Treść opublikowana przez Szefcio
-
[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant
Ta wywaliłem, dokładnie kółka w rozmiarze od A6 przy zmianie oponek, za sezon może dwa, będą już tak jak powinny tak powoli myślę o ściemce szyb ale to jeszcze musi poczekać ;([br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 11:51_________________________________________________Taki mały Mix
-
[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant
i przyszedł czas na zmiane dywaników są dedykowane jak widac :> [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 16:10_________________________________________________a oto nowe laćki oczywiście ori 225/50/17 i zaciski pomalowne w srebrny kolor :> i to by na razie było na tyle [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 16:15_________________________________________________
-
[INNE] Stroboskopy w A8 ?
aaa czyli jednak kumpel mógł mieć rację thks
-
[INNE] Stroboskopy w A8 ?
Heyka, wczoraj kumpel wmawiał mi że w audi a8 fabrycznie montują stroboskopy w przeciwmgielnych oczywiście go wyśmiałem :laghing2: ale twierdził iż widział to u kolesia koło 50 tki i ten ziom mu powiedział że to ori Czy ktoś wie coś na ten temat: czy mogło by być to prawdą, czy totalna ściema to jest
-
[ALL] Koło zapasowe a "koło w sprayu" - wasze spostrzeżenia i sugestie.
ja też jestem za zapasem same plusy jak kupiłem niunie to był zestawik naprawczy. Od razu wywaliłem ten dziwny styropian, a w to miejsce przyszło koło (latem zimowe, zimą letnie- bo po co wywalać daremnie kase na zapasówke), a zestawik w koło i mam full sewis
-
[B6 AVF] Pomoc w wyborze ładnej 17'' felgi
17 bedzie git sam przesiadłem się z 205/55/16 na 225/50/17 i różnica jest w odczuwaniu dziur i nierówności i to spora mimo że profil jest mniejszy tylko o połowkę, ale fakt autko fajnie drogi się trzyma na równej nawierzchni. także moim zdaniem to jest wybór umiarkowany co do wyglądu i funkcjonalności.
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
heyka zrobię małe OT Wczoraj kupowałem w ASO podszybie i numer do b6 był trochę inny niż tu na forum (w ETC-e też był taki jak ja kupiłem). Podszybie pasuje plug&play i oto aktualny numer: 8E1 819 447, zamknięcie na aku pozostaje bez zmian. pozdro
-
[ALL B6] Wilgoć na szybach po przełączeniu na ECON
po demontażu schowka z lewej strony w rogu masz go. i tam wystarczy dmuchnąć w wątku o klimie pod twoim jest to opisane ze zdjęciami pozdro
-
[B5 AEB] Brzydki zapach po wyłączeniu klimatyzacji
Ja od ok. tygodnia mam ten sam problem. Pojechałem ozonować (w Strzelcach Op u mojego mechanika cena to 55zł ) i jak kolega wyżej pisze była mgiełka w całym aucie, oprócz tego wymieniłem filtr i troszkę pomogło ale czuć jeszcze lekką stęchlizną bądź grzybkiem co kto woli. Dziś postanowiłem sam za to się zabrać. Dodam iż wcześniej nie zuważałem plamy wody pod autem gdy klima chodziła. Rozebrałem schowek i tak pierwsze co to znalazłem ten wężyk od odpływu (zaznaczony na żółto, mismlx1 pisał o nim na str. 5) i go przedmuchałem kompresorem, po czym wyciągnąłem korek zaznaczony na brązowo aby widzieć parownik (mismlx1 na str. 4 też o nim pisał), po czym spróbowałem lekko siknąć pianką w wężyki lecz można było zauważyć, że gdy sikam do górnego to pianka wylatuje przez korek przed parownikiem- wniosek sikanie pianką nie pomoże bo syf jest z drugiej strony miejsce znajdowania się parownika zaznaczyłem na czerwono tak dla tych co robią to pierwszy raz jak ja dziś więc czytając dalej ten wątek zgodnie z opinią Iceman-a trzeba zdemontować wentylator żeby dostać się od właściwej strony parownika i tu jest problem jak to zrobić... ale po co bo wcale nie trzeba i oto rozwiązanie: w preparacie Klima Doktor wężyk ok 30 cm jest na tyle cienki, że mieści się pomiędzy wentylatorem a jego obudową (podejrzewam że w innych środkach te wężyki są podobne) i dzięki temu można dostać się do kanału pomiędzy wentylatorem a parownikiem, wystarczy wsunąć go i znajdzie się w miejscu gdzie mam palec. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak rozpylić preparat (UWAGA! nie za dużo bo wywali wam przez wszystkie kratki, na wentylator itp.) włączyć klimę i pęd powietrza sam przeczyści pianką parownik. Dodam iż pianka znajduję się mniej więcej w polu które zaznaczyłem na zielono. Efekt mojej pracy jest taki: pod autem jest teraz duża plama wody (to spływające resztki pianki), z kratek przy włączonej klime nie czuć smrodku, dam znać co będzie za jakiś czas bo i tak w aucie jeszcze lekki odorek mam bo szmaty nasiąkły, także czas pokaże co dalej.
-
[ALL B6/B7] Dobra Cena za podszybie ???
wielkie thks bo już od kilku dni choruję na to podszybie. to wizyta do aso będzie pozdro
-
[ALL B6/B7] Dobra Cena za podszybie ???
heyka jest to cena ok za podszybie z tej aukcji? bo w ogóle się nie orientuję http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-b7-podszybie-nowe-i1602549505.html
-
[ALL B7] FELGI DO B7
kolejne OT :> to samo pytanko stal do b7 z b6 rozmiar 15 podejdzie? nie ma to być na stałe lecz tylko na ok 2 tygodnie i dodam iż b7 jest lekko obniżona.
-
[ALL] Czy się opłaca za tą cenę?
ja bym odpuścił bo to już nie to jak pierdutnie to tylko raz :!:
-
[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant
dla mnie jest to jasna... a nie widzisz bo pokrowce mam :laghing2:
-
[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant
wy to macie poczucie humoru ori to ori ale jasnej tapicerki na siedzonkach nie chce mi się co chwile prać dlatego są fajne pokrowce dywaniki ori leżą po prostu założyłem te na chwilkę a że akurat pstrykałem foty no cóż także powiem tyle: to oczywiście żarcik
-
[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant
dywaniki prosto z biedronki za 29,99zł
-
[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant
Wiem i Czaje normalnie jak siedzi się w aucie to nic nie widać (a przynajmniej nie odbiega to od normy). A troszkę poprzeglądałem forum i moim zdaniem to tylko źle zrobiona fota [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 15:17_________________________________________________Heyka dziś postanowiłem opisać drobne zmiany jakie zaszły w moim autku czyli montaż suba :gwizdanie: Zmiana dekorów z soul na alu i zmiana oświetlenia tablicy rejestracyjnej na LED
-
[ALL B7] Mrugnięcie świateł
ok thks za pomoc szukaj nic nie dało były tematy tylko o siadających żarnikach...
-
[ALL B7] Mrugnięcie świateł
heyka mam pytanko odnośnie b7 ojciec w swojej niuniu od ok 1 tygodnia zauważył iż po włączeniu silnika, a raczej po wrzuceniu jedynki lewy przedni reflektor mrugnie, znaczy na chwilkę ok 2s wyłączy się i od razu włączy. ma bixenony i żarniki świecą normalnym białym (niebieskim) światłem czyli się nie kończą. dzieje się tak gdy włącznik jest w pozycji "auto" na pozostałych nie sprawdzałem. ma ktoś pomysł co to może być gdyż jest to troszkę irytujące [br]Dopisany: 14 Luty 2011, 19:29_________________________________________________ nikt nic nie wie na ten temat
-
[ALL B6/B7] Opinia 17 ori
no teraz to rozumiem o co kaman - czyli będzie trzeba ponegocjować
-
[ALL B6/B7] Opinia 17 ori
heyka skoro mówicie że drogo to podajcie przykłady aukcji gdzie są tańsze te felgi (a nie jakieś chiny) bo ja na aledrogo znalazłem je za 1500zł i pisze że oponki do wymiany http://allegro.pl/audi-s-line-oryginalne-17-5x112-a3-a4-a6-a8-i1442284321.html a w tych moich jest szansa że na biede na 1sezon wystarcza fakt na bank są w lepszym stanie ale to jest prawie 600zł różnicy no i dochodzi przesyłka jeszcze pojadę zobaczyć, bo 950zł za ori s-line to moim zdaniem nie jest cena jakoś specjalnie wygórowana- oczywiście na miejscu się okaże co i jak...
-
[ALL B6/B7] Opinia 17 ori
thks za opinie w środę jadę je szczaić cena już jest 950zł a kumpel lakiernik dlatego tym się nie martwie
-
[ALL B6/B7] Opinia 17 ori
chyba komuś się coś wylało albo po prostu farba zeszła choć w to nie wierzę
-
[ALL B6/B7] Opinia 17 ori
helo mam okazje kupić felgi ori s-line 17 za 1000zł, oponki continental 3mm- nie znam daty produkcji- raczej moim zdaniem będą do wywalenia lekkie otarcia na rantach, sprzedający utrzymuje iż felgi nigdy nie były prostowane i naprawiane. Dekielki jak widać do renowacji i teraz moje pytanko sądzicie czy warto czy to olać??? dodam iż odbiór będzie osobisty gdyż są kilka km ode mnie. P.S. jakby ktoś miał foty b6 na tych felach byłbym wdzięczny za link
-
[ALL B6] Wzmak do suba JBL a impedancja
thks za pomoc :>[br]Dopisany: 07 Grudzień 2010, 11:48_________________________________________________Hey a co myślicie o wzmaku blaupunkt: http://allegro.pl/velocity-blaupunkt-vpa-2140pro-1ooow-max-i1372167049.html bo opinie są różne o blaupunkcie