Treść opublikowana przez Szefcio
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
MC!!!!
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
z Arkiem zaraz lecimy do zobaczenia na miejscu pozdro:wink:
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Arek to o 16 :25 wyeżdżamy i jedziemy na myjkę co? I poczekacie godzine na mycie:decayed: oj tam oj tam:tonguemad:
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Arek to o 16 :25 wyeżdżamy i jedziemy na myjkę co?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ok, bo trzeba Niunie ogarnąć ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ---------- a gdzie dokładnie się zjeżdżamy Mc, czy ogrody? a no i wszystkim pasi 17 tak?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
no to super:banan: a gdzie w KK jest reczna myjnia?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
mnie i Arkowi pasuje, tylko niech Krzysiu się wypowie.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
i co Krzysiu o której Ci pasuje??? Rafał nie śpij;P
-
Sobotni Spot w KK 1.03.2014
no to fajnie;)
-
Sobotni Spot w KK 1.03.2014
i jak tam spot był??
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ale cena.... Powiem osobiście mam coś podobnego, ale nigdy tego nie używałem, bo jak nie przetrzesz Niuni gąbką to jest lipa.... Plusem jest to, że zakładasz to na lance czyli syf nie idzie przez myjkę dzięki czemu będzie zdrowsza. aczkolwiek dla mnie osobiście zbędny bajer.. ---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- Ps ja na letnim setupie już od tygodnia:D w domu mówili że mam nielekko bo jeszcze śnieg przyjdzie-ale chyba nie w tym roku;P Po nałożeniu piany na auto i spłukaniu myje się je jeszcze raz gąbką. Piana rozpuszcza różne syfy na lakierze. dokładnie i jest to podstawa jeżeli chcesz utrzymać lakier w dobrej kondycji, osobiście rozglądam się za pianownicą i dobrymi środkami do pielęgnacji nadwozia aaaaa takie cuś....
-
[B6 AVF] A4 131 Tdi Avant
Dawno nic nie pisałem- brak czasu.... a troszkę w autku się pozmieniało: a mianowicie na pierwszy plan poszło oświetlenie wnętrza wszystko w led zimny biały Kolejną rzeczą to klubowe ramki-drobny mod a cieszy, następni soczewki z B8 w reflektory- jak się okazało moje były mega wypalone- za to teraz jest światłość. A w tym tygodniu ogarnąłem tv w moim RNS-E. Fotka z przed zimy- jeszcze z starymi soczewkami: w planach jest jeszcze odblokowanie AUX-a, TV podczas jazdy, no i może w dalszej przyszłości kamerka cofania. ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ---------- A no i po wyczyszczeniu lasera w RNS-e wreszcie mam NAWI:)
-
Sobotni Spot w KK 1.03.2014
to żeś wymyślił .... taaaa....
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ale cena.... Powiem osobiście mam coś podobnego, ale nigdy tego nie używałem, bo jak nie przetrzesz Niuni gąbką to jest lipa.... Plusem jest to, że zakładasz to na lance czyli syf nie idzie przez myjkę dzięki czemu będzie zdrowsza. aczkolwiek dla mnie osobiście zbędny bajer.. ---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- Ps ja na letnim setupie już od tygodnia:D w domu mówili że mam nielekko bo jeszcze śnieg przyjdzie-ale chyba nie w tym roku;P
-
Sobotni Spot w KK 1.03.2014
kur..... w sobote mam popołudniówkę:-((((((
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ja też mam :DDDD
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
to żeś wymyślił .... ---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ---------- a reszcie głos odebrało:P Pany pisać propozycje>>>
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
pany jest nas 4 aktywnych może TODAY??? za powiedzmy 35 minut na MC albo ogrodach?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
to najważniejsze Michał żeby nie być napalonym, bo wrzoda można kupić szybko i potem się z nim bujać.... No właśnie kiedy szybki mały spot na Galerii albo Mc?
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
czyli nie ma szans że bez kodwania odpali.... dodam że nie mam lustra fotochromatycznego... ---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:05 ---------- ps podświetlenie też nie działa...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
mój MCE to 8E0 907 279 F tak dwa czarno/niebiskie kabelki zmostkowane. ---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- już się zastanawiam czy kodowania nie trzeba zrobić bo tak jaby z MCE nie było sygnału jak podłanczałem to na krótko do bateria 12v to podświetlenie wyłącznika drl działało. no chyba że wyłącznik jest uwalony...
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
a ja mam pytanie odnoście clh w B6 tzn wyłącznik musi być typowo do B6 czli któryś z tych 8E1 919 094 A 5PR – włącznik zasięgu reflektorów i CLH 8E1 919 094 B 5PR- wyłącznik clh czy może być też z B7 8E1 919 094 D 5PR - włącznik DLR i CLH? bo taki posiadam i dziś po raz kolejny próbowałem odpalić to ustrojstwo i znów lipa..... wiązka gotowa, podłączenie pod MCE jest, MCE w odpwiedniej wersji a tu dalej lipa... nawet wyłącznik CLH się nie podświetli przy przekręceniu wyłącznika świateł:-( ---------- Post dopisany at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ---------- dodam żę piny sprawdzone i wszystkie są zgodne z opisem....
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
rożnie to bywa: a mianowicie niektórzy kurierzy biorą towar z powrotem bez problemu, a inni robią protokół niezgodności i karzą na podstawie tego dopiero się dogadywać z firmą od której zakupiłeś towar... ale i tak przy zakupie przez aledrogo możesz towar zwrócić bodajże do 10 dni bez podania przyczyny. także luz;P ---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ---------- Ps Krystian będę dziś w K-K na 19:30 jadę na adwokata- także jak chcesz obejrzeć ksenon od Qwertego live to przyjedź ok 22 na MC jak Ci pasuje:wink:
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
ok jak byś kiedyś był w strzelcach to też możemy się spotkać bo tam jestem prawie codziennie. Pozdrawiam
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
W ND jestem w pracy do 22 także lipa, ale dziś będę w KK w Galerii także myślę że można by się spotkać ---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ---------- A przy okazji pany poproszę o głosy na klubowym kalendarzu