Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
BMW? Nie mam świeżych zdjęć, ale porobię jak będzie ładna pogoda.
-
SPOTY RADOMSKIE
W końcu jest co wspominać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Na Sienkiewicza w Radomiu też jest przyjemny sklep z częściami.
-
SPOTY RADOMSKIE
Rzeźbienie w tym silniku to tak jak remont kamienicy, która za rok ma być zburzona. Ja nic przy silniku nie robiłem - samochód pozostał całkowicie seryjny. Jedyny sposób to tak jak Kali mówi - SWAP na 1.8 T.
-
SPOTY RADOMSKIE
Golfy w tle to VAG Radom. Przyjeżdżała też ekipa z MT-Radom i A4-klub, czyli my.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie pamiętam co to za koło w tej B5. A czarnula B6 (chyba Michała) miała fajną glebę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Czy to Michała ex? To jeszcze jakieś inne spoty: Jarka zdzira: Reszty zdjęć już nie mogę publikować, bo są z imprez we Fregacie itp. A właśnie, ma ktoś zdjęcia z urodzin w Fanaberii ?? ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- I na deser - Ułęż ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------
-
SPOTY RADOMSKIE
A to samo co u Ciebie - 1.8 ADR, tylko że z 1995 r. mokom, zaraz powrzucam jakieś zdjęcia.. ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- mokom, specjalnie dla Ciebie: Ozio i kajdanki (sorry Oziu ) Audice i brzydkie kaczątko Zaraz może wynajdę coś jeszcze...
-
SPOTY RADOMSKIE
To pamiętaj - jak będziesz się nudził to masz co robić. Chociaż to i tak nie wszystko, bo pewnego dnia wybuchła WOJNA na forum i straciliśmy sporo postów, dlatego te posty, które zostały mogą w pewnych momentach tracić kontekst. Idę na rower. Ktoś chętny?
-
SPOTY RADOMSKIE
No pewnie. Zachęcam do przeczytania całego wątku - będziecie mieli świadomość co tu się działo... A tu kolejne zdjęcia mojej zdziry - Ułęż: No i po ostatnim przejeździe w Ułężu:
-
SPOTY RADOMSKIE
A tu moja zdzira. Trochę dostawała w kość.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie pamiętam jaki rekord, ale chyba coś koło 12 szt. To były czasy.
-
SPOTY RADOMSKIE
czasami dobrze jest jak "starsi" poprowadzą za rękę Dobra, będę informował o następnym spocie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pamiętacie te czasy? Nie wiem który to rok, ale spójrzcie na ceny paliw w tle. Wtedy dowaliło śniegiem... O, Citroen. Wtedy też były różowe kajdanki.. No i Fregata Mam też inne zdjęcia, ale to raczej nie wypada ich publikować.
-
SPOTY RADOMSKIE
Uznałem, że skoro pada deszcz to może wszyscy przyjadą do GSu (patrz. pierwszy post w wątku), dlatego o 19:10 ruszyłem do GSu. Następnym razem pamiętajcie o zasadzie, że jak pada to spotykamy się na przedostatnim (czyli jeszcze zadaszonym) piętrze Galerii Słonecznej. Aha, warto też pamiętać, że nie wszyscy przyjeżdżają punktualnie (np. ja ), więc czasem warto poczekać dłużej niż do 19:15. Tym bardziej, że lata świetności RADOMSKICH SPOTÓW już minęły - dlatego teraz niech się młodsi forumowicze zajmują organizacją spotów.
-
SPOTY RADOMSKIE
Przyjechałem jako pierwszy. Ponieważ padało to o 19 z minutami podjechałem do Słonecznej, licząc na to, że kogoś tam spotkam. Spotkałem tam kumpla, więc pod Fregatę wróciłem około 19:40, gdzie stały dwie Audice. Kali S4, emilk89, Berlingo było, więc chyba słabo szukacie. Następnym razem ustawcie się przy Fregacie i czekajcie aż wszyscy się zjadą, a nie czaicie się zza krzaków i za chwilę odjeżdżacie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Odzima nie będzie, bo wypadła mu jakaś ważna sprawa. Ja się będę kręcił po mieście więc podjadę pod Fregatę i Galerię Słoneczną, ale już po pogodzie widzę, że pewnie nikt od nas nie przyjedzie. Jak się dzisiaj nie uda to zrobimy spota innym razem - takiego z grillem, np. na Koniówce. Aha, dla tych, którzy mnie nie znają - jeżdżę Berlingo, a nie A4...
-
SPOTY RADOMSKIE
Trochę grzmi i leje. Jakby nas nie było pod Fregatą to będziemy na przedostatnim piętrze Galerii Słonecznej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak. Dzisiaj o 19:00 pod byłą Fregatą.
-
SPOTY RADOMSKIE
\No dokładnie. Zaczęliśmy pić po obiedzie i mi się przestawił zegar biologiczny. A co do spota: Piątek, 4 maja, godz. 19:00, spotykamy się w okolicach dawnej Fregaty.
-
SPOTY RADOMSKIE
No mojego nosa to w ciągu 2 lat zaczną budowę. Co do spota - czekamy jeszcze na resztę ekipy i coś zorgazmizmujemy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Też czekam na obwodnicę S7, ale jej budowa nie zależy od władz Radomia. To władze kraju wstrzymują budowę. A swoją drogą to na YT jest wizualizacja trasy S7: część 1/2 część 2/2
-
SPOTY RADOMSKIE
Pytanie do nowych forumowiczów i do starej gwardii. Co powiecie na spot w najbliższy piątek? Co prawda jest to długi weekend, ale może nie wszyscy wyjechali?? Wreszcie ruszyli z budową miejskiego odcinka obwodnicy południowej. Czekam na tę drogę jak na zbawienie, bo często muszę jeździć z Ustronia na Potkanów, a dotychczasowe połączenie, jak pewnie wszyscy wiedzą, jest fatalne. http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1502913 A tu amatorska wizualizacja, jak trasa ma przebiegać: http://img37.imageshack.us/img37/8651/obwpoldniowsdfsda.jpg
-
SPOTY RADOMSKIE
Chyba już za dużo tych setek było. Teraz odzywają się poprzednio niedoleczone choroby, więc przyszedł czas na leki.