Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Rozumiem, że w Radomiu był pełny zbiornik??
-
SPOTY RADOMSKIE
Ty lepiej sprawdź poziom oleju w służbówce - lubi uciekać. Madasu, siemano, dawno Cię u nas nie było. Zorganizujcie się w któryś piątek i przyjeżdżajcie do Radumia na picce, piwo i kole.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie przejmuj się. Właśnie tak samochody nabierają charakteru. Patrzcie na to. O co tu chodzi?? http://www.youtube.com/watch?v=jIYSquchYg8&feature=related
-
SPOTY RADOMSKIE
Spoko, tamten schemat dotyczy pospolitej kobiety...
-
SPOTY RADOMSKIE
[br]Dopisany: 31 Lipiec 2009, 14:54_________________________________________________To jest hicior:
-
SPOTY RADOMSKIE
Niech już będzie przed 20:00, bo może wtedy będę już siedział za sterami 323 (i nie mówię tu o Maździe).
-
SPOTY RADOMSKIE
Bo mi wesoło jak was czytam.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ciekawe do ilu cena urośnie. Mnie się podoba ten - tani i ładny. http://www.allegro.pl/item691805031_bmw_320_e30_kjs_drift_rajd_rajdowe_itd_itd.html
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja nie jadę. Zazdroszczę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jutro spot, kto będzie?? :> JA NA PEWNO.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oź, powiedz Asi, że ma fajnego grila - tylko trochy ciężko go ujarzmić. :> Dzięki za miłą nasiadówkę. :th: Następnym razem szef kuchni się przygotuje wcześniej i będzie pyszna karkówka i inne rarytasy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, zatem pozdrawiam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pan, o klimie chciałem z Tobą pogadać - będziesz w piątek na spocie?
-
SPOTY RADOMSKIE
OJEZU, NAPRAWDĘ!!!??? :drool:
-
SPOTY RADOMSKIE
O 20:00. Ozio pisał kilka postów wcześniej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, Ania raczej teraz się nie zdecyduje na zamianę, ale napisz ile chcesz za ten samochód.
-
SPOTY RADOMSKIE
Brat chce jechać we wrześniu do Niemcowni z jakimś znajomych handlarzem - może coś znajdą.
-
SPOTY RADOMSKIE
No a ten 2.5 po 2002 r.? Warto czy mimo wszystko lepszy 1.9??
-
SPOTY RADOMSKIE
No niby tak, ale ciężko znaleźć A6 1.9 - mało tego jeździ. Poza tym wydaje się, że są droższe od 2.5. Tak czy siak przekażę bratu to co mówisz. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Podłączam się do tematu. Mój brat szuka teraz A6 < 2000 r. i uparł się na 1.9. W sumie słusznie, ale wygląda na to, że 2.5 są tańsze - warto się pchać w ten silnik??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WOOW moskal, co konkretnie się stało i czym Ty teraz jeździsz??
-
SPOTY RADOMSKIE
Oź, ja też nie piję jutro, nawet jak mnie zaprosisz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oź, w sumie jak Wam nie pasuje to nie ma problemu, bo u mnie jutro będzie gorący dzień..