Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja u swojego dostawcy za 2szt. d2s zapłaciłem 40zł. ch^&8we ale przez ok świecą dobrze
  2. Dominik pokaż swoje nowe siedzonka..
  3. ładna sztuka. 2 rurki by się przydały
  4. a na biało? e nieeeeee
  5. 16 dla mnie ok bede wczesniej. grila juz rozpale:)
  6. Przód wygląda duuźo lepiej, jutro sypnę zdjęcia:) GRIL w czooorny mat teź idzie moźe jutro nawet Jak sądzicie? cztery kółka teżpomalować czy zostawić Chrom?
  7. ze 20 śrub z prawiej i ze 20 z lewej. malowałem sam debiut malarski wyszło conajmniej spoko. Klar jeszcze do polerki ale to jak się pogoda zrobi. cała operacja kosztowała mnie 100 zł lakier, rozpuszczalniki, podkład do plastików, klar, papiery ścierne, Tyskie,
  8. nówka sztuka:) raczej powodzenia w meblowaniu [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 17:27_________________________________________________Auto poskładane od wczoraj. ale mi bateria w aparacie klękła niefartownie. jutro fotki wymytego auta
  9. Ale ładnie gwizda. a miałem podjechać dzisiaj do Ciebie. byłem w suchedniowie, ale jutro podjadę. Cieszysz się? Napewno:D
  10. Grzanek Pierdoło. Będziesz w niedziele? wtryski nie kupilem jutro jade do Heńka oszusta.
  11. Czy temat niedzieli dla Panów i pań podtrzymany? będzie ktoś w ogóle?
  12. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wytargałem dzisiaj ten uwalony wtrysk. jest z końcówką Q potrzebuję pilnie takiego lub odpowiedniego. Ktoś ma?
  13. Bose szału nima (mam to wiem) z symphony 2 było srednio troche lepiej jest teraz z RNSe. ale do zestawu porządnego to daleko .. Virus fajnie to rozpracował z tym napędem głośników w schowku
  14. i wszystkie c*p&*ki Twoje
  15. Ta Tadek i jego Landrynka Nie chciałem go publicznie tak ale prezentować
  16. Nie sądzę żeby to kable były. podepnij Vag i sprawdź błędy . losowe wypadanie zapłonu na którym cylindrze wypada. potem poprzekładać cewki. sprawdzić dokładnie
  17. Ten zielony niezły jest Tadek nasz klubowy kolega posiada :)oczojebny niesamowicie
  18. Przydały By ci się do tej Gleby jakieś dokładki progów. takie ładne jakieś nie laminaty Agro Tuning
  19. Kurna kawał nadkola będzie. rozszerza się już na drzwiach to do nadkola cho chooo...
  20. Ty to mobil zetrzesz ten lakier
  21. poszło na pV odnośnie RNS
  22. Dominik idziesz do przodu moncno. gonisz Bart-S? czy WRCLaguna:)
  23. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co to za gość tak spamem sadzi... Dmlody87

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.