Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja latałem za Bryńką, ale że cały czas się koło niej kręciłeś to i Ciebie łapało.
-
SPOTY RADOMSKIE
Kotku, Ty też jesteś niezłe ciacho.
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie znasz się, to jest purpura.
-
SPOTY RADOMSKIE
No i to by się zgadzało.
-
SPOTY RADOMSKIE
Robił Ci zdjęcie czy ten avatar??
-
SPOTY RADOMSKIE
Majki, ale masz ryja w tym avatarze. Kto Ci robił to zdjęcie??
-
SPOTY RADOMSKIE
Hłe hłe. Zara se zmienie avatara..
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Mówicie o tym?? Bo to zdjęcie można oglądać tylko ze specjalnymi okularami 3D. Ale zara coś pomyślimy.
-
SPOTY RADOMSKIE
Które? Przecież wykadrowałem..
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie no, ale z tego: i z tego: to się posikałem wczoraj. :D
-
SPOTY RADOMSKIE
Wczoraj się nas nie wstydziłeś.
-
SPOTY RADOMSKIE
Specjalnie dla was przygotowałem wykadrowaną i ulepszoną wersję avatara: Opcja 1: Opcja 2: :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
Wczoraj coś mi świtało, ale dzisiaj już zapomniałem. Z resztą, interpretacja dowolna...
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, słuchajcie, dostałem odgórne polecenie, żeby udostępnić album na forum. :> A więc uwaga... SPOT 17.04.2010 - ZDJĘCIA: http://picasaweb.google.pl/tomaszust/2010_04_17?authkey=Gv1sRgCOb4pfbbnu7TEQ#
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzińdobry. Mam wklejać linkę na forum?
-
SPOTY RADOMSKIE
No to wstrzymaj się do jutra, aż zdjęcia przejdą cenzurę.
-
SPOTY RADOMSKIE
to czemu ty już dziś masz Pomyśl przez chwilę to odpowiedź sama Ci przyjdzie do głowy. Byś był na spocie to byś miał. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Dla leszczy bedzie jutro.. Mimo przesądów chciałem zrobić sobie zdjęcie z dwiema laskami. Takie jedno na zachętę - kikuty: Z pełnym szacunkiem dla niepełnosprawnych...
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Dobra, wymazałem te tablice. Tera zgrywam na picase. Cierpliwości.
-
SPOTY RADOMSKIE
Wypadałoby tablice pozamazywać. Chyba że wam nie przeszkadza to będzie szybciej..
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale dzisiaj był mega kox. Zgrywam zdjęcia..
-
SPOTY RADOMSKIE
Tak zapierdzielał, że w ostatniej chwili go zobaczyłem. Jeszcze przez komórę gadał. :>
-
SPOTY RADOMSKIE
To prawda. Ale na pokładzie tego, z kim się mijałem też były niezłe sztuki.