Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
a 95 tam nie macie gdzie? hehe.
-
[ALL B6] Centralny zamek
ja miałem podobny problem. u mnie nie było widać przerwy przy samej wtyczce koło słupka (tej z fioletową zaślepką) doszedłem do tego dopiero gdy zamieniłem wiązkę z drzwi prawych na lewe. może też to sprawdź
-
[B6 AVF] Moja A4 z 2003r Avant. - niezawodna.
jechałem do Bułbarii niedawno pasatem b6 CC 2.0TDI 170KM. DSG i zawieszenie aktywne . rewelacja. ale a4 wykonane jest o niebo lepiej i staranniej.
-
Spociki w Kielcach
Aniolek. ja też mam ale ja mam od AVJ silnika. nówka ze sklepu 507920922
-
[ALL B5] Poważny problem z instalacją elektryczną
podnosiliście deskę ?? przekaźniki wypinane??masy podokręcane? jak nie świecą dobrze kontrolki to stawiam na masy
-
[ALL B6] Błędy AIRBAG
możesz podmienić czujnik z tym co pod maską jest i zobaczyć czy błąd przeskoczy. (oczywiście wypnij aku) bo to jest jak operacja na otwartym sercu. wtedy będziesz miał pewność czy czujnik jest walnięty.
-
[B5 AFN] Uszkodzony wąż od pompy wody i wywaliło płyn...
mi podobnie się stało ale nie 400 metrów od domu ale 1800Km w Bułgarii. uchwyt od wentylatora pękł na jednym ramieniu z trzech i walił o chłodnice aż wywalił dziurkę. płyn wywaliło do warsztatu ok. 1km. dolałem wody na max i ogień. dojechałem ten kilometr już nic nie było wody a temp. nie wzrosła ani grama. (skończyło się tak) 1000zł naprawa w warsztacie w Bułgarii i 1000 za wymianę uszczelki w Polsce. bo od tamtej Pory brał płyn.ale to już Historia i nie mam już tego auta. a był to Passat B5Lift 130Km 1.9TDI
-
[B6 AVF] Moduł Sterujący
Na moje Oko "czujnik kąta skrętu" prawego lub lewego koła... ESP nie mruga?
-
[ALL B5] Wlew gazu w miejsce korka benzyny za / przeciw ?
też zrobię sobie koło wlewu paliwa:) jak będę kiedys gaz wstawiał. przy takim tempie wzrostu cen 95 to pewnie szybko nastąpi
-
[ALL B5] 1.8T Zapłon
cewki?? cewka ? zależy co u Ciebie jest.. od tego bym zaczynał... jeśli masz 4 cewki ti zamień miejscami zobacz co będzie vag pokazywał. czy zmieni się miejsce występowania błędu.
-
[ALL B5] Głośno pracuje
wczoraj jechałem tdi 1.4 w ibizie. traktor to mało... a wracając do tematu to może któryś napinacz ci wylata już...
-
Spociki w Kielcach
ja też może podjadę ale poczekam aż się trochę temperatura zmniejszy bo klima pusta i sie jaja lepią do d*py w tych skórach.
-
[B6 AWX] Work in progress...
No jaha
-
Spociki w Kielcach
Żeby jeszcze miejsce było.
-
[B6 AVF] Naprawa maglownicy, Łódź - Warsztat Dynamica
no regenerowana to raczej nie. a i płukany nie był. zalany ATF i tyle ;/ to co może wymyc wyplukac i zalac tego zielonego płynu...
-
Spociki w Kielcach
Padaki są dwie trzeba by zrobic z tego jedną ale podjedz Danielu Do Kina pooglądamy. pogadamy.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
hej. No Widziałem dzisiaj na własne oczy Dawcę i Biorcę. ojjj. szkoda rozkręcać tego B5 oj szkoda. a b6 łaaaaadne oj łaaaadne. A Daniel zrobi jeszcze ładniejszeee Powodzenia ze swapem. wszystko wygląda bardzo kolorowo...
-
[B6 AVF] Naprawa maglownicy, Łódź - Warsztat Dynamica
no powiem tak auto z anglii. przebieg realny. 138 .tys. km. po przełączeniu z mil na km. w sumie udokumentowany. a magiel jest z 2006r od b7 ale to akurat żadna różnica. płyn czerwony ATF. i to chyba nie jest najlepsze. w sumie to z 2 tygodnie dopiero po przekładce jeździ.
-
[B5 AFN] Problem z światłami STOP-u
u mnie w b6 to aż silnik si dziwacznie zachowywał na źle ustawionym przełączniku stopu. wyjąłem go wysunąłem ile się da i jednym pewnym ruchem przekręciłem go snów na swoim miejscu. i po problemie.
-
[B6 AVF] Naprawa maglownicy, Łódź - Warsztat Dynamica
O siet . a ja się zastanawiałem ostatnio dlaczego tak ciężko Kierownica chodzi. po odpaleniu auta przez jakiś czas chodzi bardzo dobrze, lekko a po przejechaniu kilku Km, robi się dosyć ciężko. :/ to znak że magiel się kończy? możliwe jest to po przebiegu 130.tys?
-
[B6 AVB] Prawy kierunkowskaz migający w lewo
wytarte styki w manetce. na 70% wyjmij wyczyść delikatnie papierem drobnym sciernym . zobaczysz co będzie. ale przy rozkręcaniu manetki UWAGA. bo może Ci się rozpaść i ciężko Ci będzie poskładać.
-
[B5 ADP] Brzeczyk świateł i rezerwy raz działa raz nie
przekaźnik to na pewno nie. ale sam głośnik. wyciągnij licznik rozkręć i będziesz wszystko wiedział.
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
z Ciekawości ile za pompke zapłaciłeś?
-
Spociki w Kielcach
ilu was się wybiera na Kino pod chmurką?
-
Spociki w Kielcach
Chłopaki może rezerwacje zrobimy na miejsca parkingowe... ? http://motoshowkielce.pl/?page_id=222