Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
i wtedy zapytaj kiedy będzie paczka
-
Spociki w Kielcach
- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No to powiem Ci że Git. teraz to pewnie ładnie hamuje ta landara Świetnie. czekamy na fotki całej Krowy- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly no i opowiadaj. Jak się Bit trzyma? nie odpadło nic? immo zrobiłeś? licznik wstawiony? program zrobiony? co sie nie chwalisz. koła to se kupisz na Lato- [ALL B7] Pukanie w kierownicy. Jaka przyczyna? ps. koło ma luz...
Nie wiem jak Ci to nazwać ale to łącznik maglownicy z końcówką drążka kierowniczego. znajduje się to pod marzetą maglownicy. Przechodziłem przez to ostatnio. wymiana 30min. ale trzeba na zbieżność po tym pojechać.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
chyba w zderzaku : )- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
słuszna koncepcja. serce się liczy.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no to fajnie ze serwisowany. Powiem tak jak mój kolega innemu koledze na 20!! urodziny.!!! "Żebyś przeżył drógie tyle"- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ile przebiegu mił tes s4 2,7 bit? Chyba mało nie? a sprawdzaliście stan tych turbawek jak motur był wyjęty? tzn, luzy w normie? wycieki itd? bo teraz to padło wyciągnąć to chyba tylko Flexem- ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Kurde Marcin kiedy w końcu bedziesz miał chwile i dasz porównać te nasze Auta? Mam wrażenie, że coś pierdzi ta moja AVj-ka ale moc itd. wszystko jest. PS1. Ty nie dawaj więcej temu gościowi Nosbowi auta dotykać Ty widziałeś co on z Flayera Autem zrobił? Był Piękny ekonomiczny eleastyczny dizelek a ten wytargał go i wsadził jakieś niewiadomo co benzynowe i to To świr jest nie człowiek PS2. Fly wpadnij jeszcze kiedyś w Świętokrzyskie strony to możę przewieziesz PS3. Marcin ile komplet rozrząd kosztował?- Spociki w Kielcach
Jak mnie żona puści to podszkoczę.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
z Mojej Strony też Gratulacje. Jednak Nosbowi się przydało doświadczenie z technikum. "Czasy Kiedy Opla Kadeta na części pierwsze rozbierał." http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Kadett/10873 ale Była Kosa- Spociki w Kielcach
No i kurna Kupa z grzybnią. wczoraj Auto sprzedane a ja na dziś byłem umówiony. ehhh. co za los. kase juz zadowolony w kopercie miałem dzwonie do gościa "Nieaktualne". PECH. PECH.- Spociki w Kielcach
Dla siebie. Zobaczymy które zostanie w rodzinie- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Trzeba zadzwonić do Suchedniowa na posterunek. że jakiś debil Dizla na czerwone Pole kręci w lesie.- Spociki w Kielcach
nooo. trzeba bylo dzwonic . dal bym ci waga bo akurat był w aucie. włączałęm se tempomat i Fisa pełnego sluchaj dzisiaj bede w kielcach na pewno ale raczej bez Vaga. od poniedziałku pisz na PW albo dzwon na kom. 507920922 SP. jade w tym tygodniu kupić kolejne B6 i tez 1.8T tylko że- [B6 AVJ] Zamiennik modułu komfortu
8EO 959 433 BC - ja taki sprzedalem ostatnio. a mam taki sam silnik jak Ty. to jest numer modułu komfortu a to numer modułu "mocy" elektryki . B6 8E0 907 279 E też taki sprzedałem niedawno.- Spociki w Kielcach
Marcin może wziąć kasownik inspekcji tylko. czy chcesz całkiem zwagować Golfine?- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
nosb jak poszło z Bakiem ? siedzi już? czy dalej na bańce jeździ- Spociki w Kielcach
ja np.- [B6 AWX] Work in progress...
Słuchaj Poloneza Ci ukradną nawet. to taki Kraj po prostu.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly. chcesz się zamienić za manetki ? dam Ci taką bez tempomatu- [ALL B6] FIS problem
Jak nie masz Hot Air to nie dasz rady. A nawet jak byś miał to bez umiejętności pogorszysz sprawę.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No jasne że zagada ... Powiedz Fly.. dasz sie karnąć???? hehehe- [ALL B6] Przycisk esp- wymiana diody
Powiedz czego nie wiesz? zatrzaski odpychasz, dostajesz się do diody, wymieniasz diodę (lutownicą) diodę kup zwykłą na napięcie ok. 2.8V nie na 12V ... pamiętaj o biegunowości. - [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]