Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marc1n

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marc1n

  1. testował ktoś może radyjko Lafayette Venus ? Nowość - CB RADIO Lafayette VENUS Radio w pełni obsługiwane za pomocą samego mikrofonu. Specyfikacja: Moc - 4W AM/FM Zasilanie 13,8V Ochrona przed zbyt dużym napięciem >17V Wyświetlacz LCD SCAN ASQ Kanały CTCSS 3 kolory podświetlenia DANE TECHNICZNE Odbiornik: podwójne przetwarzanie, superheterodyna Napięcie pracy: 13,8 V DC Impedancja anteny: 50 Ω Temperatura: -10 ° C ~ +55 ° C Wymiary: Jednostka: 136 x 108 x 29 mm Mikrofon: 25 (L) x 58 (szer.) x 95 (głęb.) mm Złącze ext.speaker: 3.5 mm Jack typu mono Złącze antenowe SO-239 Moc wyjściowa: AM / FM 4W Pasmo przenoszenia: 40 ~ 27,405 ch 26,965 MHz Czułość mikrofonu: 2.5mV Modulacja: AM: 80% - FM: 2 kHz Czułość: 0,2 uV Auto Squelch: -126 dBm przy SQ1 -47 dBm przy SQ15 Zniekształcenia : 3% Zawartość: -Radio -Mikrofon-kontroler -Kabel zasilający -Uchwyt mocujący -Kabel mikrofonu-przedłużacz 2m oraz łącznik -Instrukcja w języku polskim -Homologacja update: gdzie można dostać taki uchwyt na reling ?
  2. marc1n odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    w ten weekend mogę gdzieś podjechać po 14
  3. marc1n odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    jak moja :]
  4. Pojade dzisiaj/jutro do mechaniora i zobacze jakie są możliwości .. Mysle ze trzeba bedzie wykręcić króciec niestety ;/ j jak poszło u mechanika z miarka ? w tym silniku to trochę lipa to robić, miarkę poziomu oleju prawie poziomo się wkłada
  5. marc1n odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Witam
  6. marc1n odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Witam czy cewka ze zdjęcia tez podlega wymianie ? Nie wiem czy to jest oryginalna cewka :\ Pozdrawiam update: dzwoniłem do aso i mam podjechać w sobotę na sprawdzenie cewek silnik 3.0 ASN Witam Jestem po akcji serwisowej w ( ASO audi Wrocław Al. Karkonoska 47 ) cewki wymienione 2 sztuki. Obsługa miła i szybka polecam. update: ten link: http://www.audi.de/de/brand/de/service/service_fuer_ihren/rueckrufaktionen.html to jakaś lipa. wpisałem vin auta i nic a dzisiaj miałem wymienione cewki.
  7. sprawdź czy nie ma wycieków spod głowic. przed zima to sprawdziłem/wymieniłem: wymiana rozrządu komplet wymiana paska wieloklin-owego + rolki, napinacz wymiana świec zapłonowych wymiana filtra paliwa wymiana oleju w tylnym moście wymiana płynu do chłodnicy wymiana płynu do wspomagania wymiana płynu hamulcowego czyszczenie przepustnicy odgrzybianie klimatyzacji diagnostyka silnika wymiana wężyków podciśnienia
  8. przy okazji powiedz zęby sprawdzili pasek od alternatora, rolkę, napinacz, wężyki podciśnień od kolektora dolotowego, wymień termostat.
  9. marc1n odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    tak
  10. i jak kat wycięte ?
  11. marc1n odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Wałbrzych - Świdnica
  12. skracanie kolektora sprawdziłeś ? które katalizatory wymieniasz te górne czy dolne ? spisz model katalizatora
  13. marc1n odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    pokręciłem się jak było trochę śniegu teraz uprawiam slalom na drogach, dobrze ze mało jeżdżę po Wałbrzychu
  14. kolunio jakie masz objawy zapchanych katalizatorów ? Jak będziesz wymieniał katy spisz model jaki podrasowali i czy wymieniasz te przy kolektorze wydechowym czy te drugie ? I zdaj relacje jak jedzie auto :] bo mam przymulone auto powyżej 4000rpm , pozdro ps. jaki masz wydech w ASN dwie sondy na katalizatorze przy kolektorze, czy jedna przy kolektorze wydechowym i jedna przed drugim katalizatorem ?
  15. wysłałem emeil do szybkiace: Witam, po wycięciu katalizatorów nie ma żadnych innych objawów potrafią tylko spaliny trochu bardziej śmierdzieć, świeci ter chek ale to można zlikwidować wkręcając dystanse pod sady lambda pozdrawiam a spalanie mam raczej w normie[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:25_________________________________________________ Witam i jak wyciął ktoś katalizatory ? Na ebay.de są katy od 300 do 400 euro za stronę. Zresztą które katalizatory się wypalają zatykają itp. wydech ASN ver.1 wydech ASN ver.2 te górne katalizatory można chyba podpasywać od 1,8t w ASN ver.2 Pozdrawiam
  16. to niezła lipa :\ taki silnik to koszt pewnie z 5k pln, + robocizna, wymiana oleju i innych płynów, wymiana rozrządu, może ten silnik można reanimować mniejszym kosztem.Ale żeby silnik wykończył się po przelocie 100tys :\
  17. marc1n odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Witam gdzie w w-ch jest jakiś plac ( bez latarni ) gdzie można trochę pojeździć, bylem raz w Książu ale teraz dojechać nie można, usypane bandy od pługów na A35, place od marketów ok ale to wieczorem lub rano tylko :\ Pozdrawiam
  18. marc1n odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    można się dogadać :]
  19. 15/100 to normalne spalanie w mieście, oliwy pali dużo
  20. marc1n odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    jestem za
  21. wlałem shell helix ultra 5w40 i chodzi ok, 3.0 Q ASN ok 6,5 litra
  22. miedzy min a max jest 0,5 litra, ogólnie sprawdzenie poziomu oleju w tym silniku to parodia, kulka na bagnecie ściąga oliwę z rurki i zalewa cala miarkę, 1L na 300km to bardzo dużo. Jakim olejem masz zalany silnik ?
  23. w skład rozrządu wchodzi pompa wody, termostat,
  24. Witam Jutro daje auto na wymianę rozrządu co jeszcze warto sprawdzić i wymienić jak już będzie rozebrane auto? W aucie po kupnie wymieniłem tylko olej do silnika 5w40, filtr powietrza i kabinowy. Moja lista na razie wygląda tak: Rozrząd Wymiana wężyków podciśnienia Wymiana świec Wymiana płynu od chłodnicy Wymiana filtra paliwa Diagnostyka silnika, sprawdzenie cewek zapłonowych Sprawdzenie poduszek silnika, skrzyni biegów Wymiana oleju w tylnym moście ( ponoć zalecana co 100 tys) Z autem problemów nie mam tylko jak włączę klimatyzacje lub ogrzewanie przez chwile głośniej coś chodzi pod maską. Auto ma nalotu 207 tys
  25. A tak na marginesie.. Jaką masz różnicę w spalaniu 16' a 17' ? miedzy 205/55/16 a 235/40/18 to ponad 1 litr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.