Treść opublikowana przez Stolkien
-
[ALL B6] FIS problem
no nóżka to raczej nie. na tej płycie układów BGA też raczej nie ma. więc ja stawiam na taśmę od LCD lub zimne luty na bezołowiówce.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Takie są efekty walki z Zegarami Grzanek : Zegary 1:0
-
[ALL B6] Problem z zamkiem,błąd 01811-problem rozwiązany
Jest sposób. zdejmuje się obudowę słupka i jeśli się uda wyciągasz kostkę drzwi do środka. Ale ze względu na to to fioletowe zabezpieczenie nie wyjdze raczej do srodka. wiec trzeba sobie poradzić bez wyciągania, znaleźć które piny są od silnika odpowiedzialnego za ryglowanie silniki w zamku są 2 wiec miernikiem trzeba znaleźć. i podłączyć 12 v . odblokujesz w ten sposób zamek. ja w ten sposób u siebie otworzyłem drzwi. jeśli to nie przejdzie to pozostaje odkręcenie śrub mocujących drzwi. :/
-
[ALL B6] FIS problem
Wiesz błędy w oprogramowaniu mogą się pojawić nagle i niezależnie od niczego. to jest tylko elektronika. Zrób reset wszystkiego odpinając te klemy na 15 min. zobaczymy co będzie.
-
[B6 AWX] Dziwne wycie
No i Kiszka. To będą opony... po wymianie łożyska nic się nie zmieniło.. wsadziłem łożysko z powrotem stare (sprawne)
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie che się pewnie przyznać, że zegary S4 Nie banglają. :
-
[ALL B6] FIS problem
na nowo chyba trzeba wgrać Firmware do zegarów. :/ ciężko pewnie z dostępem do tego typu wsadów ...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nieoficjalne zdjęcia: skradzione przez Paparazzi
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A gdzie Nosb spędza Urlop w garażu ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
też to czułem w swoim poprzednim aucie Mondeo Mk3 tddi. tyle że u mnie padła dwumasa i nie było już sprężyn między masami . tak pięknie szczelałooo...
-
Spociki w Kielcach
Nie Pisz tego więcej Bo Karol się załamie.
-
[B6 AVJ] Od ilu obrotów ciągnie turbina??
o o i to jest juz jakiś trop
-
[B6 AVJ] Od ilu obrotów ciągnie turbina??
dołączam się do odpowiedzi. od 2,5 jest Ciąg większy że esp mruga. a jeśli już jesteśmy przy katalizatorach i AVj -ach . powiedzcie mi. po odpaleniu zimnego auta słychać u mnie jak by "dziura" , jak by nieszczelność wydechu. przestaje wraz z opadaniem obrotów ssania. słyszalne wyraźne z prawej strony siedząc w aucie.
-
Spociki w Kielcach
to też prawda. ale itak sądze ze 200 to przepłacił
-
Spociki w Kielcach
Zmiana ceny za te moją Piaste 250zł. . Ludzie Karol- To że Ty (Łożysko) załatwiłeś za 200 to nic ale to jest Piasta z łożyskiem. Więc ceny są większe zawsze. a jeśli za samo łożysko skf 200 dałeś to moji zdaniem przepłaciłeś. na alledrogo za 120 skf łożysko jest nowe http://allegro.pl/item1182327298_skf_lozysko_p_audi_a4_a6_superb_vw_passat_b4_b5_b6.html
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Kurde. usłyszałem zobaczyłem że Bit Odpalił i już na cały dzień jestem jakoś lepiej nastawiony Gatulować. Pierwsze Koty za płoty.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Siema. Przejadę dzisiaj na 5 min. do Nosba oglądnę postępy z miłą chęcią. o ile Auto jeszcze nie pojechało do Grzanka.
-
Spociki w Kielcach
hej Pitbul . ja mam łozysko. i chce sprzedac bo niepotrzebnie kupilem i lezy a to kupa sasy było jednak. za 300 oddam skf
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Widzę że Daniel się nie opierdziela. Ładnie to wygląda... I przypominam się (Danielowi już mówiłem.) mam w garażu całą wiązkę od 1.8T kombi. Europejską jak by było coś potrzebne to zapraszam. Daniel wie którędy droga:)
-
Spociki w Kielcach
no program. na pewno.
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
tak odchodząc od tematu. to Nosb ma w swojej b5 taaakie ogromne tarcze i zaciski. od Porshe. wygląda to niesamowicie. ale nie wiem jak hamuje...
-
[B6 AVF] Śruby mocujące fotel kierowcy - jaki klucz?
Jak to sam sobie. jak kolega wcześniej Ci napisał "ja bez problemu wykręciłem fotele torx-em T50 "
-
[ALL B6] Stukanie maglownicy na wyłączonym silniku
ile zapłaciłeś za krzyżak??
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
b6 to moje pierwsze auto ze skórą i raczej następne też będzie miało skórę. i to jeszcze kubełkową taką jak mam teraz. Wygoda Wygoda i Wygląd. (praktyczność tez jest)
-
[ALL B6] Problem z klimatronic,nie otwiera klapy nawiewu z zewnatrz
prosta sprawa pewnie siłowniczek elektryczny. wyciągasz schowek i będziesz miał to na wierzchu. jak będziesz potrzebował to mam takie siłowniki.