Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Słuchajcie, co powiecie na spota w piątek? Oczywiście bez samochodów - mam na myśli piwko.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Haha, faktycznie..
-
SPOTY RADOMSKIE
ale o co cho ? No właśnie, przecież to forum BMW..
-
SPOTY RADOMSKIE
To daj jakieś rady tym co dopiero zaczynają. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
W jakim październiku?? To już w lipcu będzie. :naughty: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 17:50_________________________________________________ No. To może w piątek to piwko. Co wszyscy na to?
-
SPOTY RADOMSKIE
No cóż, oficjalnie ogłaszam, że strzeliłem gola! I chętnie podjadę gdzieś z wami na piwko.
-
SPOTY RADOMSKIE
;] no tak cza się spieszyć
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie, kiedy spocimy?
-
SPOTY RADOMSKIE
No właśnie, czy ktoś może mi przytoczyć nowy regulamin, bo nie chce mi się grzebać..
-
SPOTY RADOMSKIE
O maasz, a za co dostałeś kropę? Gdzie nabroiłeś?
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, jak nie dziś to innym razem. Może w następny piątek? [br]Dopisany: 07 Styczeń 2012, 00:39_________________________________________________:!: Czy ktoś będzie jechał za granicę po samochody? Potrzebuję kupić coś typu Suzuki SX4.
-
SPOTY RADOMSKIE
No i co? To już po świętach?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Raczej przekładamy na 30go..
-
SPOTY RADOMSKIE
Jestem za! :th:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 15:22_________________________________________________Rodzice sprzedają Passata: http://allegro.pl/show_item.php?item=2005102857
-
SPOTY RADOMSKIE
Kolega ma Polo 2003 5d srebry. Kiedyś przebąkiwał, że mógłby sprzedać. Zapytam go.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale urwał! http://moto.allegro.pl/skoda-favorit-135l-nowa-nieuzywana-100-orginal-i1971917801.html
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak... nie byłem, bo: po1 - robicie spota raz na 4 miesiące... po2 - ciężko zlokalizować spot audi, na placu gdzie jednocześnie cyklicznie organizowanych jest kilka spotów... a nie podajecie, żadnego punkt orientacyjnego ... np. srebrna astra... tak niestety na tym się forum porobiło, że jadąc na spot audi, nie szukam audi, a sympatyków - forumowiczów, których twarzy nigdy nie widziałem... a samochód marki audi na spocie audi, to zupełny unikat - stąd moje drugie pytanie... Po to, żeby się zorientować właśnie... czy jest na co popatrzeć i na jego przykładzie... wymienić spostrzeżenia i doświadczenia... chyba po to jest to forum... Teraz już chyba będziesz wiedział, gdzie są spoty, prawda? Pamiętaj, żeby się nie wstydzić podjechać do beemek. Spoty są ostatnio nieregularnie, bo stara gwardia się postarzała. Ale dzięki, m.in. Tobie spoty znów mogą wrócić do normy, mimo tego, że już nie ma Fregaty.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jest dobry zakład - wulkanizacja i naprawa felg na Grzecznarowskiego blisko Komfortu. Niestety nie mam numeru, ale warto tam podjechać..[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 10:24_________________________________________________ Co Ty opowiadasz? Przecież na żadnym spocie nie byłeś. A po co pytasz o POSIADACZY ??
-
SPOTY RADOMSKIE
:!: Słuchajcie, rozglądam się za jakimś zwinnym autkiem typu Polo/może Golf, za około 20 000 zł, dla kobitki, a konkretnie dla mamy. Może ktoś z was ma na oku tego typu samochód?
-
SPOTY RADOMSKIE
Jakaś taka.. niefajna.
-
SPOTY RADOMSKIE
O czym innym mówisz. WRA mają teraz 8 znaków, czyli WRA i 5 cyferek, a WR ma 4 cyferki + literka (obecnie wydawane są tablice z literką L). Wiem, bo sam dzisiaj rejestrowałem Bunię. EDIT: Sorki, na zdjęciu jest jednak WRA + 5 cyferek czyli w tym roku była rejestracja..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja nie znam auta.
-
SPOTY RADOMSKIE
No co, tak tylko napisałem.