Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Nowe pokolenie. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Bańka starych polskich złotych.
-
SPOTY RADOMSKIE
4-go pewnie się pojawię. odzim, chciałbym przyjechać ze znajomym B5 1.8T - zvagujesz go?? wuju, piękna ta czarnula. Prawie jak moja.. :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
Nauczyli jak wyrezać beemę.
-
SPOTY RADOMSKIE
A, zapomniałem się pochwalić, że w poniedziałek obroniłem mgra. :kox:
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
O, dzięki wielkie. :th:
-
SPOTY RADOMSKIE
No, fajnie pooglądać takie cacka - super filmik. Tylko przyjedź kiedyś na spota..
-
SPOTY RADOMSKIE
W coupe?? Jaki kolor?
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, wrócę do tematu sprzed kilku miesięcy - przyjedziesz kiedyś na spota do Radomia?
-
SPOTY RADOMSKIE
My tu Audicami nie jeździmy. Poza tym mamy tendencje do spóźniania się 3 kwadranse.
-
SPOTY RADOMSKIE
czyli ten post na samej górze nieaktualny? Aktualny, pod warunkiem, że podpiszemy umowę, że przyjedziesz..
-
SPOTY RADOMSKIE
Co masz na myśli?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Cześć ludziska, Szukam dobrego sklepu tuningowego w Lublinie. Czy ktoś zna jakiś? Potrzebne mi są fotele kubełkowe, pasy szelkowe i kierownica. Czy ktoś zna ten sklep? http://www.tuning-zone.pl/x_C_Dz__PND_64612732.html
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Korzeń, wystraszyłeś mi gości. No ale w sumie to masz rację.
-
SPOTY RADOMSKIE
ciebie to w ogóle nikt na oczy nie widział O właśnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Masz to jak w banku. Nawalisz się i będzie ci wszystko jedno.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kupiłem ostatnio zachwaszczoną działkę na wsi i pojechaliśmy z ojczulkiem sprawdzić jak prace porządkowe się zakończyły i rozliczyć się z miejscowymi pijaczkami. W przyszłym roku możemy tam grila zrobić - jest blisko do rzeki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Fajne kumbi. Tylko zmień tego fajfusa na haku.
-
SPOTY RADOMSKIE
I co 5 lat trzeba to odnawiać..
-
SPOTY RADOMSKIE
Dostałem PW.. Myślę, że będę mógł podjechać jutro. Odezwę się.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie wiem czy nie 2.900 zł. PS. Zdałem kat. A
-
SPOTY RADOMSKIE
Kto dziś będzie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Taaa[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 00:01_________________________________________________Halo, jest tu ktoś?
- SPOTY RADOMSKIE