Treść opublikowana przez marc1n
-
MMI 3G
Map MMI3G HHD 6.24.2 (2017) http://gpsunderground.com/
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
stawki z tego linku to chyba pierwszy projekt, odrzucony
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
czyli dokładnie na odwrót niż piał internet, zwłaszcza taki jeden łysy z sąsiedztwa. jaki łysy z sąsiedztwa. ?
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
W pierwszym projekcie akcyza na auta typu a4 b8 3.0tdi 2010-2015 miała wynosić ok 3592zł i im starsze auto tym większa akcyza. Za a4 b7 3.0tdi 5388zl, za a4 b6 3.0fsi 6466zl. Ale widocznie z wyliczeń wyszło że małe wpływy beda. Za a4 b9 3.0tdi 3025zł.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Nowsze auto wieksza akcyza. Auta o pojemności ponad 2l gorzej jak bylo. Ta sama stawka akcyzy na a4 3.0tdi jaki na a7, a8, q7 itp. :/
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
a jakie maja wołać? zobacz jakieś niemieckie strony z autami po ile chodzą 3.0 dodaj akcyzę stara +18,6%, lub nowa ok 10k pln + koszt sprowadzenia, jak szukałem w pl 3.0 to w promieniu 300km każda była po dzwonie (2sztuki), jeden wyjazd do Hamburga i wtopa walona była, dopiero za czwartym razem trafiła się godna sztuka.
-
Akcyza OC szukamy poparcia dla sprawy
Na początek trzeba zebrać ludzi z różnych marek aut gdzie większe silniki są popularne: audi, bmw, lexus, merc itp.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Chyba nie tak to liczysz. Współczynnik deprecjacji liczy się tak, że od 1 odejmujesz wartość podaną w tabeli dla danego wieku i wynik mnożysz przez stawkę dla pojemności i normy euro. Czyli dla samochodu 3-letniego stawkę dla pojemności mnożysz przez 0,55 nie 0,45. Z telefonu pisałem błąd (1-0,35) x 25000= 16250zł
-
Akcyza OC szukamy poparcia dla sprawy
Z oc raczej nic nie można zrobic, to prywatne firmy.Idziesz gdzie taniej.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
będą kręcić do przodu , może ściąganie jakiś rozbitków, po spaleniu, zalaniu itp.
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Audi a4 b8 3.0tdi a4 2008-2009 = 9lat 108=0,75 8000 zł / 8lat 96 = 0,70 96000zł a4 2010-2012 = 7lat 84=0,65 8750zł / 5lat 60=0,55 11250zł a4 2013-2015 = 3lat a48=0,45 13750zł / 2lata 24=0,25 18750zł Do tego doliczyć koszt tablic + ubezpieczenie zjazdowe, paliwo na dwa auta to słabo to wygląda. Nowa akcyza miała promować nowsze auta
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
nie wesoło to wygląda, a4 b8 3.0tdi po lifcie ok 14-16k pln , wcześniejsze tabelki lepiej wyglądały akcyza 3,5k pln. Ciekawe co w sytuacji jak auto z 2015r spełnia euro 6 http://www.samar.pl/__/3/3.a/91260/3.sc/11/Projekt-zaskakuj%C4%85cych-zmian.html?locale=pl_PL
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Aktywator do map 2015 zmieniał nazwę nawigacji z Basic na High, wgraj mapy 2016 i aktywator będzie ok. 5.22.3 East DVD 1
-
Polecane opony zimowe
Jakie opony wybrać zimowe, rozmiar 225/55r16 opony mają dobrze hamować i trzymać w zakrecie: DUNLOP WINTER SPORT 5 CONTINENTAL WINTERCONTACT TS 850 P MICHELIN ALPIN 5 NOKIAN WR D4 Może kto ma jakąś stronę z dobrymi testami opon. Co strona to inna opona polecana
-
Wystrzał Vredestein Ultrac sensata
to są jakieś jaja dosłownie ..... za wąska opona do felgi :/ tak rozsypał mi się Goodyear efficientgrip run flat 225/45 R18 po 2 latach, jeździłem na ciśnieniu 2,4 tez za niskie.
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Z aso są w podkładzie do malowania. Ja kupiłem nowe w aso i dałem do malowania te listwy od góry mają taśmę klejąca. Na uzywkach tej taśmy nie będzie. Trzeba kupic normalna i kombinować z docinkami. Też mogą być trochę zwichrowana od skladowania.
-
grubość lakieru
ponoć można się dowiedzieć ale w centrali czy auto było 2 razy lakierowane w fabryce. co do mierników to kalibrujcie je na blachach cienkich do 1mm i foliach ok 120 mikronów, pomiary na promieniach mogą wychodzić z błędem.
-
Aktualizacja MMI 3g Basic z Bang Olsen problem z dźwiękiem
Wgrywalem soft z forum w 2015r, mam B&O i wszystko gra jak trzeba.
-
Dekle do felgi
Chcę zmienić dekle numer (4F0 601 165 N) numer felgi (8K0 601 025 D) na kapsle. Średnica otworu mocującego to ok. 58,8mm, może ktoś ma numer dekli jakie podejdą do takiej felgi?
-
grubość lakieru
ori grubość powłoki to ok. 120-140 mikronów, wnęki drzwi ok 50-80 mikronów.
-
Jakie wybrac amortyzatory tył, zawieszenie 1BE
Witam Spocił się jeden amortyzator,jakiej firmy wybrać amortyzator ? Zawieszenie 1BE silnik 3.0tdi, W etka podaje:VW BS ?, SACHS, MONROE, może jakieś innej firmy warto założyć ?
-
Montaż listew zewnętrznych progowych S4 B8 i S-line
Pogoda dopisała i ostatni element z zewnętrznego pakietu s-line zamontowany brak tylko znaczków na błotnikach przednich. Listwy montowane na taśmę co była na listwach (nowe listwy) i klej do szyb 3M 58015 1- godzinny, przed klejeniem miejcie styku glinkowane, usunięte resztki smoły itp. i odtłuszczone IPA progi i listwy.
-
Montował ktoś może taki grill zamiennik ?
Na ten uchwyt przy montuje napis s-line bo quattro jest wymiarowi maly (niski)
-
Montował ktoś może taki grill zamiennik ?
Sline to gril z cienkimi poziomymi chromami( standard), jak będzie czas to usune ten emblemat s4 bo wiocha klekotem jeździc z takim znaczkiem
-
Montował ktoś może taki grill zamiennik ?
pojeździmy zobaczymy