Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marc1n

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marc1n

  1. Czy gril ori od s4 jest tylko szary ? Teraz zamontowany gril mam czarny błyszczący. Update. Zamontowałem grill zamiennik chińczyk kolor czarny piano tylko taki jest dostępny z grubymi pionowymi chromami, ori s4 jest szary :/ co nie bardzo mi wyglądało. Pasowanie grilla bardzo dobre nic nie odstaje itp. otwory pod śruby na swoim miejscu, zatrzaski górne i z boku tez na miejscu chromy wyglądają ok. uchwyty na pdc ok. Grill zrobił już parę kilometrów i jest ok, nie widać jakiś uszkodzeń po kamykach itp. Poniżej zdjęcia grilla
  2. W 3G Basic nie zamontujesz kamery
  3. jak mi zginęły ori dekle to założyłem zamienniki wpisz w google dekielek 206, jakość średnia jednego zgubiłem na dziurach
  4. 4. Jak dobre pliki to nic się nie stanie. 6. Trzeba zrobić aktualizacje mmi 7. Nic nie wyświetla na konsoli
  5. Ponoć wszystkie auta w pl od polowy 2011 mają mieć język pl. Unijna dyrektywa. Może podedzie płyta z auta 2012 do przedliftow. Ma ktoś taka plyte. Czym różnią się jednostki mmi 3g basic 2010-2012 od 2012-2015 ?
  6. Na K0257 z mapami 2015 działa lektorka po angielsku.
  7. Maxim909 kolektor skraca się przy ok 3900rpm i zmiana zaworow 2/3 na 3/2, przy wymianie walka warto go nasmarować smarem w spreju żeby uszczelnić. Czasem wymiana walka mało daje bo kolektor może być wytarty.
  8. AVK 218KM / ma chyba 1 katalizator na stronę ASN 220KM / ma 2 katalizatory na stronę
  9. dzieki, wiązkę już kupiłem z czujnikami
  10. Witam Na dniach planuje wymianę zderzaka przedniego standard na sline żeby zaoszczędzić czas przy montażu zderzaka potrzebuje spisu śrub, kołków spinek itp. Gril : śruby WHT005764 6 sztuk Cięgno taśmowe 8K0807899 3 śruby do zderzaka ​3 śruby do grila Spoiler 8K08071101RR​jakie śruby spinki Obudowa pod zderzak 8K0807233 B miejsce łączenie ze zderzakiem 3 sztuki jakie ?
  11. Na dniach będę zakładał przedni zderzak Sline przez nie uwagę kupiłem zderzak z otworami pod PDC i żeby to wyglądało jak trzeba, muszę założyć pdc przód, auto ma tylko tył, czy kupując ta wiązkę z kufatec.de http://www.kufatec.de/shop/de/audi/a4/a4-b8-8k/kabelsatz-pdc-steuergert-front-audi-a4-8k-a5-8t-q5-8runiknę kabelkologi z początku tematu ? , przy przeciąganiu wiązki ile warto jeszcze kabli pociągnąć tak na przyszłość ?
  12. Ta płyta dodawana była do auta razem z mmi chyba
  13. Czy wersja softu w mmi ma znaczenie co do lektora en z tej płyty. Mam teraz K0257 i mapy 2015
  14. Były manuał 5biegow / oska Manuał 6biegow / qattro
  15. quattro były z 6 biegowym manualem, 5 biegów to oska :/ tego szukacie ? Od AVK tez podejdą wkłady , z tego co pamiętam ten wkład w aso wychodza ok 1200-1300zł, kolektor cały ok 4000tys. Maxim309 ten wkład jest Od AVK, do wyciągnięcia rury trzeba poluzować kolektor. Przy wymianie wkładu uwaga na końcu tej rury na stalowej ośce ma być dystans z plastiku. w kształcie kapelusza, oska ma mniejsza średnicę niż otwór w kolektorze.
  16. antenę zamontowałem na reling, uchwyt do bagażników dachowych CRUZ 935 511 + kątownik aluminiowy http://www.hossa.pl/zestaw-dopasowujacy-kit-cruz-935-511.htmluchwyty są dedykowane do relingów a4, a6 , anteny magnesowe rysują dach, trzeba to ściągać i chować do bagażnika w zimę tez średnio to zakładać na dach i nie odpadnie przy trochę większej prędkości
  17. Montował ktoś może taki grill zamiennik ? http://allegro.pl/grill-atrapa-zderzaka-audi-a4-s4-s-line-b8-8k0-08-i5127846901.htmljak z jakością wykonania i pasowaniem do zderzaka ?
  18. taśmy do montażu spoilera, pomiary z resztek co zostały na daszku. Wrclaguna w tym zestawie D172090A2 jest sam klej czy tez taśmy do klejenia spoilera? ASO dopuszcza montaż spoilera na sam klej, wężyk kleju dla sline fi 3mm, rs4 fi 4mm
  19. Witam Znalazłem na youtube filmik jak obraz z telefonu jest przesyłany na ekran mmi. Czy ktoś ma korzysta z takiego rozwiazania ?
  20. yPodobnie wygląda sprzedaz zderzaków przednich, dodają kratki zamienniki z ringami do normalnego zderzaka i juz s-line
  21. ogólnie na zdjęciach od tylu słabo to widać, najlepiej widać od boku http://i62.tinypic.com/29fpkqe.jpg długość spoilera na środku stopu od krawędzi klapy standard ok. 140mm s-line ok. 170mm srebrny daszek to sline thx simon_75
  22. wysłałem adres email, dzięki
  23. Możesz zrobić zdjęcia tylnej klapy,jak wygląda ten daszek w s-line, nie mogę nigdzie upolować takiego avanta i jaka długość taki daszek ma od krawędzi przy zawiasach i na środku stopu. i czy są jakieś przetłoczenia na gorze
  24. Witam Czy na zdjęciu jest tylna klapa s-line ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.