Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Jariko, a tak naprawdę to ci zazdroszczę kobiety. Jesteś teraz unieruchomiony, a Ona cały czas jest z tobą. To się ceni.
-
SPOTY RADOMSKIE
A czy to znaczy, że mam brać przykład z ciebie?? Tak naprawdę to nie mam teraz ochoty na związki i dlatego przy każdej rozmowie z czasem gryzę się w język, żeby nie robiło się zbyt miło.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O kutwa, ale trafiłem. :drool:
-
SPOTY RADOMSKIE
A kogo to obchodzi. Ja bym sie tej panny nie pytał czy ma papiery.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wczoraj mało brakowało i bym rzucił taką jedną za ortografa.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ta ona to ona dobra jest. Ta koncepcja się znaczy. Szkoda tylko, że urodziny mam dopiero 30 grudnia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy to już tak zawsze będzie? :>
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Jariko, dziś Twoje święto. Wszystkiego najlepszego panie i żebyś wrócił szybko do zdrowia i Twój tata też. 3m się dzielnie. :th: Aniu, nie chcę opowiadać różnych historyjek na forum, ale naprawdę pod tym względem moja sytuacja jest wzorowa. Zaufaj mi.. PS. Ale miałaś seksowne leginsy na imprezie. [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 08:26_________________________________________________A, i jeszcze chciałem złożyć życzenia na dzień kobiet. Wszystkiego najlepszego dziewczyny, żebyście były zawsze tak jak teraz.. :>[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 08:36_________________________________________________ :kwiatek:
-
SPOTY RADOMSKIE
majki, a czy przy tej lawecie jest wciągarka?
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba to drugie, bo i u mnie coś nawala. Pora spać dzieciaki. No to na razie..
-
SPOTY RADOMSKIE
Kiedyś byłeś dobry chłop, tylko że mało piłeś. Teraz jesteś po prostu dobry chłop!
-
SPOTY RADOMSKIE
No tyż prowda - przerabiałem kiedyś ten temat.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, ty to ostatnio zrobiłeś się taki jakiś dupowy. :>[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________ Majka, wszystko okej?[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 22:07_________________________________________________Cześć Kaśka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurna, majki, czytasz w moich myślach. Ale to już może poczekajmy do zlotu - tam się konkretnie zbetonimy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oo, a tutaj to chyba jakaś Mazda, ale nie widzę dokładnie, bo mi to dupsko zasłania.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tu jest też niezła beema:
-
SPOTY RADOMSKIE
Za karę znowu wam zacznę wklejać zdjęcia beemek. Ooo:
-
SPOTY RADOMSKIE
Eee, panie, takie chwyty to niedozwolone są.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale dzisiaj niunię widziałem. Taka czarnula fajna. Szkoda tylko, że była na wąskiej lampie... Nie ma to jak dobra E30. Dobra, Brynia, żartuję. Nie widziałem żadnej e30. Już mnie nie interesują samochody. Za to widziałem fajne tyłeczki. U majkiego w bloku tam mieszkają..
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniowóz jeździ teraz na tablicach WKZ 60 coś tam coś tam?? Oo, majki widzę się pojawił na forumie. [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 21:27_________________________________________________Oo, wszyscy się pojawiają.
-
SPOTY RADOMSKIE
Klubowe i Radomskie są najostrzejsze.. Gryzą w gardło jak sku*wysyn.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zaliczymy wszystkie domy zła w Radomiu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ania i majki nakręcają atmosferę.