Treść opublikowana przez Artek
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam! Chcialbym zakupic olej Motul 8100 X-cess 5W40 - 145zł/5L i do tego moje pytanie czy masz ten sam olej tylko w mniejszej pojemnosci np 1l na dolewke? i jaki koszt przesyłki?
-
RS4 B5 By Kosiniak.
Mógłbyś mi zmierzyć jakie wymiary średnicy maja końcówki tłumika? był bym bardzo wdzięczny:naughty:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Jest moja!! wczesniej mogles mnie zobaczyc w tej czarnej b5 sedan z bialymi kolami z rantem (moze bedziesz kojazyl) kojarzę przyjedź na spota do Kato to bym obczaił tą b5 jak ja ogarne troche i zrobie po swojemu to zawitam:wink: Dzieki:hi:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Jest moja!! wczesniej mogles mnie zobaczyc w tej czarnej b5 sedan z bialymi kolami z rantem (moze bedziesz kojazyl)
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To chyba ja:whistling: biała felga a rantem?! hmmm ja nikogo nie widzialem:decayed: tak biała felga...aaa i za wiele byś nie zobaczył - jechałem służbowym ale fajnie się prezentuje Twoje B5 heh dzięki no i na służbiaki nie zwracam uwagi, chyba ze będziesz trąbił, machał.. itp:decayed:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
To chyba ja:whistling: biała felga a rantem?! hmmm ja nikogo nie widzialem:decayed:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj widziane A4 B6 avant szare na SPS ... z klubowymi wlepkami, w Woli za stacją na myjni:whistling:
-
[B5 AEB] 1.8TQ AVANT by Pala Sprzedam/zamienie
i ja bym się tez pisał na mały spocik:naughty:
-
Malowanie felg
Witam Panowie:hi: Mam taki dylemacik.. aczkolwiek będę dawał felgi do malowania na biało i co radzicie wybrać.. Biały akryl + klar czy biała perła? dokładnie chodzi mi o uzyskanie takiego efektu jak ma SoMeS:kox: (felgi takie same tylko ze 18") http://imageshack.us/f/4/dsc03102r.jpg/ Czy jest sens nakładać perle na felgi skoro i tak zazwyczaj się zakurza i nie będzie tego widać?
-
[ALL] Nexen n3000 vs Nankang ns2
Co polecacie lepiej Nexen n3000 czy nankang ns2? rozmiar 225/40/18 niech sie wypowiedzą osoby które miale odczynienia z tymi oponami a mocze cos innego w tym przedziale cenowym? z góry dziękuje pozdrawiam milego dnia
-
[ALL B5] Co myslicie o tych felgach rs4
a jakie ET polecacie do b5? 35 czy 45? tak żeby kolo pokryło się z linia nadkola? ... przy glebie oczywiście kola 18 / 40 tak żeby nie obcierało
-
[ALL B5] Co myslicie o tych felgach rs4
heh sorka mój błąd wydaje mi się ze felgi z czarnym wyglądały by do czarnucha lepiej?! bo nie mam żadnych elementów srebrnych..
-
[ALL B5] Co myslicie o tych felgach rs4
dlaczego dziwnie? co jest nie tak? a jakie wy byście polecili? i czy za taka cenę się opłaca kupić?a moze cos takiego? http://allegro.pl/item1027252654_audi_vw_s8_a3_a4_a5_a6_a8_bridgestone_nowe_mpower.html
-
[ALL B5] Co myslicie o tych felgach rs4
Witam! Właśnie przymierzam sie do zakupu nowych kol do mojego audi a4 5b i mam dylemat co kupić :myśli: co myślicie o tych kolach? bedla pasowały? http://allegro.pl/item1024597470_nowe_felgi_rs4_18_z_oponami_audi_a3_a4_a5_a6_a8.html i co myślicie o tych gumach? PS. moje audi to typowy czarnuch czarny lakier czarne lampy grill rs4 gleba brak emblematów a może zupełnie coś innego?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Uszanowanie Moje