Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. w niedziele to mnie zona nie pusci. bo do koscioła bo obiad, bo bla bla bla.... :hi:
  2. listwy, szczotkowane aluminium ze znaczkiem quattro mam na hanadel :)
  3. bo ta była za bagatela 80 zł.
  4. OO a Gdzie gonisz z małżonką ? ja też tańcuję w sobotę. Post w końcu
  5. oo./ w sobote na chwile gdzies na miescie.
  6. Nowe kółko przybyło... Jeszcze potrzeba skompletować resztę gratów i zakładamy.
  7. a co tam PW na tylnej klapie oklejony jest naklejkami moimi TSK 51TW http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=139645.0
  8. Co ty. ja już 10tys. zrobiłem i jest cacy. kiedy zawitasz do kielc? może teraz jesteś? chętnie bym się przejechał z Tobą. porównamy....
  9. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A ja jedną Niunie umyje i wysprzątam. Na mikołaja Niech ma.
  10. MAncin. jest już zło założone? i jak wrażenia? zadzwonie do Ciebie na dniach to poopowiadasz....
  11. Nowe Światło w sprawie się pojawiło. Troszkę nowości się pojawiło, na pierwszej stronie
  12. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Największa Wagina Świata.
  13. Karol Zadźwoń do mnie to podjade do Ciebie. bo nie zapisałem sobie Twojego numeru.
  14. Karol no i jak auto?
  15. na początek moźę odkręć obudowę ECU wyciągnij ją, dolną i górnączęść. Sprawdż czy do kabiny nie nalało Ci się wody tamtędy? czy nie zalało modułu komfortu, czy nie zalało Modułu mocy " cczy jak go tam zwą (tali p[łaski moduł pod kierownicą. odpowiada w aucie za światla i takie tam ale moźe robić zwarcie, Czort wie. i zadzwoń do Grzanka..
  16. jeśli tylko dam radę Ci pomóc to mieszkam w jędrzejowie 507920922
  17. Przykra sprawa. Kar_sci miał chyba Oberka. widzialem go dzis ok 13 na krakowskiej koło orlenu z rozwalonym wiszącym zderzakiem na awaryjnych.. Przyjdze do domu to sie pewnie pochwali co nawywijał... Niestety jechałem drugą stroną i nie mialem sie jak zatrzymac. napewno mi wybaczy
  18. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pierd.. Studia zostań Ninja.
  19. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No Malunek przedni...
  20. Sprawdź, jakie napięcie jest na tych dużych konektorach z kostki ECu. Powinno tam być na zapłonie ok. 12 sprawdz biegunowość. Ja obstawiam Ubity ECU (ale z jakiego powodu to nie wiem. Sprawdź też rezystancję względem masy pinu tego k4 . i plusowego zasilania sterownika szukaj zwartego kondensatora stałego na płycie ecu, dalsza diagnoza bez wiedzy z zakresu elektroniki nie będzie raczej możliwa
  21. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Thom4s Ilu nas tu na forum tyle będzie opinii na ten temat. wiec zamykamy sprawę tego czy to będzie dobrze czy źle. Musi to być poprostu dobrze zrobione. A co do cen B7 w UK, to na tę chwilę jest to nieopłacalne moim zdaniem. Anglole cenią sobie jeszcze Te auta.
  22. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tego co piszesz wideć, że nie Ty przekładałeś tylko ktoś Ci to robił i spartolił robotę
  23. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Moja Perełeczna jest z Anglii "tzn" tzn ze szkocji. Przekładałem sam.. Auto Po przekładce od maja. wszystko Cacy. zwszystko z rejestracją 20K / Auto w idealnym stanie, dobry wypas / skóry / i wszystko w idealnym stanie, myślę że za to w kraju musiał bym ze 30 wybulić. "Kupiłem teraz kolejnbe B6 TYLKO ŻE Z AWX-EM też anglik do przekładki jak zrobię zdjęcia to pokażę. W sumie Poolecam taki zabieg. auto baardzo zacne do przekładki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.