Treść opublikowana przez kamil1990_2006
-
[B5 ADR] Paląca się kontrolka oleju i czujnik
pojeżdżę trochę na tym dolanym oleju i zobaczę czy to coś zmieni....
-
[B5 ADR] Paląca się kontrolka oleju i czujnik
dolałem teraz na max a było tak między minimum a maximum
-
[B5 ADR] Paląca się kontrolka oleju i czujnik
Witam!!! Mam taki problem. Pali mi się kontrolka oleju tylko nie zawszy tylko wtedy gdy wyhamuje np. z 100 do 40. co dziwne to nawet potrafi się zapalić jak jadę sobie spokojnie 50. Vag pokazuje takie błędy notorycznie: - 771 czujnik poziomu paliwa-G -Brak sygnału - 16724 czujnik położenia wałka rozrządu- obwód nie autoryzowanie - 1278 Przekaźnik odcinający EDS-J263- nie osiągnięta wartość adaptacji Dodam jeszcze że jakimś cudem wywaliło mi bagnet do oleju i teraz go tak włożyłem bo jest cały popękany... Wie może ktoś co to może być??
-
[B5 ABC] Po wykasowaniu błędów vagiem falują obroty
http://www.a4-klub.pl/smf/all_ajm_awx_avf_avb_v6_tdi_lokalizacja_czujnikow_oraz_elementow_wykonawczych-t45015.0.html
-
[B5 ADR] Moja audiczka
Nie było s-line w b5 :gwizdanie: Ta kierownica jest rodem z s4. wiem o tym mi chodzi o kierownice truj ramienną... o takie coś http://www.allegro.pl/item1022735357_kierownica_audi_s_line_poduszka_powietrzna_audi.html
-
[B5 ADR] Moja audiczka
Klamki to mi się podobają wiec ich nie będę malowało a co do kierownicy to chce sobie wymienić na s-line
-
[ALL] A4-klub.pl w grze Fast and Furious
strasznie tandetne auta bo niema
-
[B5 ADR] Moja audiczka
to się rzecz jasna ma zrobić tylko kolejka jest u lakiernika i dopiero na drugi tydzień jestem umówiony....
-
[B5 ADR] Moja audiczka
Dzięki za odpowiedz armistead, rozwiałeś moje wątpliwości aby zedrę te 15 (już nie dużo zostało 1mm) i przerzucam się na 17:)
-
[B5 ADR] Moja audiczka
chłopaki mam drobne pytanko odnośnie kół 17", a mianowicie czy bez obniżania zawieszenia na takich kołach będzie się trzymał drogi na zakrętach tak jak obecnie na 15"??
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Ja tu trafiłem przez przypadek bo szukałem w google jak skasować inspekcje i mnie przeniosło tu i zostałem :wink4:
-
[B5 ADR] Moja audiczka
no i jakas gleba sie wtedy przyda zeby fura nie wygladala jak traktor :> co do 17" calowych kół to mam, małe wątpliwości czy nie będą ocierać o nadkola przy dużych prędkościach na lekkich dołkach.... ps.: co to jest gleba... bo ja jeszcze nie kojarzę tych wszystkich potocznych nazw :decayed: gleba czyli obnizone zawieszenie:) ja mam 17" alusy, obnizone zawieszenie i nie obciera wiec nic sie nie martw:) Dzięki imelvis za naświetlenie sytuacji... :good:
-
[B5 ADR] Moja audiczka
no i jakas gleba sie wtedy przyda zeby fura nie wygladala jak traktor :> co do 17" calowych kół to mam, małe wątpliwości czy nie będą ocierać o nadkola przy dużych prędkościach na lekkich dołkach.... ps.: co to jest gleba... bo ja jeszcze nie kojarzę tych wszystkich potocznych nazw :decayed:
-
[B5 ADR] Moja audiczka
Witam!! Czas najwyższy przedstawić moją z dość nie spotykanego rocznika(1994) Kupiłem ją w lublinie przez przypadek, bo wszedłem do kolportera wiedziony urodą pani która tam sprzedawała, no i było mi głupio wyjść bez niczego więc kopiłem dla nie poznaki Anonse (no i rzecz jasna pogadałem dłuuuższą chwile z ową panią) no i trafiłem na ogłoszenie w którym była prawie idealna audiczka pod względem wyposażenia jakie chciałem mieć.... Wiec obejrzałem i kupiłem... i oto ją przedstawiam.... A pomyśleć że miałem sobie kopić POLO.... :blink: Rocznik: 25 października 1994r Silnik: 1.8 Benzyna (125KM V5) Przebieg: 225 tysięcy, nie wiem czy w 100% autentyczny, ale mam książkę serwisową i z ostatniego wpisu wynika że raczej tak Wyposażenie: -Climatronic -2 x airbag -Szyber Dach -Elektryczne szyby i lusterka -Otwieranie i domykanie szyb z pilota -Alarm -Immobilizer Planowane Mody: -alu 17" -kierownica skórzana s-line coś tam jeszcze w trakcie się zmieni :tongue4: Dorzucam jeszcze foty wnętrza: Kody Wyposażenia:
-
Spoty Puławskie
Witam!!! jak się łatwo zorientować to jestem nowy na ty forum ale spokojnie będę bardzo aktywny :gwizdanie:. Do rzeczy czy planujecie jakiś spocik albo coś w tym rodzaju w najbliższym czasie?? Bo jakoś się nie mogę doczytać jakiegoś konkretnego terminu ;(, bo gadacie o mechanikach, a skoro poruszyłem ten temat to powie mi ktoś kto w okolicach Opola Lub. wymieni mi rozrząd bez fuszerki?? Będę wdzięczny z info :wink4: :wink4:
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Dzięki za poradnik bardzo przydatny:) :good: :good:
-
[B5 AFF] Oto niunia zdzisia ;)
Bardzo ładny kolorek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Serdecznie Fanów Audi a4 i całej grupy VW. Mam Na Imię Kamil i wczoraj sobie właśnie kupiłem 1 w życiu samochód a jest nim AUDI A4 z 1994r z silnikiem Benzynowym 24V 125KM. :> :> :> [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]