Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Może mikson to naprawdę jakiś nowy i teraz ma osakę.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiedziałem, że jonny lubi chłopców. : D
-
SPOTY RADOMSKIE
Pożyczałeś mu jakiegoś pornusa?
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, będziesz naszą sondą. Weźta sibiradia.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak sobie pomyślałem.. Skoro ma się 2 auta, jedno FWD, a drugie RWD to czy to znaczy, że się ma AWD??
-
SPOTY RADOMSKIE
Że niby co, że to jest jonny?? Nieważne, jak przywiezie laski to może być nawet i jonny. Jonny, nie wsydź się, i tak nikt cię nie zna, więc nie będziesz zdemaskowany. Przyjeżdżaj na spota.
-
SPOTY RADOMSKIE
Spoko, jazda bokami przed 20:00 nie ma uroku. Weź Ukcia, zawsze to dodatkowa para rąk do wypychania auta z rowu.. [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 09:45_________________________________________________ Czekam z niecierpliwością. miksson, jeśli jesteś słowny to już mi zaymponowałeś.
-
SPOTY RADOMSKIE
W sumie można się gdzieś wybrać.
-
SPOTY RADOMSKIE
A to Ty jesteś jednym z tych co przyjeżdżają na parking, czają się gdzieś na boku i po chwili odjeżdżają z piskiem opon? Z resztą nieważne, jak przyjedziesz z tymi koleżankami, o których mówiłeś to będzie dobrze. Nie mówię jaki mam gust, zrób mi, a właściwie nam wszystkim niespodziankę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem zainteresowany. Zadzwonię do Michała. :th: miksson, tradycja jest taka, że nowy przywozi jakieś laski.. Zapraszamy na spot.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto jedzie na zlot w tym roku?
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie będę miał gdzie kurtki rzucać i będzie mi zimno w takiej puszce. A tak serio to pomyślę jeszcze co z tym zrobić. Muszę też zamontować rozpórkę i obspawać budę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na początku tak właśnie myślałem, ale doszedłem do wniosku, że niemiło będzie później jeździć po mieście taką wydmuszką. No jeszcze pomyślę jak zacząć przeróbkę auta, mam czas do wiosny. No bo jeszcze przeszło mi przez myśl, żeby przywrócić to auto do oryginału i zrobić lalkę, ale wiem, że taką lalką byłoby mi szkoda jeździć, więc ten pomysł chyba sobie odpuszczę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie, powolutku jeździłem. :> Silnik 2.0. Kupiłem to auto z myślą o przerobieniu na driftowóz, ale z powodów finansowych na razie ten plan sobie daruje. Póki co wstawię kubły, pasy szelkowe, mniejszą kierowniczkę, poprawie zawieszenie i hamulce i jak Bozia da to może na wiosnę zrobię jakiś SWAPik na cuś mocniejszego.. Jak już nie będę miał co robić przy tym samochodzie to wtedy go wybebeszę i wstawię klate.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziś odpaliłem beemke. Ciężko się rozpędzić na letnich oponach, ale zabawa fajna. E30 jest bardzo nieobliczalna. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale kox. Brynia, dzięki za udostępnienie auta. Kupuje łopony do swojego i też będę jeździł. PS. Później cytryną porobiłem troche wiochy. [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 23:16_________________________________________________No niee, tak wpaść na bille to wszyscy będą ustępować..
-
SPOTY RADOMSKIE
Powiem Ci, że się dotłukła, chociaż do teraz nie wiem jak to możliwe.
-
SPOTY RADOMSKIE
Do zobaczenia później.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja będę dziś na spocie, bo Oź stawia piwko. Oziu, wszystkiego najlepszego, chociaż tak naprawdę to nie wiem o co chodzi.. :> PS. Wuja oczywiście nie będzie, więc ja chętnie wypiję dwa piwka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Widocznie mało km przejechałeś na tych felgach skoro slalom między studzienkami Ci nie przeszkadza.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale przyjemniej się jeździ.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Też chcę do szkoły.. - SPOTY RADOMSKIE