Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
majki, jakbyś zobaczył co robiłem w weekend to byłbyś ze mnie dumny. Jak chcesz to się podzielę - w sumie to mam czym.. To co, impreza na najbliższym spocie??
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiosenny weekend to prawdziwy powód do radości. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
WITAM SERDECZNIE CAŁĄ EKIPĘ. WIOSNA WIOSNA WIOSNA, WEEKEND INTENSYWNY. SKUTKI UBOCZNE SĄ TAKIE, ŻE CHYBA SIĘ ROZCHOROWAŁEM, ALE PRZYNAJMNIEJ MAM PRETEKST, ŻEBY SOBIE POLEŻEĆ W WYRKU. : D
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, Szust też jedzie sam..
-
Pomoc w wyborze logo dla firmy.....
Opcja nr 1 najbardziej mi odpowiada. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to tam widziałem, że i jakaś cytryna się u was pojawiła.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kuźwa, potrzebuje na jutro szofera. O 11:00 musze być dostawczakiem w Wawie, ale najprawdopodobniej będę pijany no i jestem w kropce.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wylot na Lublin - po lewej stronie szrot u szwagrów, ale tam nie zajeżdżajcie, bo błoto i niemiła obsługa, a dalej po prawej stronie duży plac i duży szrot - tam mogą mieć.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nike, vario, dzięki za podpowiedź. Stawiam kolejkę w Bukowinie. :>
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mobilki mobilki, jak najlepiej pojechać z Poznania na Katowice :?: Czy droga przez Jarocin, Ostrów Wlkp., Kępno (tak jak zumi prowadzi) jest ok? PS. Ale nawaliliście tych stron.
-
SPOTY RADOMSKIE
do wzięcia chcesz;P? Oziu, kiedy będziesz w Radomiu? Chyba musimy pogadać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, jak ja cie dawno nie widziałem. Co tam u Asi?
-
SPOTY RADOMSKIE
Biorąc pod uwagę dział który wybrał to pewnie weźmie benzynę z gazem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Już się boję, no ale co tam, raz się żyje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kajne problem. Idziemy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem jak najbardziej za. Statoile też trzeba kontrolować. Będzie okazja na trasie do Bukowiny, więc musisz jechać..
-
SPOTY RADOMSKIE
W nowy rok poziom krwi w alkoholu w moim organizmie był tak niski, że i za te hamburgery by się brał..
-
SPOTY RADOMSKIE
Czterdziecha była fajna i Karolina z Maka była fajna i może jeszcze jakaś, a reszta to takie hamburgery.
-
SPOTY RADOMSKIE
Każdy ma czasem takie ciśnienie, a jak jeszcze dojdzie alko to wtedy możnaby się dobrać nawet do tych z Makdonalda.
-
SPOTY RADOMSKIE
No niby tak, ale wydaje mi się, że masz dobry gust.
-
SPOTY RADOMSKIE
A masz co na horyzoncie?? Musze tam sie wybrać kiedy z flaszką do ciebie. Na zlot jedziesz i koniec, nie ma innej opcji. k**wa.
-
SPOTY RADOMSKIE
MAJKI, NO NIE pier**l, JEDZIESZ I c**j !
-
SPOTY RADOMSKIE
No jasna sprawa. Trzymamy kciuki. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
O właśnie, trza jechać na zlot.