Treść opublikowana przez tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobry skecz: Stanisław, kierowca tira - Kabaret Smile
-
SPOTY RADOMSKIE
Te katy nadal są takie drogie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Usprawiedliwię Ci pod warunkiem, że dostarczysz zwolnienie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, w ten piątek cię sprawdzę.
-
SPOTY RADOMSKIE
A kto jedzie na spot w piątek?? Hłe hłe.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja oglądałem "Tron". Efekty oczywiście fajne, ale mogli wykrzesać więcej z tej produkcji. A na to co mówisz pewnie się wybierzemy. kudłaty, jak tam u Ciebie? Passat wciąż czeka - już zaczyna ostro korodować..
-
SPOTY RADOMSKIE
A Ty Marcin na czym byłeś w Heliosie?
-
SPOTY RADOMSKIE
A co to jest to fajne??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Hłe hłe, dobre. Dzieki. :th:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:08_________________________________________________Halo, jest tu ktoś??
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
NIe będę się rozpisywał na forum. Będzie jeszcze okazja pogadać na żywo..- SPOTY RADOMSKIE
Szperunek to do driftu, a żeby kręcić czasy to bez szperunku.- SPOTY RADOMSKIE
Spoźniłeś się wczoraj kilka godzin.- SPOTY RADOMSKIE
Taa, byłem u śwagrów.- SPOTY RADOMSKIE
Odzim, jakoś żyję.- SPOTY RADOMSKIE
Na pewno na tor, ale nie wiem jeszcze czy drift i czy BMW..- SPOTY RADOMSKIE
Jarek ją wziął - on ma warunki do rezania. Ja będę szukał czegoś gotowego. Pasterka?? W tamtym roku była zdecydowanie lepsza.- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
A Ty skąd wiesz??- SPOTY RADOMSKIE
Ale mnie najarałeś tą beemą.- SPOTY RADOMSKIE
wuju, ty pedanciku ty. Wiosna masz przyjechac ta beemka i musisz mi dac pojezdzic.- SPOTY RADOMSKIE
Tydzien temu to ja przez caly tydzien nie mialem dostepu do forum, wiec nie mogli tego grac. Dzisiaj są dwa spoty - pierwszy o 19:00, a drugi w nocy o północy. - SPOTY RADOMSKIE