Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć robaczki, gdzie Ozio?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Jariko, dziś chyba pobiłeś rekord w ilości postów na dzień.
-
SPOTY RADOMSKIE
No k**wa, Ozio cie upoważnił, więc MÓW! :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Aha, czyli dziś.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa. To co, dziś czy w sobotę? :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Majka, o co chodzi temu Oziu?
-
SPOTY RADOMSKIE
Pomyśl trochę Oziu to będziesz wiedział czemu.. [br]Dopisany: 11 Luty 2010, 23:02_________________________________________________A drugiej dziewczyny to nie znam. Fajna?? Chyba, że to Asia ma dwa oblicza.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na szczęście lubię Ozia (bo ma fajną dziewczynę), więc nie skasuję konta.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj Oziu, żartuję. Przecież wiem, że Asia jest twoja. Nie dasz sobie pomarzyć.. :>
-
Modele Audi (dużo fotek)
Nawet w zabawkach zrobili szyby na korby.
-
SPOTY RADOMSKIE
Niech tera Ozio będzie w niepewności.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, rozmawiałem właśnie z Asią. Powiedziała, że rzuca cię już na zawsze i będzie ze mną.
-
SPOTY RADOMSKIE
ALE URWAŁ, ALE TO BYŁO DOBRE.
-
SPOTY RADOMSKIE
No to pijemy w sobotę, bo muszę wiedzieć o co chodzi z tymi A A.
-
SPOTY RADOMSKIE
NO JAA Oziek, pisz żesz k**wa o co chodzi, bo zara jebne z nerwów.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty, to może byś mnie zabrał, co??
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, decyduj się szybciej, bo kolejka jest do Asi..
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa, Oziu mów co z tym pierścionkiem, bo od wczoraj siedzę jak na szpilkach..
-
SPOTY RADOMSKIE
Tytuł filmiku idealnie dobrany. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie musiałeś tego pisać, bo i tak każdy wiedział.
-
SPOTY RADOMSKIE
Do leszczy? No to jedźmy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeszcze tam posiedzi..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ano właśnie, ten automat.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale niunia: http://www.allegro.pl/item902519835_bmw_e30_coupe_2_7_eta_zniemiec_dla_konesera_unikat.html Wąska lampa.