Treść opublikowana przez marc1n
-
[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
gelus, ma pierwszej stronie masz filmik szybkacie z forum audi a6, pogadaj z nim, wyciął katy ale nie wiek które
-
[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
lepiej w ecu wyłączyć, nie w każdym aucie można te tuleje podpasywać, poczytaj na racingforum
-
[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
drugie sondy nie ustalają mieszanki palić będzie tyle samo, sprawdzają tylko sprawność katalizatorów,
-
Wałbrzych
może na śnieg poczekam i się poślizgamy :][br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 18:48_________________________________________________freon masz 2 anteny cb z tyłu ?
-
[B6 ASN] Wymiana rozrzadu
Witam co warto sprawdzić i wymienić przy wymianie rozrządu ? Pozdrawiam
- Wałbrzych
-
[B6 ASN] Brakuje mocy powyrzej 3,5 tys obrotów
z długiego na krótki przełącza się przy ok. 4200 obrotów 3.0 ASN update: i jak poradziłeś sobie z brakiem mocy ? Pozdrawiam [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2010, 21:03_________________________________________________Witam Skracanie dolotu http://www.a6klub.pl/s6-c5-42-v8-skracanie-dolotu-vt26578.htm Pozdro 3.0 ASN schemat podciśnienia 40 - 100mm 41 - 100mm 42 - 100mm 43 - 370mm 44 - 80mm 45 - 60mm 46 - 90mm 47 - 170mm 48 - 60mm 49 - 245mm 50 - 60mm 51 - 60mm
-
[B6 ASN] Audi A4 B6 3.0 V6
Witam Z tego co wiem lubią sypać się katalizatory, cewki. Pozdro
-
Polecane opony zimowe
Witam Testował ktoś oponki Vredestein Snowtrac 3, rozmiar 205/55/16 ? update: kupione: Goodyear Ultra Grip 7+ Pozdrawiam
-
[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
tak i to wydech od katalizatorów :\, Patrox jakie katalizatory, można dostać link ?[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 21:56_________________________________________________ Witam szybkiace z forum A6 wyciął katy tak odpycha się jego A6Q 3.0 ASN chcek engine mu się pali. Pozdro
-
[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
MILLTEK PERFORMANCE Cat-back for - Audi, A4 Saloon - Avant - Cabriolet (8E,B6) , 3.0 quattro 1,189.00 http://skn.shp-rp.de/en/produkt.html?marke=110&modell=310898&motor=310912&fahrzeugtyp=1&kategorie=787&id=387040&
-
[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
MAGNAFLOW 70206 http://www.car-sound.eu/02product/displayeurope.asp?europe=70206 AUDI A4 QUATTRO (Sedan + Avant) 3.0i V6 (220 Hp) ' 01 –› http://www.supersprint.com/USP000aud4416.asp
-
[B6 ASN] Brakuje mocy powyrzej 3,5 tys obrotów
jak to się robi w benzynie wolno ssącej ?
-
Wałbrzych
dzięki, Danmax słyszałem ze robią ok, a znasz może kogoś kto ogarnia japonce, mam silnik do przekładki 4g63 w eclipse G1 pozdrawiam
-
Wałbrzych
Witam Jaki zakład polecacie do wymiany rozrządu ? ( Wałbrzych, Świdnica, okolice)? I gdzie najlepiej kupić klamoty do wymiany ? Pozdrawiam
-
[B6 ASN] Sinik bierze dużo oleju
chyba pomyliły mu się literki bbj to to samo co asn tylko na us, napisz email zęby dokładnie się dowiedzieć
-
[B6 ASN] Sinik bierze dużo oleju
tu jest czarna może lepiej widać na niej :] cena 50pln http://allegro.pl/item1111064682_bagnet_oleju_miarka_oleju_audi_a4_a6_a8_01_06_nowy.html
-
[B6 ASN] Sinik bierze dużo oleju
witam z tego co czytałem to lubią sobie łyknąć oliwę, ale 1l na 1000km to jest trochę, tez mam taki silnik, ostatnio wymieniłem olej na Shell Helix Ultra 5W-40 przejechałem jakieś 400km i wygląda ok. Tylko mam problem z miarka gdzie jest max (1,2) i minimum (3,4) i ile litrów jest na max a ile na minimum oleju Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam