Treść opublikowana przez marc1n
-
Mapa MMI 3G HDD 2015
Nie wiem czy na jednej to będzie chodzić, kosz karty sd 8 GB to ok 20zl.
-
Mapa MMI 3G HDD 2015
Wyszły mapy do 3G bez dysku
-
spoiler tylnej klapy avant montaz
czy spoiler tylnej klapy sline od polifta będzie pasował do przedlifta ? Czy spoiler polifta jest większy jak w przedlifcie ?
-
spoiler tylnej klapy avant montaz
Ale jak jest teraz fabryczne ? Klej czy śruby znalazłem klapę tylna od sline w tym kolorze co mam tylko pisze ze cala klapę chce sprzedac bo ponoć daszek klejony. Update. Daszek od allroad jest to samo co sline ? Czy standard ?
-
spoiler tylnej klapy avant montaz
Jak montowany jest spoiler tylnej klapy klejonych czy na śrubki ? Chce zmienić tylny daszek na wersje sline Pozdrawiam
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
od a5 3.0tdi, podejdzie do a4 3.0tdi, lub od 2.7 , 2.0 do 3.0 ? gdzie można zdobyć spis części webasto z numerami do 3.0tdi bez start/stop.
-
Montaż i działanie Webasto TDI oraz wentylacja postojowa w Audi A4 B8
http://allegro.pl/webasto-pompa-pilot-3-0-tdi-audi-q5-8r0-265-081l-i4812146747.html#thumb/1 Czy to webasto podejdzie do a4 b8 3.0tdi 2010. Czy to jest cala instalacja czy cos trzeba jeszcze dokupić ?
-
Parujaca lampa
odpowietrznik jest od strony grila na dole, trzeba lampę wyciągnąć.
-
Akcja wymiany pompowtryskiwaczy w serwisie
http://www.audi.de/de/brand/de/kundenbereich/weitere-informationen/layer/rueckrufaktionen.html na tej stronie kiedyś sprawdzałem B6 i niby nie było akcji serwisowej na cewki zadzwoniłem do aso i kazali przyjechać wymienili 3 cewki na jednej głowicy
-
Lokalizacja Samochodu Gps/gsm Metoda Na Złodzieja
Nawet dobrze wygląda tytan ds510 / ds520. Na telefon z androidem sciagasz program i widzisz status alarmu fabryczny lub jakiś inny.
-
A4 B8 czyszczenie soczewek w lampach bi-xenon
Nie wyjdzie soczewka. można wyciągnąć trochę ale nie wyjdzie całkiem z lampy.
-
A4 B8 czyszczenie soczewek w lampach bi-xenon
Jaki masz u siebie przebieg i w jakim stanie miałeś soczewke i odbłyśnik? przebieg 170tys profilaktycznie czyszczenie było zrobione, przy wymianie żarników różnica w świeceniu bardzo duża, soczewki delikatnie mleczne były. Soczewkę czyściłem izopropanolem 100%( http://cerkamed.pl/produkty/alkohol-izopropylowy ) + mikrofibra jana ( http://janniezbedny.pl/produkty/sciereczki-z-mikrofibry/sciereczka-z-mikrofibry-do-sprzetu-rtv ) oraz szczypce chirurgiczne takie http://allegro.pl/szczypce-zaciskowe-stal-chirurgiczna-13-cm-i4752607927.html zęby dobrze soczewkę wyczyścić od zewnątrz, tniesz mikrofibrę w paski zaciskasz szczypce obwijasz szczypce koniec zabezpieczasz taśma klejąca zęby się nie rozwinęło, ok 3-4h czasu na dwie lampy.
-
A4 B8 czyszczenie soczewek w lampach bi-xenon
można bez rozklejania wyczyścić soczewki, przeprowadziłem taka operacje, trochę gimnastyki jest z odbłyśnikiem ale jest możliwość to zrobić, przód soczewki wyczyścimy odkręcając, moduł tak puszka srebrna z boku lampy.
-
A4 B8 czyszczenie soczewek w lampach bi-xenon
Witam Czy z lampy bi-ksenon nie skrętny można wyciągnąć soczewkę z odbłyśnikiem bez rozklejania klosza ? Chciałem dzisiaj wyczyścić soczewki przy okazji wymiany żarników i nie dało się.
-
Grzechotka metaliczny odgłos po rozruchu 3.0 TDi
W niemcowni te auta maja long life 35tys lub rok jak nie zadzwonia z Aso na wymianę oleju to będzie dalej jeździł. A w cudowne uzdrawianie silników olejem to nie bardzo wierze, świeży olej zawsze wycisza silnik nie ważne czy castrol mirels czy inny. Po 3-5tys będzie to samo.
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Gdzie w tych napisach podana jest barwa ?
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
ponoć paliły się przetwornice. Może ktoś wie jaka jest barwa tego żarnika i ile ma lm ?
-
Czym "zakleić" odpryski na lakierze?
Na forum kosmetykach aut jest patent na odpryski. Zalewasz odprysk lakierem. Lakier musi się utwardzic. Zaklejasz odprysk tasma szara pakowa. Bieresz korek szlifierki i jedziesz po taśmie w miejscu ubytku i scierasz taśmę na wypełnieniu. I nadlew farby. Taśma przetrze się w miejscu odprysku jak gdzie jeszcze przetrze to wymieniasz taśmę. Na koniec polerujesz. Jak znajdę temat to podał linka. http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=6215
-
Glinka
Bilt Hamber Auto Clay Soft tej używam. Wystarczy woda i trochę szamponu. Do glinkowania kup mały opryskiwacz cisnieniowy, wygodniej się pracuje. Oderwij kawałek glinki od kostki pozagniataj żaby mieka była.
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Dzięki. a sprawdzałeś czy to ori żarówki czy jakieś chińczyki ? Kiedyś coś czytałem ze poniżej 200pln nie idzie kupic ori żarnika philips lub osram
-
Wymiana żarnika D3S Bixenon w A4 B8
Witam Kupował ktoś zarniki d3s u BARTEX-2013 ? http://allegro.pl/xenon-ksenon-d3s-osram-philips-audi-a1-a3-a4-a6-q5-i4649595460.html update. BARTEX-2013 nie bardzo wie co sprzedaje ten żarnik osram d3s 66340 ma barwę 4150K w opisie raz podaje 4800K nizej w opisie 4300K podobna sytuacja jest ( była w xenon-serwis ) ci od filmików z YT kupiłem żarniki 4500K przysłali 4150K nie polecam ich.
-
brak książki telefonicznej w MMI
Można zrobić listę telefonów jakie nie maja problemów z połączenie przez bluetooth i lista kontaktów.
-
Kolizja parkingowa
może to wgniecenie idzie wyciągnąć bez lakierowania.
-
3.0 TDI montaż webasto
wiesz może jak to cenowo wygląda części + montaż, kodowania itp. i gdzie można to zamontować ? klimatyzacja w aucie jest jedno strefowa jak to ma znaczenie.
-
3.0 TDI montaż webasto
Witam Jest możliwość doposażenia auta w ogrzewanie postojowe, tak zęby działało jak ori sterowanie w mmi ustawienia itp. ? Drugie pytanie przy włączeniu grzania siedzeń włącza się ogrzewanie (nawiewy) chce zęby tylko siedzenia grzały, gdzie to zmienić ? Pozdrawiam