwie diody zenera ok. 11V i rezystor na wyjściu ... po poskladaniu do kupy masz gotowy przekaźnik ktory: po ok 3 sek .wlacza przekaźnik i po ok 3 sek po puszczeniu zasilania ( puszczenie spryskiwania tylnej szyby np. ) puszcza przekażnik. u mnie to dzialalo bez najmniejszego problemu w Mondeo... jak oryginal a mozna tez chyba kupic taki gotowy przekznik z taką funkcją. ale nie wiem gdzie i jak to nazwac:)
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
znajdę dam znać
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Dziękować za przydatne fotki...przyda się niebawem.
-
B6 DIVISION
ja w swoim b6 mam wykładzinę od b7. może dlatego. moja nie przepuszcza. kiedyś kolega na tyle wylał mineralną całą. pływała a nie wsiąknęła. A co do listew to Ostygłem trochę z ceną. 500zł komplet z popielniczkami itp.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
No bart tyle to wiem. ale zastanawiałem się czy by dało się podłączyć auto po zapłonie. muszę miernikiem uskutecznić jutro. zobaczymy
-
B6 DIVISION
Kupcie ode mnie aluminiowe szczotkowane kompletne quattro gotowe do zamontowania
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Mój znajomy Kiedyś do sprzedawcy w tesco na Słowacji... Cytat. OK bat if noł budiu łorking to oddajemy chodziło o redukcję angielsko-europejską
-
B6 DIVISION
Powiedzcie mi to jest A4??? dlaczego ma włącznik blokady zamka centralnego w prawych drzwiach?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
masz odkrecany odpowietrznik na tym Twoim AvJ. pokazywałem Ci marcin gdzie. lejesz aż się zacznie wylewać. odpalasz na 5 min. 2 tys obr/ gasisz znów dolewasz aż się wyleje . i tak oczywiście G12.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Witam. mam taki włącznik świateł od B7 z pozycją Auto w idealnym stanie >8E0 941 531 D< Zastanawiam się czy udało by się go zaaplikować do mojej B6 z instalacją MCE low. czytając wątek widzę, że MCE Low nie ma pinów aktywacji Auto Świateł. Chyba że się mylę...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Plastuch. To z Tobą się kiedyś u Daniela na placu spotkaliśmy? dobrze kminię?
-
B6 DIVISION
ta i co dziennie tak? no chyba by mnie Kurwica wzięła. wolę podskok Chuck Noris. Dywan Auta jest Gumowy od spodu nie przesiąknie. przeleje się i będzie stało Więc "komfort" bezpieczny jest..." No ale śmierdzieć będzie.
-
B6 DIVISION
ja mam te gumy. identyczne ... powiem ze jest. Gita a co do wody . to jeszcze mi sie nie zdazylo zeby sie cos wylalo na dywan... bo ja zawsze walne butem o but zanim wsiade. i to co sie na gumie rozpusci momet odparuje...
-
Spociki w Kielcach
wystawilem je za 350 ale cos mnie korcio zeby do mnie poszły...