Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 AKE] Audi A4 ...........REGENERACJA........ODŚWIEŻONY 10.12.2011
moze zainteresowany jesteślistwami szczotkowane aluminium??? ze znaczkiem quattro?
-
B6 DIVISION
nie nie bylem .. ja to myslalem zew ostrowcu to dopiero za jaks czas spot bedzie a tu z dnia na dzień? chyba By mnie Małżonka za j... powiesiła...
-
B6 DIVISION
tzn? na spocie w niedziele?
-
B6 DIVISION
Leń. Feeeee. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=12081.0
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Może źle trafiłeś ? ja narazie raczej jestem zadowolony. odezwe sie Fly na GG wieczorem.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Ja założyłem zimowe opony Run Flat zaleta to, że przebijesz i jedziesz dalej "w przypadku butli zamiast zapasu OK" ale wada to to że auto twarde się zrobiło jak bym 18' felunek miał
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Wieta co? ja to sądzę że coś innego nie sprzęgło. Czułem toto w niedziele i ani to sprzęgło ani raczej rozgrzane do czerwoności Turbo... może gdzieś do wydechu dociska coś? np. po zaspie. może to te Valteki ci się na obudowie smażą.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Zależy gdzie... na urzędniczej to faktycznie . Ale to czarnów...
-
B6 DIVISION
B6 i pół. straszna jarzyna.
-
Spociki w Kielcach
Dudi ja też wpadnę obiecałeś mi przejażdżkę :evil: Tadek wiem wiem że jest Parking koło klasztoru... możemy podjechać w Tym tygodniu.
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
dostała po pupie tak że aż czerwona była :polew:
-
Spociki w Kielcach
Spoko.
-
B6 DIVISION
a co nie podoba sie? ;( mi sie zaj..iscie podobaja No jak.. Podoba sie...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
taaa, w driftowaniu :polew:
-
B6 DIVISION
Kadafi. najfajniejsze amerykanskie foty wybrałeś
-
Spociki w Kielcach
Kręcić Kółka w Quattro z "włączonym ESP " H :polew: i sie dziwić dlaczego śmierdzi spalenizną.... :polew: czy to sprzęgło czy Turbo świeci jak źarówka. ... Do następnego Pany .... Miło Było... PS. Jutro po pracy jade na WTC pokręcić
-
[B6 AWX] Problem z instalacją, odpaleniem ,pomocy!!
Niech sięGrzanek pochwali po robocie w którym miejscu... :gwizdanie:
-
Spociki w Kielcach
Kurde patrz. czułem że tak będzie... wiesz, mam tam znajomego . Byliśmy z żoną. Jadąc do kielc przejechałem urzędniczą ale nie wyczaiłem Bita flayerowego...
-
Spociki w Kielcach
Ta, było...
-
B6 DIVISION
No co ty.. Jakie kanciaste??? może i autora troszkę poniosło ale i tak sądzę ze nieźle mu to wyszło..
-
Spociki w Kielcach
w sobote mini spot. w niedziele Spot w knajpie.... W sobote Flyer bedzie w kielcach i dlatego .... PS. Ja tam wolęparking wielopoziomowy...
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Ta przda Ci się... jak Ty nie bedziesz umiał tego podłączyć
-
Spociki w Kielcach
ok. 18 najpóźniej. w sobotę . i sądzę że parking tesco to najgorszy pomysł bo to przed świętami jest... może inne miejsce???
-
Spociki w Kielcach
No auto fajne ale ma fabryczna wade... Silnik dizla
-
Spociki w Kielcach
eee. Daj Pan spokój