Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, Ozix, czyścisz mi monitor... :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
A Ty znów o tym samym.
-
SPOTY RADOMSKIE
W prawdzie ja jestem najodważniejszy, ale Ty jesteś jeszcze odważniejszy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Byłem, widziałem, miejscówka na wypasie - dużo pułapek, m.in. kostkarze żyłki porościągali na posesji, ale damy rade. :> W chałupie kibelek jest, światło jest, ino dojście do kibelka po pijaku może być utrudnione, bo to trzeba się wspiąć po schodach* na górę, ale bedzie dobrze. Podłoga jest, co prawda upie*dolona, ale jak na budowlane warunki to całkiem przyzwoita. Najważniejsze, że jest dach nad głową. A więc wystarczy kawałek koca i coś pod głowę... _________________________________________________ *) Z tymi schodami to trochę przesadziłem - to nie są schody tylko jakaś drabina, po której dzisiaj na trzeźwo bałem się schodzić.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie pitol, grill bez Ciebie to nie grill!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
Póki nie jesteś agresywny na żywo to nie przeszkadza mi to, że o mnie śnisz. Miłych snów Ci życzę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie zapominaj, że to tylko Twoje nocne fantazje.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kurna, będzie mnie korciło, żeby jeździać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Stopa to mogła go rozboleć dopiero rano.. Ciekawe czy będzie pamiętał. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Pijany zawsze ma rozluźnione mięśnie i ma szczęście. Michał, co było jak wysiadłeś z samochodu..?
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry bry, nikogo tu nie ma. Ja też uciekam - będę wieczorem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jasne, czekam na telefon.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobrej nocy ludziska.
-
SPOTY RADOMSKIE
A tak, to już za 5000 km.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dziś podjeżdżam na stację, a tu taki widok na liczniku Pierwsza dycha zaliczona bezproblemowo.
-
SPOTY RADOMSKIE
WOW, coraz bardziej mnie zaskakujesz. Bez Ciebie ten wątek by nie istniał.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale na wódę czy tylko się pogapić? EDIT: Aha, pewnie motórem przyjadziesz. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, dajesz. To już nawet koszulkę zdejmę na moment jak obiecasz przyjechać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix, nosz ku*wa no. ;([br]Dopisany: 06 Maj 2009, 20:47_________________________________________________ Na Ciebie to wódy zabraknie. No ale trudno - przyjeżdzaj.
-
SPOTY RADOMSKIE
Podjechać nie, ale jak można to zamawiam sobie odwózkę, tylko że jeszcze nie wiem gdzie. Ja mieszam - zaczynam od piwa do grila, kończę na czystej. Bryniu, dojazd do Ciebie myślę, że poznam jutro.. Zakupy tak jak Koval powiedział - podskoczymy do M1 w razie czego, no chyba że Brynia będzie nas bardzo opie*dalać. Przyjeżdżam bez Ani. Ozix, nie bój się - póki dogadujemy temat grila to możesz się odzywać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiesz co Ozix, faktycznie na 200 stronie zabroniłem Ci pisać w tym wątku i na razie to podtrzymuję, więc idź na spacer. Jak będzie mi Cię brakować to wtedy dam Ci cynk.
-
SPOTY RADOMSKIE
O w k**wę. Wiesz co, przewertuj wątek i mnie zacytuj...
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, nie przypominam sobie, żebym Ci zabraniał.
-
SPOTY RADOMSKIE
A może jeszcze głośniej... Nie no, jak już wyjechałeś z tym pomysłem to faktycznie trzeba zrobić jakeś zrzutkie. Może najpierw ustalmy po ile zł, a później zastanowimy się co kupić. Brynia, Ty tego nie czytaj.
-
Potrzebuję porady - co dla młodego chłopaka ?
Szaleństwo w tym wieku jest raczej nieuniknione. Moi rodzice nie wiedzą i chyba nigdy się nie dowiedzą co ja wyprawiałem z pierwszym samochodem. Znam też takich co na oko są "dobrze ułożeni", a wieczorami palą gumę ojca samochodem... uwaga... AUTOMATEM. Może się mylę, ale wydaje mi się, że każdy musi przejść głupi wiek za kierownicą... Co do samochodu - osobiście nie lubię golfów, co nie znaczy, że to kiepski samochód. Tak czy siak golf na pewno będzie tańszy w utrzymaniu, chociażby dlatego, że ma jednowahaczowe zawieszenie. Poza tym ja bym się wściekł gdyby ktoś mi kupił auto. Może lepiej wcześniej uzgodnić z docelowym użytkownikiem jaki to ma być samochód.