Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    BMW? Nie mam świeżych zdjęć, ale porobię jak będzie ładna pogoda.
  2. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    W końcu jest co wspominać.
  3. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Na Sienkiewicza w Radomiu też jest przyjemny sklep z częściami.
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Rzeźbienie w tym silniku to tak jak remont kamienicy, która za rok ma być zburzona. Ja nic przy silniku nie robiłem - samochód pozostał całkowicie seryjny. Jedyny sposób to tak jak Kali mówi - SWAP na 1.8 T.
  5. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Golfy w tle to VAG Radom. Przyjeżdżała też ekipa z MT-Radom i A4-klub, czyli my.
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie pamiętam co to za koło w tej B5. A czarnula B6 (chyba Michała) miała fajną glebę.
  7. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Czy to Michała ex? To jeszcze jakieś inne spoty: Jarka zdzira: Reszty zdjęć już nie mogę publikować, bo są z imprez we Fregacie itp. A właśnie, ma ktoś zdjęcia z urodzin w Fanaberii ?? ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:46 ---------- I na deser - Ułęż ---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------
  8. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A to samo co u Ciebie - 1.8 ADR, tylko że z 1995 r. mokom, zaraz powrzucam jakieś zdjęcia.. ---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- mokom, specjalnie dla Ciebie: Ozio i kajdanki (sorry Oziu ) Audice i brzydkie kaczątko Zaraz może wynajdę coś jeszcze...
  9. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To pamiętaj - jak będziesz się nudził to masz co robić. Chociaż to i tak nie wszystko, bo pewnego dnia wybuchła WOJNA na forum i straciliśmy sporo postów, dlatego te posty, które zostały mogą w pewnych momentach tracić kontekst. Idę na rower. Ktoś chętny?
  10. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No pewnie. Zachęcam do przeczytania całego wątku - będziecie mieli świadomość co tu się działo... A tu kolejne zdjęcia mojej zdziry - Ułęż: No i po ostatnim przejeździe w Ułężu:
  11. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A tu moja zdzira. Trochę dostawała w kość.
  12. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Yhy
  13. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie pamiętam jaki rekord, ale chyba coś koło 12 szt. To były czasy.
  14. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    czasami dobrze jest jak "starsi" poprowadzą za rękę Dobra, będę informował o następnym spocie.
  15. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pamiętacie te czasy? Nie wiem który to rok, ale spójrzcie na ceny paliw w tle. Wtedy dowaliło śniegiem... O, Citroen. Wtedy też były różowe kajdanki.. No i Fregata Mam też inne zdjęcia, ale to raczej nie wypada ich publikować.
  16. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Uznałem, że skoro pada deszcz to może wszyscy przyjadą do GSu (patrz. pierwszy post w wątku), dlatego o 19:10 ruszyłem do GSu. Następnym razem pamiętajcie o zasadzie, że jak pada to spotykamy się na przedostatnim (czyli jeszcze zadaszonym) piętrze Galerii Słonecznej. Aha, warto też pamiętać, że nie wszyscy przyjeżdżają punktualnie (np. ja ), więc czasem warto poczekać dłużej niż do 19:15. Tym bardziej, że lata świetności RADOMSKICH SPOTÓW już minęły - dlatego teraz niech się młodsi forumowicze zajmują organizacją spotów.
  17. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Przyjechałem jako pierwszy. Ponieważ padało to o 19 z minutami podjechałem do Słonecznej, licząc na to, że kogoś tam spotkam. Spotkałem tam kumpla, więc pod Fregatę wróciłem około 19:40, gdzie stały dwie Audice. Kali S4, emilk89, Berlingo było, więc chyba słabo szukacie. Następnym razem ustawcie się przy Fregacie i czekajcie aż wszyscy się zjadą, a nie czaicie się zza krzaków i za chwilę odjeżdżacie.
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Odzima nie będzie, bo wypadła mu jakaś ważna sprawa. Ja się będę kręcił po mieście więc podjadę pod Fregatę i Galerię Słoneczną, ale już po pogodzie widzę, że pewnie nikt od nas nie przyjedzie. Jak się dzisiaj nie uda to zrobimy spota innym razem - takiego z grillem, np. na Koniówce. Aha, dla tych, którzy mnie nie znają - jeżdżę Berlingo, a nie A4...
  19. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Trochę grzmi i leje. Jakby nas nie było pod Fregatą to będziemy na przedostatnim piętrze Galerii Słonecznej.
  20. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tak. Dzisiaj o 19:00 pod byłą Fregatą.
  21. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    \No dokładnie. Zaczęliśmy pić po obiedzie i mi się przestawił zegar biologiczny. A co do spota: Piątek, 4 maja, godz. 19:00, spotykamy się w okolicach dawnej Fregaty.
  22. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    No mojego nosa to w ciągu 2 lat zaczną budowę. Co do spota - czekamy jeszcze na resztę ekipy i coś zorgazmizmujemy.
  23. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Też czekam na obwodnicę S7, ale jej budowa nie zależy od władz Radomia. To władze kraju wstrzymują budowę. A swoją drogą to na YT jest wizualizacja trasy S7: część 1/2 część 2/2
  24. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Pytanie do nowych forumowiczów i do starej gwardii. Co powiecie na spot w najbliższy piątek? Co prawda jest to długi weekend, ale może nie wszyscy wyjechali?? Wreszcie ruszyli z budową miejskiego odcinka obwodnicy południowej. Czekam na tę drogę jak na zbawienie, bo często muszę jeździć z Ustronia na Potkanów, a dotychczasowe połączenie, jak pewnie wszyscy wiedzą, jest fatalne. http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1502913 A tu amatorska wizualizacja, jak trasa ma przebiegać: http://img37.imageshack.us/img37/8651/obwpoldniowsdfsda.jpg
  25. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Chyba już za dużo tych setek było. Teraz odzywają się poprzednio niedoleczone choroby, więc przyszedł czas na leki.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.