Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
O kurna, spoko gość. Prawdziwy dziennikarz.
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam 215/55/16. Brać??
-
SPOTY RADOMSKIE
No i co, kapcia się spali.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pożyczone najlepsze - nie psują się później.
-
SPOTY RADOMSKIE
O, fajne to to. Będziemy upalać w piątek.
-
Wąskie e30
Przyjedziemy. Może do tego czasu już Jarek poskłada czarnulę.
-
Wąskie e30
Słuchaj no szczylu. Masz mi znaleźć drugą taką.
-
Wąskie e30
wuju, jakby tu powiedzieć - no żal mi d*pę ściska no. Piękna zdzirka! Pamiętaj, że mam prawo pierwokupu!
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale zdzirka. :kox: A co do miejsca spotów - zimą, jak będzie znów hałda śniegu na naszym miejscu to można się przenieść na 3 lub 4 poziom w galerii - tam jest luźno (zimą wujo i tak nie dojedzie, więc nie ma się co martwić o jego glebę).
-
SPOTY RADOMSKIE
E tam, twoja ładniejsza.
-
SPOTY RADOMSKIE
To znajdź mi drugą taką ślicznotkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kiedy sprzedajesz E30? Pamiętaj, że mam prawo pierwokupu.
-
SPOTY RADOMSKIE
U Ciebie równiej?
-
SPOTY RADOMSKIE
Żałoba była, po tym jak dostałem od G.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak samo jej powiedziałem. i dostałeś drugi raz Noo.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak samo jej powiedziałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, udało się. ale wp***dol było następnym razem przyjedzie poobijany Nee. Po prostu za kare M. kazała mi kupić BMW...
-
[INNE] Oma mcm'a.
Dobra zdzirka nie jest zła! RWD rulez!
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, udało się.
-
SPOTY RADOMSKIE
No ja może i bym przyjechał, tylko że Małgosia mi nie pozwala, bo każe mi jechać do śwagra odzima..
-
SPOTY RADOMSKIE
A może jakaś fajna E36? Taki klasyk mi się podoba: too late http://allegro.pl/e36-328-coupe-rarytas-avusblau-i1495845629.html O fajna. Ale cena też kosmiczna.
-
SPOTY RADOMSKIE
A może jakaś fajna E36? Taki klasyk mi się podoba:
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, nie słyszałeś tam, żeby ktoś miał do sprzedania jakiegoś ładnego ISa??
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju, będziesz utylizował opony??
-
SPOTY RADOMSKIE
no fajną masz tą omege Jeszcze tylko glebę trzeba zrobić.