Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Koniecznie zapraszamy za tydzień, bo wczoraj nie byliśmy przygotowani na wizytację. Boli.. ;( Pany, gdzie w Radomiu jest jakiś dobry stomatolog? Tydzień temu jak chciałem sprawdzić zawieszenie w wujowej czarnuli i przygrzałem na pełnym gazie w krawężnik to aż mi plomba wypadła.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wyrywa kierownicę przy pełnym gazie?
-
SPOTY RADOMSKIE
Czarną też dosiądę jak zrobisz czipa.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ok, sprawdzę w piątek..
-
SPOTY RADOMSKIE
A może ja se cytryne tak stuninguje. Tylko że ona i tak już nieźle wyżyłowana jest. [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 07:30_________________________________________________Gdzie dobrze obszywają kierownice skórką z mortadelki??
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak mi się uda to podskoczę jakoś w tym tygodniu.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Podobno tak, ja osobiście nie widziałem.
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak tak, Gosia mi mówiła, że tam u was to w ogóle jest jakiś trójkąt bermudzki.
-
SPOTY RADOMSKIE
Samochody macie całe po wczorajszym gradobiciu??
-
SPOTY RADOMSKIE
Taa, pewnie zajedziesz przed 19:00 i będziesz szpanował, że tak szybko jeździsz. Ja przyjadę dziś na tą patelnię pod OBI.
-
SPOTY RADOMSKIE
Porno i duszno. Charakterek, zajeżdżaj tym pasiakiem. U nas i tak same mieszańce.
-
SPOTY RADOMSKIE
Cześć ludzie. Nie wiem kto to był Maciek, ale wpółczuję jego rodzinie. ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
kudłaty, czy na mojej beemce też zrobisz taki lakier??
-
SPOTY RADOMSKIE
Oj jak dobrze, że przyjechałem. Morcin, fura elegansia. :th: Szkoda tylko, ze kudłaty ją oszabrował.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja nie obiecuję, ale może podskoczę.
-
SPOTY RADOMSKIE
odzim, ostatnio był ten filmik na radomskich. Nie czytasz wszystkiego...
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale urwoł, ale jajko.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja chętnie pójdę na wódkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
No tak, ona wyjeżdża... już w częściach na wschód...
-
SPOTY RADOMSKIE
kudłaty na pewno teraz wycina katalizator i kilka innych pierdół.
-
SPOTY RADOMSKIE
kudłaty pewnie wycina katalizator.
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Okej, wpuszczę was jeszcze przed montażem mebli, żeby przypadkiem ktoś nie trącił szafy i żeby nie wypadła przez balkon, hłe hłe.
-
SPOTY RADOMSKIE
No i zaczęło się. Dzisiaj weszła ekipa do mieszkania. Za 1,5 miesiąca pijemy flachę. :>