Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. do której będziecie?
  2. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ze 3 k pewnie
  3. i ja. szkoda że nie 15. bo już bym się nowym autem pochwalił. Ale w sumie to niebieska rakieta jest lepsiejsza Bo Kupiłem b6 z AWX-em. takie jak Karola. ale nie myślcie, że to dla mnie . to dla żyda
  4. skoda octavia 2 zrobiła mi coś podobnego po rozpięciu akumulatora. Sprawa naprawiona została: 1. Ustawiasz koła na wprost. 2. Przekręcasz na zapłon. 3. wyłączasz zapłon. 4. odpalasz silnik 5. ruszasz do przodu 6. skręcasz jadąc max w prawo i max w lewo. 7. zatrzymujesz się z kołami na wprost. 8. gasisz auto 9. odpalasz i wspomaganie działa. Powinno zadziałać i u Ciebie wkońcu to VAG.
  5. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To i tak lepiej niż trzymać nalewak naciśnięty do połowy.
  6. rikardo. w Tym tygodniu będę pompę zmieniał. i przy tym zaleję nowy płyn oryginalny więc będę miał jasność w sprawie. jeśli to nie pomoże to Magiel wyciągam i przeszczep robię z angielskiej.
  7. No oglądał to dzisiaj jakiś tam Macher podobno i powiedział że pompa. Ale pompa nie wydaje z siebie Żadnych niepokojących dźwięków. To teraz Pytanie... Kto ma taką pompę? Daniel ?
  8. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja se nie mogę dać rady ze wspomaganiem.
  9. Wymieniłem już te drążki (kilki maglownicy) te pod marzetami.)[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 10:43_________________________________________________Obmacaliśmy z kumplem dzisiaj cały drążek z krzyżakiem, kolumne kierowniczą i stuki ewidentnie dochodzą z magla. Jeszcze wpadłem na jedną koncepcję, Może być przypchany zbiornik? bo stuki i luz są identyczne przy odpalonym i zgaszonym silniku. [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 13:32_________________________________________________Wykręciłem w weekend Zbiorniczek wspomagania. wylałem Płyn, wymyłem zbiornik Benzyną. potem Izopropanolem, wstawiłem i zalałem. Niestety bez Efektu..
  10. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Droży się trochę: http://allegro.pl/audi-a4-b7-s-line-kompletny-przod-i1273348789.html
  11. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No 3500 ładna cena. nie ma co płakać. na przedni pas B7 już masz:) Może pomógł by ktoś w temacie? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168194.0
  12. Witam serdecznie. Postaram się opisać mój problem: Moje Auto A4 B6 1,8T AVJ Auto miało zmienioną maglownicę (z racji przekładki z Anglika). Po całym zabiegu zauważyłem, że ciężko pracuje kierownica. Maglownica pochodzi od A4 B7 ale z tego co sprawdzałem są identyczne z tymi z B6. Wymieniłem już płyn 2x. oczywiście na ten Febi zielony. Maglownica jest od 3.0 TDI (podobno) czy moja pompa może być za słaba? 120 czy 110 bar? i jeszcze poza ciężką pracą wyczuwalne jest stukanie na włączonym silniku oraz dosyć spory luz. idąc za wskazówkami z Forum dokręciłem "trochę" śrubę od dołu maglownicy (niestety poza tym, że kierownica chodzi ciężej) luz nie ustąpił. i Tu stawiam kilka Pytań. - sądzicie że maglownica z 2006 roku B7 może być już zużyta? - czy ciężka praca może być wynikiem kończącej się pompy wspomagania? - czy brać się za rozbieranie maglownicy? mogę wykorzystać części od maglownicy angielskiej( jest 100% strawna) "uszczelniacze zębatkę i łopatki sądzę że podejdą do europejskiej" (oczywiście to tylko przypuszczenia) Nie fakty Czekam na ciekawe pomysły
  13. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podjadę Nosb po te przełączniki w weekend i przywiozę ci te od szyb.
  14. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Proponuję zmienić tylko aluski i logo gotowe.
  15. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    już się zbieram do tego 2 tygodnie. ale machnę coś na bank.
  16. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest właśnie Tuning a nie jakiś tam chip za 1000 zł.
  17. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Daniel. możesz na moje wsparcie liczyć... zawsze chętniew przyjadę i pomarudze. Logicznie myśląc, to jeśli w dobrej cenie części się znajdzie to taniej wyjdzie niż B7 s4 a satysfakcja gwarantowana. jaki to problem przedni pas, nadkola, poszycia drzwi, maska i wylne nadkola do wycięcia.
  18. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja od Mikołaja bym Wirusik chciał. i Rns-e. i zimówki 17" i działkę pod Kielcami
  19. nie potrzeba rezystora
  20. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopy to co z tym banerem Division-owym? Moze jaka propozycja? bo troche mi kredka nie idzie dzisiaj.
  21. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ZROBIM
  22. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja jestem Wice. Bo oczywiście liczy się kolejność zgłoszeń.
  23. Słuchajcie. Czy poduszka kwalifikuje się do wymiany? - Drga mi silnik na wolnych obrotach. równomiernie.
  24. witkobus mi ludzi do ślubu zawoził. tanio nawet.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.