Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Oki, jutro zadzwonię. No skoro nawet Ty tak mówisz to coś w niej musi być. Dzięki. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Od razu na gazową można zaciągnąć.. :gwizdanie: Kto dziś będzie?
-
SPOTY RADOMSKIE
No jak wszystko grzechocze w silniku i łożyska wyją to wiadomo, że głośno. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
No to już typowo samochód na wystawę.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, teraz to już się nas nie wstydź. Przecież i tak wszystko wiemy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, już rozumiem czemu te felgi 18". Przecież on tym samochodem i tak nie jeździ tylko się na niego patrzy jak stoi u mechanika.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja już wiem czemu wujo na spoty nie przyjeżdża... ... bo zawsze w połowie drogi musi dzwonić do kogoś, żeby go zaciągnął na śnurku do domu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Po co? Przecież wujowi nawet z nowym rozrządem silnik niedługo padnie. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Podobno te nowe rozrządy lubią pękać po kilkunastu km. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, po co naprawiasz, przecież i tak się zepsuje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Niech se zmieni, przecież i tak nie przyjedzie.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Gdybym chciał samochód do jazdy na wprost to kupiłbym np. Audi.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie ma problemu, jak coś to dzwoń. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
No to do roboty Raguś. Powodzenia. :th: mokom, nie uwierzę dopóki Cię nie zobaczę na spocie.
-
SPOTY RADOMSKIE
WOW, wuju, ale dałeś czadu. Jak będziesz jechał gdzieś dalej to na lawetę i byle do autostrady.
-
SPOTY RADOMSKIE
Też miałem zajawkę na jakiegoś nissana, ale wyczytałem, że takie auto pochłania kilka razy więcej kasy niż E30. Do beemki są tanie części i łatwo można ją przerobić. Poczytaj driftforum.pl Fajnie, że masz taką zajawkę. Może kiedyś polatamy razem na torze. :th: wuju, mam to na uwadze. Oziu, auto kupiłem w Łęczycy koło Łodzi, czyli od Radomia ok. 150 km.
-
SPOTY RADOMSKIE
Zdecydowanie drift, chociaż to pochłania dużo więcej kasy, dlatego tak jak mówiłem - jeszcze nie podjąłem decyzji co zrobię z tym autem. Póki co się nie martwie, bo taka E trzydziestka jest jak wino - im starsza tym lepsza i droższa. Oziu, na alledrogo. To naprawdę jest rarytas, bo ma nawet wygryziony boczek w środku przez psa.
-
SPOTY RADOMSKIE
jonny, mam do tego warunki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Albo do zrobienia lalki, bo to też ma sens. Jeszcze nie podjąłem decyzji.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie Z takim zamiarem kupiłem to auto, chociaż szkoda mi rezać takiego rarytaska. Dopóki i tak nie mam kasy na rezanie to się jeszcze zastanowię. Tak, zawieszenie jest do rezania.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
No ciekawa, ale dyskwalifikują ją dwie rzeczy - cena i to, że to sedan. To dawaj foty. _________________________________________________ Dzisiaj pstryknąłem zdjęcie komórką - takie cuś wczoraj przytaszkałem do domu. Auto ma swoje wady i kosmetyczne niedociągnięcia, ale ma też charakter.