Treść opublikowana przez Stolkien
-
B6 DIVISION
ja u swojego dostawcy za 2szt. d2s zapłaciłem 40zł. ch^&8we ale przez ok świecą dobrze
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Dominik pokaż swoje nowe siedzonka..
-
[B6 AVF] Jak inni to i ja się pochwale :-)
ładna sztuka. 2 rurki by się przydały
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
a na biało? e nieeeeee
-
Spociki w Kielcach
16 dla mnie ok bede wczesniej. grila juz rozpale:)
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Przód wygląda duuźo lepiej, jutro sypnę zdjęcia:) GRIL w czooorny mat teź idzie moźe jutro nawet Jak sądzicie? cztery kółka teżpomalować czy zostawić Chrom?
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
ze 20 śrub z prawiej i ze 20 z lewej. malowałem sam debiut malarski wyszło conajmniej spoko. Klar jeszcze do polerki ale to jak się pogoda zrobi. cała operacja kosztowała mnie 100 zł lakier, rozpuszczalniki, podkład do plastików, klar, papiery ścierne, Tyskie,
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
nówka sztuka:) raczej powodzenia w meblowaniu [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 17:27_________________________________________________Auto poskładane od wczoraj. ale mi bateria w aparacie klękła niefartownie. jutro fotki wymytego auta
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ale ładnie gwizda. a miałem podjechać dzisiaj do Ciebie. byłem w suchedniowie, ale jutro podjadę. Cieszysz się? Napewno:D
-
Spociki w Kielcach
Grzanek Pierdoło. Będziesz w niedziele? wtryski nie kupilem jutro jade do Heńka oszusta.
-
Spociki w Kielcach
Czy temat niedzieli dla Panów i pań podtrzymany? będzie ktoś w ogóle?
-
B6 DIVISION
Wytargałem dzisiaj ten uwalony wtrysk. jest z końcówką Q potrzebuję pilnie takiego lub odpowiedniego. Ktoś ma?
-
[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Bose szału nima (mam to wiem) z symphony 2 było srednio troche lepiej jest teraz z RNSe. ale do zestawu porządnego to daleko .. Virus fajnie to rozpracował z tym napędem głośników w schowku
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
i wszystkie c*p&*ki Twoje
-
Spociki w Kielcach
- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ta Tadek i jego Landrynka Nie chciałem go publicznie tak ale prezentować- [B6 AVJ] 1.8t AVJ problem przerywa, nie jedzie,
Nie sądzę żeby to kable były. podepnij Vag i sprawdź błędy . losowe wypadanie zapłonu na którym cylindrze wypada. potem poprzekładać cewki. sprawdzić dokładnie- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ten zielony niezły jest Tadek nasz klubowy kolega posiada :)oczojebny niesamowicie- Spociki w Kielcach
Przydały By ci się do tej Gleby jakieś dokładki progów. takie ładne jakieś nie laminaty Agro Tuning- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Kurna kawał nadkola będzie. rozszerza się już na drzwiach to do nadkola cho chooo...- Spociki w Kielcach
Ty to mobil zetrzesz ten lakier- Spociki w Kielcach
poszło na pV odnośnie RNS- [B6 BDG] Moja pierwsza Audi A4 2003 Avant 2,5 163KM S-line.
no wyglądaja jak nówki.- [b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET
Dominik idziesz do przodu moncno. gonisz Bart-S? czy WRCLaguna:)- B6 DIVISION
co to za gość tak spamem sadzi... Dmlody87 - [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)