Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marc1n

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marc1n

  1. Map MMI3G HHD 6.24.2 (2017) http://gpsunderground.com/
  2. stawki z tego linku to chyba pierwszy projekt, odrzucony
  3. czyli dokładnie na odwrót niż piał internet, zwłaszcza taki jeden łysy z sąsiedztwa. jaki łysy z sąsiedztwa. ?
  4. W pierwszym projekcie akcyza na auta typu a4 b8 3.0tdi 2010-2015 miała wynosić ok 3592zł i im starsze auto tym większa akcyza. Za a4 b7 3.0tdi 5388zl, za a4 b6 3.0fsi 6466zl. Ale widocznie z wyliczeń wyszło że małe wpływy beda. Za a4 b9 3.0tdi 3025zł.
  5. Nowsze auto wieksza akcyza. Auta o pojemności ponad 2l gorzej jak bylo. Ta sama stawka akcyzy na a4 3.0tdi jaki na a7, a8, q7 itp. :/
  6. a jakie maja wołać? zobacz jakieś niemieckie strony z autami po ile chodzą 3.0 dodaj akcyzę stara +18,6%, lub nowa ok 10k pln + koszt sprowadzenia, jak szukałem w pl 3.0 to w promieniu 300km każda była po dzwonie (2sztuki), jeden wyjazd do Hamburga i wtopa walona była, dopiero za czwartym razem trafiła się godna sztuka.
  7. Na początek trzeba zebrać ludzi z różnych marek aut gdzie większe silniki są popularne: audi, bmw, lexus, merc itp.
  8. Chyba nie tak to liczysz. Współczynnik deprecjacji liczy się tak, że od 1 odejmujesz wartość podaną w tabeli dla danego wieku i wynik mnożysz przez stawkę dla pojemności i normy euro. Czyli dla samochodu 3-letniego stawkę dla pojemności mnożysz przez 0,55 nie 0,45. Z telefonu pisałem błąd (1-0,35) x 25000= 16250zł
  9. Z oc raczej nic nie można zrobic, to prywatne firmy.Idziesz gdzie taniej.
  10. będą kręcić do przodu , może ściąganie jakiś rozbitków, po spaleniu, zalaniu itp.
  11. Audi a4 b8 3.0tdi a4 2008-2009 = 9lat 108=0,75 8000 zł / 8lat 96 = 0,70 96000zł a4 2010-2012 = 7lat 84=0,65 8750zł / 5lat 60=0,55 11250zł a4 2013-2015 = 3lat a48=0,45 13750zł / 2lata 24=0,25 18750zł Do tego doliczyć koszt tablic + ubezpieczenie zjazdowe, paliwo na dwa auta to słabo to wygląda. Nowa akcyza miała promować nowsze auta
  12. nie wesoło to wygląda, a4 b8 3.0tdi po lifcie ok 14-16k pln , wcześniejsze tabelki lepiej wyglądały akcyza 3,5k pln. Ciekawe co w sytuacji jak auto z 2015r spełnia euro 6 http://www.samar.pl/__/3/3.a/91260/3.sc/11/Projekt-zaskakuj%C4%85cych-zmian.html?locale=pl_PL
  13. Aktywator do map 2015 zmieniał nazwę nawigacji z Basic na High, wgraj mapy 2016 i aktywator będzie ok. 5.22.3 East DVD 1
  14. Jakie opony wybrać zimowe, rozmiar 225/55r16 opony mają dobrze hamować i trzymać w zakrecie: DUNLOP WINTER SPORT 5 CONTINENTAL WINTERCONTACT TS 850 P MICHELIN ALPIN 5 NOKIAN WR D4 Może kto ma jakąś stronę z dobrymi testami opon. Co strona to inna opona polecana
  15. to są jakieś jaja dosłownie ..... za wąska opona do felgi :/ tak rozsypał mi się Goodyear efficientgrip run flat 225/45 R18 po 2 latach, jeździłem na ciśnieniu 2,4 tez za niskie.
  16. Z aso są w podkładzie do malowania. Ja kupiłem nowe w aso i dałem do malowania te listwy od góry mają taśmę klejąca. Na uzywkach tej taśmy nie będzie. Trzeba kupic normalna i kombinować z docinkami. Też mogą być trochę zwichrowana od skladowania.
  17. marc1n odpowiedział(a) na mycha852 temat w Audi A4 B8
    ponoć można się dowiedzieć ale w centrali czy auto było 2 razy lakierowane w fabryce. co do mierników to kalibrujcie je na blachach cienkich do 1mm i foliach ok 120 mikronów, pomiary na promieniach mogą wychodzić z błędem.
  18. Wgrywalem soft z forum w 2015r, mam B&O i wszystko gra jak trzeba.
  19. Chcę zmienić dekle numer (4F0 601 165 N) numer felgi (8K0 601 025 D) na kapsle. Średnica otworu mocującego to ok. 58,8mm, może ktoś ma numer dekli jakie podejdą do takiej felgi?
  20. marc1n odpowiedział(a) na mycha852 temat w Audi A4 B8
    ori grubość powłoki to ok. 120-140 mikronów, wnęki drzwi ok 50-80 mikronów.
  21. Witam Spocił się jeden amortyzator,jakiej firmy wybrać amortyzator ? Zawieszenie 1BE silnik 3.0tdi, W etka podaje:VW BS ?, SACHS, MONROE, może jakieś innej firmy warto założyć ?
  22. Pogoda dopisała i ostatni element z zewnętrznego pakietu s-line zamontowany brak tylko znaczków na błotnikach przednich. Listwy montowane na taśmę co była na listwach (nowe listwy) i klej do szyb 3M 58015 1- godzinny, przed klejeniem miejcie styku glinkowane, usunięte resztki smoły itp. i odtłuszczone IPA progi i listwy.
  23. Na ten uchwyt przy montuje napis s-line bo quattro jest wymiarowi maly (niski)
  24. Sline to gril z cienkimi poziomymi chromami( standard), jak będzie czas to usune ten emblemat s4 bo wiocha klekotem jeździc z takim znaczkiem
  25. pojeździmy zobaczymy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.