Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
No wlasnie no, i to mnie zdezorientowalo. Teraz jestem u rodzinki, ale jak bede w domu to sie zajme tematem. Oblookam wszystkie A w kontaktach Ozia. Nic sie przede mna nie ukryje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja sie dowiem,ja sie wszystkiego dowiem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, teraz już nie mam czasu, ale później popatrzę.
-
SPOTY RADOMSKIE
A myślisz, że nie przeglądałem.. Jest tam trochę fajnych A. [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 13:24_________________________________________________Dobra, ja też uciekam. Jadę sobie do rodzinki. Nara tymcza dozo.. Cześć Kasia. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Majka, no to bedo te foty czy nie? A jak nie foty to chociaż nazwiska..
-
SPOTY RADOMSKIE
No dobra, dawaj foty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Coś ty, wujo jest jeszcze na etapie przyklejania plastików do swojego auta.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to co, niewyraźnie mówiłem?? Nie pamiętam dokładnie o co mi się rozchodziło. majki-m, napisz no PW o co chodzi z tym/tą "X".. Jak ty się pochwalisz to możliwe, że i ja się czymś pochwalę. Osz kurna, wujo wpadł i już się klimat zepsuł. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa, ale intryganty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Już się nie mogę skupić.
-
SPOTY RADOMSKIE
kiedy ją poznamy? Może chociaż dajcie linke. :]
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale nakręcacie..
-
SPOTY RADOMSKIE
My też kochamy Asię. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale sztuka, ale bym ją dosiadł. Ale weź no jakieś lepsiejsze fotki, bo tak z góry to tak jakby z mostu patrzeć. [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 11:29_________________________________________________Yyy, a nie było kompaktów?
-
SPOTY RADOMSKIE
KURNA, NO WŁAŚNIE CZEKAM NA FOTY! Jaka skala? [br]Dopisany: 14 Luty 2010, 11:20_________________________________________________No Brynia, dawaj!
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurna, to dzisiaj walentynki so?
-
SPOTY RADOMSKIE
To kup dwa - dizla i benzynę.
-
SPOTY RADOMSKIE
No, pomysł w sumie niezły, tylko że chyba nie mam żadnego piwa.. A za wódkę przecież nie będę się brał. Zostaje mi dudnić te kole. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurde, picie w ciągu dnia to jakaś masakra jest. Człowiek później budzi się w nocy i nie wie co ze sobą zrobić.. Ide jeszcze na te kole.
-
SPOTY RADOMSKIE
Już litr koli wypiłem i mam zgage jak chj
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
o0Vc tco wam chodzi ; dobran ide soac,. .[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 19:36_________________________________________________co wt tAM WIECIE O ZABIJANIEU@!
-
SPOTY RADOMSKIE
Ci to tz pierdoplisy , kiwra jasna. Eee
-
SPOTY RADOMSKIE
Michał, to nic, bo ty przyjhjjjjechałeś pózniej nic ztrzebam ake ja kiedys orzyjechakem o godzine wczezniej i k**wa nie wiedzialem o cjesty o nie klogo nie bygolpo/ o KTaki k hyhj kuwrwqa jego gmac... Ooo. FDobra ide soapacj bb.bp , nbo jrszem pijafdnz jak skurbbbwzszzzzzzzn. ok wzuRWA. jHEGO macc.c Do wpiuaztku...
- SPOTY RADOMSKIE