Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Chłopaki się nie wkurzają, że osobówka jest większa od ciągnika siodłowego??
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie kupiłem. Po prostu zapadła decyzja, że jeszcze przez jakiś czas będziemy jeździć tym co mamy. mcm, w jakiej skali kupowałeś modele SIKU? 1:87, czy 1:50?
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak, ale 3.0 V6 to za ciężki motor, poza tym szukałem hatchbaka dla żony. Ale już nieaktualne.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć, ja też szukam autka - za 20, może za 30 tys. - hatchback, wolnossąca benzyna.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pojeżdżawka - Ułęż - 22.09.2013 - lepiej późno niż wcale Poziek, dzięki za możliwość przejechania się na slickach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Może jakiś spot rowerowy na tygodniu?
-
SPOTY RADOMSKIE
Co, chodziłeś na obiadki z rodziną??
-
SPOTY RADOMSKIE
Bielun, mogłeś napisać.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, kiedy spot?
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Do Piwiarni czy Pivovarii?? W Archiwum piłkarzyków może i nie ma, ale chyba łatwiej wyhaczyć jakąś dupcię.
-
SPOTY RADOMSKIE
To zależy kiedy się wybierasz - jeśli w weekend to może być fajnie.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pytam orientacyjnie, bo nie wiem czy jest sens kupować rower biegowy dwulatkowi...
-
SPOTY RADOMSKIE
Po ile mieli lat, jak uczyli się na biegowym?
-
SPOTY RADOMSKIE
Marcin, a na jakim rowerze uczyłeś chłopaków jeździć? Na tradycyjnym z bocznymi kółkami, czy na biegowym?
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak, ale Burago to wyższa półka. Poza tym oni nie robili resoraków, tylko większe modele.
-
SPOTY RADOMSKIE
Olek jest na etapie Duplo. Układamy wieże do sufitu.
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, a w jakim wieku przerzucili się na normalne klocki lego?
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany, jako że mój poTomek zaczyna się interesować resorakami to chciałbym zapytać jakiej firmy resoraki są teraz na topie? Pamiętam, że za moich czasów super były Matchboxy. A jak teraz? Mcm, może Ty się wypowiesz?
-
SPOTY RADOMSKIE
Po prostu zrobiłem sobie kolację.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
mcm, zniekształcanie cytatów jest karalne.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pracujemy nad zniwelowaniem niżu demograficznego. wpaść pomóc ? Tak - popilnujesz Olka.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pracujemy nad zniwelowaniem niżu demograficznego.
-
SPOTY RADOMSKIE
A ty gdzie sie znowu przenosisz W Bieszczady do wilków... Nie, żartuję. Planujemy przenieść się do większego mieszkania, żeby była większa motywacja do powiększania rodziny.