Treść opublikowana przez Szefcio
-
A4 B7 kombi - problem z basem tył
są na alegro jakieś cuda które zamieniają sygnał z głośników na sygnał pod wzmaka, ja osobiście wyciągałem sygnał z radia. wystarczy mieć rozpiskę pinów (kostki). podejrzewam że z tyłu w kostce w zmaku też będą kable sygnalowe.
-
Zmiana głośnika w ori subie
albo po prostu dołóż new wzmak sub i będzie Git:decayed: bo tak jak koledzy wyżej piszą ori sub to lipaaa
-
Język Polski w RNS-E media z EXEO
jest też gościu pod opolem: Polskie Menu Kraków AUDI, BMW, VW, SEAT, SKODA, OPEL, MERCEDES - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego ! ale nie dzwoniłem i cen nie znam... Rns-e pewnie jak każdy inny tylko LED:wink: jak chcesz DVD czy też TV podłączyć musisz mieć odpowiednie urządzenie i kodowanie RNS-e
-
Radio Navi plus
dokładnie samo z siebie się nie podłączy.... Kolega Woszu się tym zajmuje zarówno w RNS-e jak i RNS-d. jeśli Ci buczy w głośnikach a masz np dołożony wzmacniacz to trzeba założyć filtr masy- u mnie pomogło. Montuje się go na przewody sygnałowe do wzmacniacza.
-
Pytanie o przyciski do sterowania szybami w Audi A4 B6
mam podobnie 2 szyby przednie w elektryce i 2 przyciski w konsoli kierowcy z tego: przycisk szyby od kierowcy czasami nie chce opuszczać, a z kolei od szyby pasażera nie chce podnosić- daj znać czy jak wymienisz guziki pomoże.... ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:13 ---------- to było do ciebie Tomku źle kliknąłem. a trzeba boczek zdejmować by to wymienić? czy da radę podważyć i do góry wyjąć te przyciski?
-
Elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego mam czy nie(S-Line)
a na pewno nie działa- usiądź w fotelu i przytrzymaj przycisk dłużej wtedy dopiero coś poczujesz na plecach. bo jak tylko raz nacisnąłeś to i od razu puściłeś przycisk to nie zauważysz nic.... Widziałem już ludzi którzy tak robią, a potem twierdzili że nie działa...
-
jak przerobic schowek na klimatyzowany Prosze o POMOC
za taką kasę jak dla mnie marny i zbędny wynalazek....
-
podswietlenie dolne
mnie tam się podoba:wink:
-
Tapicerka klapy oraz boczki
teoretycznie tapicerka bagażnika powinna też pasować,bo na pierwszy rzut oka to jest to samo, ale do końca nie wiem nigdy nie przerzucałem.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
znaczy że od zwykłego b7 3.0 tdi tylne osłony nie podejdą do b6? ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- mam takie OSŁONY TARCZ HAMULCOWYCH AUDI A4 S4 B7 8E0 3.0 TDI (4146917072) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. A widziales a4 3.0tdi FWD? Nie widziałem Żadnej a4 3.0tdi:facepalm: w każdym razie heble założone i faktycznie po przejechaniu już kilku kilometrów różnica w hamowaniu odczuwalna:decayed: Obyło się bez większych problemów nawet jarzma dało się dosyć łatwo odkręcić. Wszystko pasowało p&p-śruby też. Dzięki Wandej i Siemian za części, a także za pomoc DEV i tym co się wypowiadali:hi:Pozdrawiam
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ma ktoś alu16' biedronkę na zbyciu- potrzebuje na zapas i mam 15 stal z zapasu jak ktoś potrzebuje to PW.
-
Zegar radiowy w Audi A4 B6
ja dziś powalczyłem z moją palemką wymieniłem moduł, na styki prysnąłem kontakt sprayem i po ok 2-3h gdy autko stało na podwórku antenka powróciła jak za dawnych czasów:banan: Wątek jak najbardziej przydatny:thumbup1:
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ładnie na blachach OK.... Audi pewnie też zawinięte- co za kraj....
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a ośka ośka? czy b7 3.0 tdi wszystkie były Q? ---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- innymi słowy czy to co mam będzie do b6 pasować?- mam ośkę
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
znaczy że od zwykłego b7 3.0 tdi tylne osłony nie podejdą do b6? ---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ---------- mam takie OSŁONY TARCZ HAMULCOWYCH AUDI A4 S4 B7 8E0 3.0 TDI (4146917072) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
ostatecznie padło na Ferodo i tarcze i klocki
-
Problem z oświetleniem wnętrza z tyłu oraz bagażnika
a ciekawe czy dało by radę odpiąć to ustrojstwo i wsadzić zwykły stycznik taki na wcisk z bolcem jak w starszych autach, gdzieś na forum o tym czytałem i ktoś chyba to władował w pasacie ale do drzwi. Panowie wiecie co już jest przyczyną czekamy czy ogarniecie usterkę. Powodzenia ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ---------- Mikrostyk zamka VW audi SEAT skoda FORD D2HW herme (4147430336) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Problem z oświetleniem wnętrza z tyłu oraz bagażnika
Kolega wyżej niech się wypowie czy to jest ten mikro styk? jak tak to macie ori częsć: GETem : Mikrostyk klapy tylnej bagażnika 8D5959489
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
A ja dziś życzę mokrego śmingusa dyngusa:evil: Oczywiście wszystkim Niunią
-
Podarte wygłuszenie grodzi silnika??!!
mi taką dziurkę wygryzły w wygłuszeniu maski jak nocowałem u dziewczyny, a auto stało przy lesie i to zaledwie jedną noc:facepalm:
-
Kierownica I siedzenia Grzane
ja u siebie miałem tak że dupogrzanie mi się przepaliło i trzeba było fotel kierowcy wyciągnąć rozebrać lewą stronę z tapicerki, uciąć przepalony kabelek i wlutować kawałek nowego- od tej pory śmiga bez problemu:wink: tylko skoro piszesz że nie używałeś to nie wiem czy to może być przyczyną... ---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ---------- może kostki pod siedzeniem posprawdzaj czy wszystko dobrze styka- najlepiej psiknij na nie czymś co poprawia przewodzenie, albo po prostu rozepnij i przeczyść może pomoże.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
a były jakieś komplikacje, albo na co mam zwrócić uwagę w sumie to jadę z tym do mechanika bo ze mnie to żaden:wink: ale warto się przygotować. Z tyłem był problem żeby poodkręcać jarzma i zaciski, przód poszedł w miarę szybko Ważne jest później dotarcie ale to pewnie wiesz dotarcie to jasna sprawa o problemowym odkręceniu jarzm też słyszałem także wsio wiem. teraz czekam tylko na towar i po świętach działam:decayed: ---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:40 ---------- 2. Szefcio 1 szt ---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ---------- https://www.youtube.com/watch?v=dYqhkQiLBg8
-
Oświetlenie Led podsufitka, nie działający włącznik.
przerabiałem temat: Musicie wymienić żarówki na te z canem. bo inaczej będzie taka lipa. w skrócie mówiąc gdy nie będą otwarte drzwi lub przekręcony zapłon żarówki się nie zaświecą po naciśnięciu wyłącznika lampki lub mogą mogą mrugać jak stroboskop. trzeba can ładować bo zwykłe led mają za małą oporowość i to tyle w temacie innej opcji nie ma-przerabiałem różne warianty.
-
Oświetlenie tylnich drzwi nie przez MK
MK masz pod podłogą strona kierowcy mniej więcej przed fotelem. zdejmij lewy próg, odkręć podstopnicę, podnieś podłogę i zobaczysz plastykową obudowę MK:wink:
-
[ALL B6] Czerwona lampka bagażnika Avant
od września 2010 już trochę minęło czasu także chyba zrobił