Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja już na dziś wyczerpałem limit skurczów mięśni brzucha i idę spać. Dobranoc dzieciaczki. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Mnie też łzy poleciały... dzięki Tobie Oziu. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Naślemy na Ciebie Ozia. Zostań jeszcze to dowiesz się skąd się wziął Ozio. Oziu, kiedy się zorientowałeś, że jesteś taki jaki jesteś? A może jeszcze się nie zorientowałeś. Twoje niestworzone historie nas rozbrajają.
-
SPOTY RADOMSKIE
O jasna d*pa. :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
ŁOJEZU, KONTROLUJTA BAJERE :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
To wszystko zależy od tego jak się zachowa w Cytrynie. :gwizdanie: dobrze się zachowa, znam ją :> Czyli będzie nasza.
-
SPOTY RADOMSKIE
k**wa, ZESIKAM SIE ZARAZ :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
To wszystko zależy od tego jak się zachowa w Cytrynie. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to myślę, żeby przyczepkę zabrać... ... na te zerżnięte drzewa. Michał, u mnie - będę ją uczył kierować.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cytronetem jadzie to nasza bedzie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Po litrówce weźmiemy. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
A bedzie ze pińć
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajta. Weźta ładną bieliznę, ogulta jajka i będziemy się gwałcić na zlocie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja to i tak ciężarówką jadę, więc nie będę jeździł po lotnisku. ;( Kaśka, Przema też zgarniemy. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozio, możesz do nas dołączyć, ale tylko w kagańcu.
-
SPOTY RADOMSKIE
No wiesz, takich szczegółów to Ty mnie nie pytaj. Nie wiem co było w Bukowinie, ale wiem co będzie w Pile. :th: Kaśka, przez Warsiawę też da radę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Chodźcie pojedziemy na zlot, urżniemy się cytrynówą, zdejmiemy majtki i będziemy się całować. Po cholere tak wszystko owijać w bawełnę!
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem! Miałem nie czytać, ale mi się mignęło, że mamy wizytację z Poznania, więc już się poświęciłem i zerknąłem na te banialuki. Madas i Kuredu, zorganizujcie cytrynówę na zlocie. Kaśka, na zlot oczywiście bierę Cytroneta. k**wa, znów nie mogę wysłać posta, bo cały czas napitalacie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ruazem panocku, ruazem.. :> 14 km - Bryń, nie chciało mi się jechać na budowę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wczoraj do niego pisałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak dają to bierz, jak biją to uciekaj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pokaż swój numerek, a powiem ci kim jesteś.
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, zara wsiadamy z Jarkiem na rowery i może podjedziemy na budowę.. To dobre jest?? :gwizdanie: :> BTW ładny masz numerek:
-
SPOTY RADOMSKIE
To ja nie chcę wiedzieć co będzie w lipcu.
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu, czyścisz mi monitor. Zauważyłem, że im mocniej świeci słońce tym bardziej Ozio szaleje. :>