Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
Sluchaj ja w Jędrzejowie mieszkam "troche" na Klonowej koło Browaru. mam zawsze w Aucie Miernik SWR do CB pozatym jestem elektronikiem tak że zerknę Ci na to.. jak masz chęć to dryndaj. 507920922 Karol
-
Spociki w Kielcach
Zawaliłem na całej linii. ;( Bejbe miało inne Plany i niestety zakupy w BlackRedWhite Wygrały. Jaki był mój smutek kiedy w Tokarni minąłem się z Kolegą "Tposejdon" chciałem zagadać na CB ale chyb nie złączone miał... Następnym razem przyjadę choć by nie wiem Cooo.
-
[B6 AWX] Work in progress...
ładne auto ładne Fele
-
[B6 AMB] 1.8T Q 345/300. bix, TV,FMIC,MFB8, 218km/353Nm/black piano/VFIZ
Ładna ta Twoja B6-ka. ale widze że wytarty włącznik świateł srogo. a tak się składa że mam takowy w pięknym sranie chcesz?
-
Spociki w Kielcach
tak też jestem tego zdania. ok 19-20 nie lepiej będzie?
-
Spociki w Kielcach
na 110% ja Daniel (Nosb) dojedziesz??? czy cie na hol zabrać. ?? jeszcze Ci zabraknie benzynki na BARCZY i co będzie ??? Wstyd hehe
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
300zł. chce za takie 2 kostki.
-
Spociki w Kielcach
Nosb Stary Wydymator Automator siema Bykuuu jak tam założyłeś już te kuchenke gazową???
-
[B6 AWX] Dziwne wycie
ja też mam uuuu uuuhuu uuuuu :gwizdanie: ale ono wyraźnie dochodzi z tylnego lewego koła i najintensywniej jest słyszalne przy lekkim skręcie e lewo lub w prawo. dzisiaj zamówiłem całą piastę SKF-a
-
[ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany
aja wam powiem tak. też mi kiedyś przestały działeć (prawe drzwi) też nie świeciła kontrolka. po pierwsze to sprawdzilem bezpieczniki. i to była diagnoza przepalil sie bezpiecznik. wsadzilem nowy i po problemie. może od tego zacznijcie?! nr. 22 drzwi, strona kierowcy 15A 23 drzwi, strona pasażera 15A
-
[ALL B7] Wymiana żarówki
a wc zym problem??? nie możesz wyciągnąć lampki? trzeba odkrecić kilka śrubek od plastikowego nadkola i będziesz miał dostęp do zatrzasków na których trzyma się lampka. jeśli chodzi o kierunkowakaz w przedniej lampie to na 4 śruby torx się trzyma cała lampa. odkręcasz i wymieniasz
-
Spociki w Kielcach
lepiej by było teraz. bo na wojnie to se nie pogadamy i nie zapoznam się dobrze. bo będą inne ciekawsze zajęcia. ))
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
no tak wlasnie wyslalem. Moje poprzednie mondeo TDDI 115 było u Tunera w Katowicach za 900zł. zrobili 136KM i moment wzrósł ogromnie ale nie pamiętam już ile a przy tym auto paliło na trasie o litr mniej.
-
[ALL B6] Problem z zamkiem centralnym drzwi prawych/tył
no nie rozbierałem jeszcze tego połączenia drzwi i słupka bo troche dzisiaj pochorowałem. może się uda jutro w pracy, a jak by co to mam drugi moduł komfortu na podstawkę. tak zastanawiam, co sie może uwalić w module. są przekaźniki i do przekaźników diody zabezpieczające. może jedynie same przekaźniki mogą klękać.. dzięki za wskazówki. będę szukał przyczyny. na pewno pochwalę się rezultatami.
-
Spociki w Kielcach
moge zabrać też starych kumpli z MondeoKlubPolska też fajna ekipa.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
z silnikiem??? yyy. che zrobić nim dużo kilometrów raczej na modyfikacje się nie zapowiada... chociaż ostatnio kolega proponował 2 scalaki które się zamienia w sterowniku silnika i ponoć 180KM z miejsca jest.
-
[ALL B6] Problem z zamkiem centralnym drzwi prawych/tył
dzisiaj rozbiorę wrota.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
częsci ok 4.000zł. robota moja więc się nie liczy:) a ile auto kosztuje to zobacz sobie na ebay-u lub alledrogo nie chce mi się Cie przekonywać. :> ale powiem jedno. wolę moje przekładane Audi w idealnym stanie z oryginalnym przebiegiem niż inne kupione od Turasa w Rajchu, kręcone 3 razy spawane z trzech.
-
Spociki w Kielcach
a jakiś termin już macie?
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
hej. no właśnie brak mi jeszcze tylko przycisku esp. poza tym mam juaz szufladke awaryjny i uchwyt na kubek. przekładałem sam. zajmuję się tym w wolnych chwilach. mam już kilka aut na koncie. a wracając do Audi to jeszcze potrzeba mi 2 lusterka boczne, przycisk esp, i plastikowy kawałeczek klamki (ten który otacza dziurkę na klucz) i to by było na tyle. Auto mi się. podoba
-
Spociki w Kielcach
Witam was serdecznie. Jestem Stona. do tej pory latałem mondeo MK3 a teraz przesiadłem się na B6 chętnie się wybiorę na spota. mogę? czy to zamknięta hermetyczna grupa:)
-
[ALL B6] Problem z zamkiem centralnym drzwi prawych/tył
Kurcze ja mam dokładnie to samo. z tym że u mnie nie chce otworzyć prawych tylnych drzwi w ogóle ani od zewnątrz ani od wewnątrz. a po odpaleniu auta i ruszeniu zaczyna coś chrupać w tym zamku i wtedy drzwi otwierają się normalnie. wyjmowałem zamek otwierałem jego elektronikę i sprawdziłem wszystkie krańcóweczki i są sprawne 100%, silniki działają ale ten od ryglowania tak jak by nie działał w obie strony... dziwna Sprawa. Jeszcze podmienię wiązki z lewych do prawych drzwi. zobaczymy co będzie
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Witam chciał bym Państwu zaprezentować moje Audi - 2001 r. - Silnik 1.8T 150KM seryjnie: - Program Sportec ok. 180KM / 290Nm - 160.000 przebiegu -Wywalony KATalizator Wyposażenie - Skórzane fotele kubełkowe, regulowany odcinek lędźwiowy. - Nagłośnienie Bose wraz ze wzmacniaczem i subem w bagażniku. - Alufelgi 17. wzór RS4. - Lotka na tylnej klapie "podobno ori Audi" - Dekory Szczotkowane Aluminium - Zmieniarka 6CD w schowku. - Zawieszenie oryginalnie -30 - Abs / Esp - 6x airbag - Gałka zmiany biegów skora / sportowa - Tempomat - Fabryczny alarm Modyfikacje: - Listwy progowe S-Line - RNS-E - Pakiet pełnego oświetlenia wnętrza. - Kierownica skórzana multifunkcyjna b7 - 4 ramiona - RNS-E PL Menu / mapy 2011 - Pełny Fis - Podgrzewane Lusterka - Chip/ Program/ Soft jak zwal tak zwał. Sportec ok 180 KM - Dokładki w kolor - Listwy progowe S-line - Gril Czarny Mat. - Modyfikacje w planach: - Soft Sportec na 180+ (Zrobione Dzięki Marcin) - malowanie progów i blend zderzakowych pod kolor ( Lakier już dobrany, może w marcu malowanie) - Grzanie Stołków ( maty grzejne już mam jeszcze klimatronik i wiązka) - Lusterko Fotochromatyczne ( w planach) - Kolorowy Fis (w planach) - Tylne szyby Elektryka (w planach) - Gril matowa czarna ramka (w planach) - Spryskiwacze - Bixenon - Samopoziomowanie - Dokladka S-line - Większe Koła ale z tym samym wzorem - Większe hamulce. - Turbo K04 (W planach) Ale nie wiem czy auto doczeka tego wszystkiego bo w planach B7 2.0T z Q oczywiście. Auto po Programie odżyło. W końcu jest czym wyprzedzać. W zakresie 3-5 tys obr/min Auto rwie do przodu o niebo lepiej niż seryjnie. Spalanie nieznacznie wzrosło ale radość z jazdy rekompensuje wszystko
-
Spociki w Kielcach
Witam serdecznie. Jestem a4maniakiem od miesiąca. do tej pory byłem mondeomaniakiem jak będzie zlot czy spot czy popijanie czy grilowanie to ja jestem pierwszyw kolejce Pozdrawiam. Karol
-
[B6 AVJ] Padające cewki zapłonowe
Przy jakim przebiegu zaczęło się to robić. tj. kiedy pierwszy raz padła cewka?