Treść opublikowana przez Szefcio
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To wpisz w Google: Gorące osiemnastki ;PPPP Na bank jakieś sobie wybierzesz hihihi ))))
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Też taki jest plan:-))))) to udanej niedzieli. uciekam...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Rafał, ja z Arkiem lecimy dziś na januszkowice na Srebrne:D Ale nie będziemy furkami, wczoraj było za ostro... ;P
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Nie no Szymon, teraz to mi się pomysł spodobał, bo będzie tyle atrakcji:))) to spot u Mnie:P A tak na poważnie na pewno podjedziemy do Ciebie o tej 19:30 także nie panikuj:PPPPP
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Taaaa co jeszcze.... Szymon wiem że chcesz mi Niunie podprowadzić;-P ale ja w nd o 18 też jestem zaaaaa Spotteeemmmmm:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ludzie rzuca ktoś miejsce i czas, kązdy pisze czy pasi, czy nie, no i wtedy wiadomo czy bedą osoby i czy da rade sie spotkać Samym gdybaniem, to spota sie nie zrobi....
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Spock udany:))) Pozdrowienia dla obecnych:D <br /><br />
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Meeee Tooooo:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no to będzie nas 3 na bank:))) to gdzie Mc czy Casto
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Oczywiście że KK:-))) w niedzielę o 18. Taka moja propozycja:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Proponuje zrobić spota w Niedzielę pod Mackeim, albo na Castoramie:))) Przyjadę Ja i Arek. Wczoraj też byliśmy o 22.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
No spot się udał, było nas aż dwóch;))) ale pogadaliśmy sobie, pooglądaliśmy swoje niunie. Także było git:))) Następnym razem przyjeżdżać ludziska, a będzie jeszcze lepiej:D
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tak jak ja;-)) będę na bank to do zobaczenia. mam nadzieje że jeszcze ktoś się ruszy, bo ja mam ok 40 km i przyjadę.
- Spoty Praszkowskie
-
Spoty Praszkowskie
Przyjedź dziś na 18 do opola pod amfiteatr
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
dobra ja też się zjawie;-))) na 100% tylko jak bym się ciut spóźnił to nie odjeżdżaj;-) Umówmy się na tym parkingu koło lodowiska pasuje?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jak będzie spocik to ja też się pisze i nawet dziś:-))) a jak kiedyś tam będzie w strzelcach to na bank, K-K też. Ja mam tylko na grillu nasze klubowe logo. A props grilla jest pogoda brać mięcho, sprzęt i można by dziś połączyć spota z grillowaniem;-)))) albo na Pławniowicach, albo na Malince w Opolu. tylko odzywać się kto ma czas.... ---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- Ja do 17 nie zdążę jak już to 18...
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
a od zjazdu z Pyskowic do zjazdu Strzelce Op.- Olszowa kolejne 1,50 jechałem kilka dni wcześniej. czyli masz cenę:-) Ja też pisze się na spota w Strzelcach jak coś;-) a dziś na dniach Ziemi Strzeleckiej będzie ktoś?? może tam mały spocik był by ok:-))))
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
wiem;-P Chowasz się gdzieś w tym K-K ;-))) ostatnio widziałem też czarną B6 na castoramie miała rameczki klubowe i naklejki. ---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ---------- wiem;-P Chowasz się gdzieś w tym K-K ;-))) ostatnio widziałem też czarną B6 na castoramie miała rameczki klubowe i naklejki.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Kto dzis śmigał B6 w pakiecie s-line przez Zalesie??? bo mrugnąłem jak się mijaliśmy;-)) Fajna Furka:))) ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ---------- No przyznać się??? ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- No przyznać się???
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
oki juz obczaiłem twoja furke;-))) jak cuś będziemy mrugać ;P
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Saj i Ja na bank! już też od jakiegoś czasu obserwuję dużo A4 w okolicy Mc Donalda, tylko czort wie czy to Klubowe;-/ bo by można było się wreszcie tu zgadać....
-
Audi A4 1.9 TDI 165 Ps Gumis
Fajna padlinka;-)))) wygląda miodzio:-D
-
[ALL] Instalacja wodorowa HHO...??!!!!
Nice
-
[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant
:bla: :bla: Jak sponsorujesz to why not