Treść opublikowana przez marc1n
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
testował ktoś może radyjko Lafayette Venus ? Nowość - CB RADIO Lafayette VENUS Radio w pełni obsługiwane za pomocą samego mikrofonu. Specyfikacja: Moc - 4W AM/FM Zasilanie 13,8V Ochrona przed zbyt dużym napięciem >17V Wyświetlacz LCD SCAN ASQ Kanały CTCSS 3 kolory podświetlenia DANE TECHNICZNE Odbiornik: podwójne przetwarzanie, superheterodyna Napięcie pracy: 13,8 V DC Impedancja anteny: 50 Ω Temperatura: -10 ° C ~ +55 ° C Wymiary: Jednostka: 136 x 108 x 29 mm Mikrofon: 25 (L) x 58 (szer.) x 95 (głęb.) mm Złącze ext.speaker: 3.5 mm Jack typu mono Złącze antenowe SO-239 Moc wyjściowa: AM / FM 4W Pasmo przenoszenia: 40 ~ 27,405 ch 26,965 MHz Czułość mikrofonu: 2.5mV Modulacja: AM: 80% - FM: 2 kHz Czułość: 0,2 uV Auto Squelch: -126 dBm przy SQ1 -47 dBm przy SQ15 Zniekształcenia : 3% Zawartość: -Radio -Mikrofon-kontroler -Kabel zasilający -Uchwyt mocujący -Kabel mikrofonu-przedłużacz 2m oraz łącznik -Instrukcja w języku polskim -Homologacja update: gdzie można dostać taki uchwyt na reling ?
-
Wałbrzych
w ten weekend mogę gdzieś podjechać po 14
- Wałbrzych
-
[B6 ASN] Sposób na wyciągnięcie złamanego bagnetu
Pojade dzisiaj/jutro do mechaniora i zobacze jakie są możliwości .. Mysle ze trzeba bedzie wykręcić króciec niestety ;/ j jak poszło u mechanika z miarka ? w tym silniku to trochę lipa to robić, miarkę poziomu oleju prawie poziomo się wkłada
- Wałbrzych
-
Cewki zapłonowe wymiana
Witam czy cewka ze zdjęcia tez podlega wymianie ? Nie wiem czy to jest oryginalna cewka :\ Pozdrawiam update: dzwoniłem do aso i mam podjechać w sobotę na sprawdzenie cewek silnik 3.0 ASN Witam Jestem po akcji serwisowej w ( ASO audi Wrocław Al. Karkonoska 47 ) cewki wymienione 2 sztuki. Obsługa miła i szybka polecam. update: ten link: http://www.audi.de/de/brand/de/service/service_fuer_ihren/rueckrufaktionen.html to jakaś lipa. wpisałem vin auta i nic a dzisiaj miałem wymienione cewki.
-
[B6 ASN] Pomoc w doborze rozrzadu
sprawdź czy nie ma wycieków spod głowic. przed zima to sprawdziłem/wymieniłem: wymiana rozrządu komplet wymiana paska wieloklin-owego + rolki, napinacz wymiana świec zapłonowych wymiana filtra paliwa wymiana oleju w tylnym moście wymiana płynu do chłodnicy wymiana płynu do wspomagania wymiana płynu hamulcowego czyszczenie przepustnicy odgrzybianie klimatyzacji diagnostyka silnika wymiana wężyków podciśnienia
-
[B6 ASN] Pomoc w doborze rozrzadu
przy okazji powiedz zęby sprawdzili pasek od alternatora, rolkę, napinacz, wężyki podciśnień od kolektora dolotowego, wymień termostat.
- Wałbrzych
-
[B6 ASN] Katalizatory-pytanie
i jak kat wycięte ?
-
Wałbrzych
Wałbrzych - Świdnica
-
[B6 ASN] Katalizatory-pytanie
skracanie kolektora sprawdziłeś ? które katalizatory wymieniasz te górne czy dolne ? spisz model katalizatora
-
Wałbrzych
pokręciłem się jak było trochę śniegu teraz uprawiam slalom na drogach, dobrze ze mało jeżdżę po Wałbrzychu
-
[B6 ASN] Katalizatory-pytanie
kolunio jakie masz objawy zapchanych katalizatorów ? Jak będziesz wymieniał katy spisz model jaki podrasowali i czy wymieniasz te przy kolektorze wydechowym czy te drugie ? I zdaj relacje jak jedzie auto :] bo mam przymulone auto powyżej 4000rpm , pozdro ps. jaki masz wydech w ASN dwie sondy na katalizatorze przy kolektorze, czy jedna przy kolektorze wydechowym i jedna przed drugim katalizatorem ?
-
[B6 ASN] Wycięcie katalizatorów
wysłałem emeil do szybkiace: Witam, po wycięciu katalizatorów nie ma żadnych innych objawów potrafią tylko spaliny trochu bardziej śmierdzieć, świeci ter chek ale to można zlikwidować wkręcając dystanse pod sady lambda pozdrawiam a spalanie mam raczej w normie[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:25_________________________________________________ Witam i jak wyciął ktoś katalizatory ? Na ebay.de są katy od 300 do 400 euro za stronę. Zresztą które katalizatory się wypalają zatykają itp. wydech ASN ver.1 wydech ASN ver.2 te górne katalizatory można chyba podpasywać od 1,8t w ASN ver.2 Pozdrawiam
-
[B6 ASN] Cabrio. głuche stuki na zimnym silniku
to niezła lipa :\ taki silnik to koszt pewnie z 5k pln, + robocizna, wymiana oleju i innych płynów, wymiana rozrządu, może ten silnik można reanimować mniejszym kosztem.Ale żeby silnik wykończył się po przelocie 100tys :\
-
Wałbrzych
Witam gdzie w w-ch jest jakiś plac ( bez latarni ) gdzie można trochę pojeździć, bylem raz w Książu ale teraz dojechać nie można, usypane bandy od pługów na A35, place od marketów ok ale to wieczorem lub rano tylko :\ Pozdrawiam
-
Wałbrzych
można się dogadać :]
-
[ALL B6] Spalanie oleju 3,0 ASN Proszę o pomoc
15/100 to normalne spalanie w mieście, oliwy pali dużo
- Wałbrzych
-
[B6 ASN] Wybór oleju silnikowego-wymiana
wlałem shell helix ultra 5w40 i chodzi ok, 3.0 Q ASN ok 6,5 litra
-
[B6 ASN] Cabrio. głuche stuki na zimnym silniku
miedzy min a max jest 0,5 litra, ogólnie sprawdzenie poziomu oleju w tym silniku to parodia, kulka na bagnecie ściąga oliwę z rurki i zalewa cala miarkę, 1L na 300km to bardzo dużo. Jakim olejem masz zalany silnik ?
-
[B6 ASN] Wymiana rozrządu i co jeszcze
w skład rozrządu wchodzi pompa wody, termostat,
-
[B6 ASN] Wymiana rozrządu i co jeszcze
Witam Jutro daje auto na wymianę rozrządu co jeszcze warto sprawdzić i wymienić jak już będzie rozebrane auto? W aucie po kupnie wymieniłem tylko olej do silnika 5w40, filtr powietrza i kabinowy. Moja lista na razie wygląda tak: Rozrząd Wymiana wężyków podciśnienia Wymiana świec Wymiana płynu od chłodnicy Wymiana filtra paliwa Diagnostyka silnika, sprawdzenie cewek zapłonowych Sprawdzenie poduszek silnika, skrzyni biegów Wymiana oleju w tylnym moście ( ponoć zalecana co 100 tys) Z autem problemów nie mam tylko jak włączę klimatyzacje lub ogrzewanie przez chwile głośniej coś chodzi pod maską. Auto ma nalotu 207 tys
-
[B6 ASN] Opony Zima, jaki rozmiar ?
A tak na marginesie.. Jaką masz różnicę w spalaniu 16' a 17' ? miedzy 205/55/16 a 235/40/18 to ponad 1 litr