Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
do której będziecie?
- B6 DIVISION
-
Spociki w Kielcach
i ja. szkoda że nie 15. bo już bym się nowym autem pochwalił. Ale w sumie to niebieska rakieta jest lepsiejsza Bo Kupiłem b6 z AWX-em. takie jak Karola. ale nie myślcie, że to dla mnie . to dla żyda
-
[ALL] Błąd 18104 i P2614
skoda octavia 2 zrobiła mi coś podobnego po rozpięciu akumulatora. Sprawa naprawiona została: 1. Ustawiasz koła na wprost. 2. Przekręcasz na zapłon. 3. wyłączasz zapłon. 4. odpalasz silnik 5. ruszasz do przodu 6. skręcasz jadąc max w prawo i max w lewo. 7. zatrzymujesz się z kołami na wprost. 8. gasisz auto 9. odpalasz i wspomaganie działa. Powinno zadziałać i u Ciebie wkońcu to VAG.
-
B6 DIVISION
To i tak lepiej niż trzymać nalewak naciśnięty do połowy.
-
[ALL B6] Ciężko chodzi kierownica
rikardo. w Tym tygodniu będę pompę zmieniał. i przy tym zaleję nowy płyn oryginalny więc będę miał jasność w sprawie. jeśli to nie pomoże to Magiel wyciągam i przeszczep robię z angielskiej.
-
[ALL B6] Ciężko chodzi kierownica
No oglądał to dzisiaj jakiś tam Macher podobno i powiedział że pompa. Ale pompa nie wydaje z siebie Żadnych niepokojących dźwięków. To teraz Pytanie... Kto ma taką pompę? Daniel ?
-
B6 DIVISION
A ja se nie mogę dać rady ze wspomaganiem.
-
[ALL B6] Ciężko chodzi kierownica
Wymieniłem już te drążki (kilki maglownicy) te pod marzetami.)[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 10:43_________________________________________________Obmacaliśmy z kumplem dzisiaj cały drążek z krzyżakiem, kolumne kierowniczą i stuki ewidentnie dochodzą z magla. Jeszcze wpadłem na jedną koncepcję, Może być przypchany zbiornik? bo stuki i luz są identyczne przy odpalonym i zgaszonym silniku. [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 13:32_________________________________________________Wykręciłem w weekend Zbiorniczek wspomagania. wylałem Płyn, wymyłem zbiornik Benzyną. potem Izopropanolem, wstawiłem i zalałem. Niestety bez Efektu..
-
B6 DIVISION
Droży się trochę: http://allegro.pl/audi-a4-b7-s-line-kompletny-przod-i1273348789.html
-
B6 DIVISION
No 3500 ładna cena. nie ma co płakać. na przedni pas B7 już masz:) Może pomógł by ktoś w temacie? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168194.0
-
[ALL B6] Ciężko chodzi kierownica
Witam serdecznie. Postaram się opisać mój problem: Moje Auto A4 B6 1,8T AVJ Auto miało zmienioną maglownicę (z racji przekładki z Anglika). Po całym zabiegu zauważyłem, że ciężko pracuje kierownica. Maglownica pochodzi od A4 B7 ale z tego co sprawdzałem są identyczne z tymi z B6. Wymieniłem już płyn 2x. oczywiście na ten Febi zielony. Maglownica jest od 3.0 TDI (podobno) czy moja pompa może być za słaba? 120 czy 110 bar? i jeszcze poza ciężką pracą wyczuwalne jest stukanie na włączonym silniku oraz dosyć spory luz. idąc za wskazówkami z Forum dokręciłem "trochę" śrubę od dołu maglownicy (niestety poza tym, że kierownica chodzi ciężej) luz nie ustąpił. i Tu stawiam kilka Pytań. - sądzicie że maglownica z 2006 roku B7 może być już zużyta? - czy ciężka praca może być wynikiem kończącej się pompy wspomagania? - czy brać się za rozbieranie maglownicy? mogę wykorzystać części od maglownicy angielskiej( jest 100% strawna) "uszczelniacze zębatkę i łopatki sądzę że podejdą do europejskiej" (oczywiście to tylko przypuszczenia) Nie fakty Czekam na ciekawe pomysły
-
B6 DIVISION
Podjadę Nosb po te przełączniki w weekend i przywiozę ci te od szyb.
-
B6 DIVISION
Proponuję zmienić tylko aluski i logo gotowe.
-
B6 DIVISION
już się zbieram do tego 2 tygodnie. ale machnę coś na bank.
-
B6 DIVISION
To jest właśnie Tuning a nie jakiś tam chip za 1000 zł.
-
B6 DIVISION
Daniel. możesz na moje wsparcie liczyć... zawsze chętniew przyjadę i pomarudze. Logicznie myśląc, to jeśli w dobrej cenie części się znajdzie to taniej wyjdzie niż B7 s4 a satysfakcja gwarantowana. jaki to problem przedni pas, nadkola, poszycia drzwi, maska i wylne nadkola do wycięcia.
-
B6 DIVISION
A ja od Mikołaja bym Wirusik chciał. i Rns-e. i zimówki 17" i działkę pod Kielcami
-
[ALL B6] Przycisk esp- wymiana diody
nie potrzeba rezystora
-
B6 DIVISION
Chłopy to co z tym banerem Division-owym? Moze jaka propozycja? bo troche mi kredka nie idzie dzisiaj.
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
ja jestem Wice. Bo oczywiście liczy się kolejność zgłoszeń.
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Będzie B6 1.6 LPG. i ośka zobaczycie.
-
[B6 AWX] Ile kosztuje poduszka pod szkrzynię biegów?
Słuchajcie. Czy poduszka kwalifikuje się do wymiany? - Drga mi silnik na wolnych obrotach. równomiernie.
-
Spociki w Kielcach
witkobus mi ludzi do ślubu zawoził. tanio nawet.