Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, mam info od Bryni. Uwaga, cytuję: "Jak będziesz na forum to powiedz chłopakom, że w piątek to będzie parapetówa, na którą ja ZAPRASZAM i nikt nie musi nic przynosić. Wybierzcie tylko co pijemy - wódkę, piwa czy może coś jeszcze..." A więc deklarować się kto co pije i może chociaż jakąś flaszcynę albo zgrzewkę piwa jednak przynieść ze sobą...
-
SPOTY RADOMSKIE
Wcześniej brałem inne marki pod uwagę, ale teraz nastawiłem się na Gianta. Rama 21" może być dla mnie za duża, ale będę jeszcze przymierzał 19" i 21".
-
SPOTY RADOMSKIE
Co do ramy w rowerze - teoretycznie powinno dobierać się taką ramę, że jak się zeskoczy z siodełka to od ramy do siusiaka ma być luz ~4 cm. I jeśli tym się kierować do mnie pasuje rama M (czyli chyba 19). Ale przy modelu SEDONA facet w sklepie miał dylemat. Powiedział, że równie dobrze będzie mi pasować rama L (czyli 21) - może będzie mniej zwrotna, ale na pewno wygodniejsza w dłuższych trasach. Jajek też sobie nie poobijam.. odzim, jak mój ojciec wali trasy po 30 km dziennie tzn., że i my damy radę. Pany, szykować sprzęt, ja w przyszłym tygodniu kupuję rower i możnaby zorganizować w tym roku jakiś wyjazd weekendowy z grilem itp.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ano właśnie, tylko że hak do Berlingo kosztuje ~1300 zł. Później trzeba kupić bagażnik za ~500 zł Poza tym samochód z hakiem to jakoś tak... No ale jeszcze to przemyślę. [br]Dopisany: 05 Maj 2009, 23:31_________________________________________________Bryniu, daj jutro znać jak z wieczorem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto ma bagażnik na rowery? Ja chcę kupić, ale nie wiem czy dachowy (na Cytrynie będzie wysoko i niewygodnie), czy hakowy (nie mam haka).
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
A jeździsz już coś, czy dopiero zaczniesz? Michał, rama normalna jak na rower rekreacyjny-komfortowy. Z resztą są różne wielkości. Dziś przymierzałem ramę M i L - teraz mam dylemat.- SPOTY RADOMSKIE
Brynio to Twój ojciec, tak? To może zgadać go z moim ojcem, bo ostatnio wali konkretne trasy (~30 km dziennie). A ja chcę sobie kupić taki rekreacyjny rower: Giant Sedona LX Może zorganizujemy jakiś wypad na rowery?? _________________________________________________ Bryniu, jak Roomster wypada na tle Cytryny?- SPOTY RADOMSKIE
Bryniu, w piątek się zregenerujesz. Słuchajcie, czy ktoś z Was ma rower i jeździ w miare regularnie??- SPOTY RADOMSKIE
mokom, szybko wpisuj się na listę rezerwowych.- SPOTY RADOMSKIE
mokoma trzeba będzie sterroryzować i pojedzie. Reszta Radumiaków też niech się zapisuje.- SPOTY RADOMSKIE
TDI w sportowym samochodzie, o maaaasz.- SPOTY RADOMSKIE
Hmm, czy jest Ci przykro z tego powodu..?- SPOTY RADOMSKIE
Wprawdzie Brynia jest najlepsza, ale ON jest jeszcze lepszy.- SPOTY RADOMSKIE
TU WIDAĆ KTO NAJBARDZIEJ SPAMUJE Bana mu!- SPOTY RADOMSKIE
To wszystko zależy od Gargamela..- SPOTY RADOMSKIE
Aż sprawdzę... EDIT:- SPOTY RADOMSKIE
Spoko, w razie czego czwartek też mam wolny.. :doh1:- SPOTY RADOMSKIE
Nie przejmaj się, damy radę w środę.- SPOTY RADOMSKIE
No nie, czy to BRY to już tak zostanie?? :doh1:- SPOTY RADOMSKIE
Takie poniedziałki jak dziś to mógłbym mieć zawsze - byłem u bogatego klienta z fakurą gotówkową.. Bryniu, co Ty na to, żeby jutro (tj. we wtorek) zrobić akcję z przewozem mebelków? Oczywiście środa nadal aktualna, ale jakby to było jutro to mógłbym od razu po drodze Transitem przyjechać..- SPOTY RADOMSKIE
Ozix, czy ja też mam zmienić na tego Pasibrzucha?? Będziesz się czuł jak prawdziwy Gargamel.- SPOTY RADOMSKIE
Nie, ale mogę być Pasibrzuchem..- SPOTY RADOMSKIE
Ozix, Ty to jesteś jak Gargamel w wiosce Smerfów...- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE