Treść opublikowana przez m@riucha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://smolensk-czyja-to-wina.tumblr.com/
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
to bierz maine coon'a, kot z psychiką psa i w dodatku olbrzym wśród kotów Ja kiedyś miałem wielorasowca którego nauczyłem chodzić za piłką po drzewach jak kot :>
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
ukcio ja znam opinie od kilku znajomych którzy mieli labradory i musieli mieć w domu klatki i zamykać psy jak wychodzili z domu bo po powrocie musieliby remontować mieszkanie (kwiatki przesadzone, meble pogryzione) a Golden mimo, że spokrewniony z labradorem to jakiś spokojniejszy jest
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
do dzieci najlepszym psem jest golden retriver (broń boże labrador- to większy pojeb niż hasky) Szwagier ma taką suczkę i często chodzi z nią do różnych przedszkoli gdzie kilka-kilkanaście dzieciaków na raz po niej lata, szarpie ją a ona tylko patrzy na właściciela z politowaniem aby ją zabrał od tych gagadków Ja miałem podobny problem jak się napaliłem na rudzielca maine coona, żona kilka miesięcy wybijała mi z głowy pomysł trzymania kota w domu, w tym wypadku właściwie to koto-psa
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
Akita Inu http://www.inu.za.pl/ sąsiad ma długo zastanawiał się nad haskim ale ten rudzielec go urzekł. Niestety jego egzemplarz ma wielki defekt, co byłem u niego to mi wypijał piwo chyba go moja żona tresowała
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba a w jakich rejonach mieszkasz? Ja teoretycznie mam dostęp do kanału ale przy wjeździe do tegoż garażu zawiesza mi się Helga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pod blokiem?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i byl normalnie zamkniety ? zaraz poprosisz o margines luzu na korku margines 2,34mm z lewej strony a z prawej 3,11 czyli był bity olej zamknięty z podwójnym zabezpieczeniem, jedno zewnętrzne czerwone, drugie w lejku --- szukam jakiegoś warsztatu na Ursynowie lub okolicach gdzie mógłbym zmienić olej, gdzie nie robią problemów że przyjeżdzam ze swoimi gratami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj przyszła przesyłka z 505.01 i nie ma różnicy w kolorze, lepkości i bez problemu miesza się z ori motulem kupionym pół roku wcześniej Za olej + filtr mann i przesyłkę zapłaciłem 148zł, wczoraj przed południem zamówiłem i dzisiaj po 16 odebrałem ale jest w ori opakowaniu ? tak, jak chcesz to mogę zrobić zdjęcie tego co dostałem ale to popołudniu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj przyszła przesyłka z 505.01 i nie ma różnicy w kolorze, lepkości i bez problemu miesza się z ori motulem kupionym pół roku wcześniej Za olej + filtr mann i przesyłkę zapłaciłem 148zł, wczoraj przed południem zamówiłem i dzisiaj po 16 odebrałem
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kolego ja bym ci radzil kupić u Dzika. Dzik sciaga Motula z Niemiec. Sam osobiscie jezdzi i ciagnie Transporterem. To jest jedyny wiarygodny kontakt. zadne allegro. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.0 To ja już nie rozumiem, wcześniej endriuu pisałeś że ten olej z allegro od Net Hurtu to jest podróbka a teraz proponujesz aby miron1970 wysłał do Dzik-a ten olej i zamienił się z nim na podróbkę którą komuś dalej wciśnie? juz Dziku rozpoznałby czy ori czy nie. A chlopak wozi z Niemiec od bezposredniego importera Motula w tym kraju. Zaden Turas nawet nie stal przy tym oleju. Patrząc na Twoje wypowiedzi to coraz bardziej dochodzę do wniosku że Ty i Dzik to jedna i ta sama osoba albo jesteście bardzo skoligaceni A myślisz że inni to nie potrafią pojechać do Niemiec czy nawet do fabryki i kupić tira np. raz na miesiąc i mieć jeszcze większe rabaty niż mały przedsiębiorca z Polski jadący osobiście dostawczakiem po towar do naszych zachodnich sąsiadów? A co do Turków to mało prawdopodobne aby żaden z nich "nie stał przy tym oleju" jak ich jest co krok u szwabów Chcesz zaoszczedzic kilka zlotych czy co? Nie mozesz kupic z forum od dzika albo Toma? O opinie na ich temat nie musiszmpytac bo juz sporo osob pisalo raczej same pozytywne wiec po co cudowac?? A po co przepłacać jak można mieć to samo ale taniej Dzisiaj przyszła przesyłka z Net Hurtu i sprawdzałem kolor i lepkość z oryginalnym motulem kupionym niecałe pół-roku temu i niczym się nie różni (kolor, lepkość i miesza się bez problemu) a za olej i filtr z przesyłka zapłaciłem 148zł Niczym nawet się nie różni od motula 3 lata temu kupionego od naszego Admina Po ostatnich moich postach odezwało się kilka osób na PW i GG z opiniami o jak to nazwał autor jednej z nich "forumowymi naganiaczami" którzy za wszelką cenę promują swoich kolesi a sprawdzonych sprzedawców na aukcjach czy ze sklepów netowych nazywają oszustami handlującymi podróbkami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak, tak na pewno w radiu zet... Już kilka lat temu na youtubie widziałem filmik z tym numerem ze szwedzkiej telewizji
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a MO ma pełnego syntetyka 505.01?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kolego ja bym ci radzil kupić u Dzika. Dzik sciaga Motula z Niemiec. Sam osobiscie jezdzi i ciagnie Transporterem. To jest jedyny wiarygodny kontakt. zadne allegro. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.0 To ja już nie rozumiem, wcześniej endriuu pisałeś że ten olej z allegro od Net Hurtu to jest podróbka a teraz proponujesz aby miron1970 wysłał do Dzik-a ten olej i zamienił się z nim na podróbkę którą komuś dalej wciśnie?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
miron1970 ponawiam pytanie od kogo kupowałeś ten którego się pozbyłeś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://finanse.wp.pl/kat,104126,title,Wlasciciele-autokomisu-oskarzeni-o-oszustwo,wid,13036823,wiadomosc.html?ticaid=1b99d&_ticrsn=3 czyli standard w naszych komisach, 5-6 letni diesel z Niemiec z przebiegiem 70-80tys Tak to nawet w erze nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
więcej silikonu niż w castoramie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niestety maczałem palcę w projektowaniu S8, na szczęście przed ukończeniem projektu budowlanego zwolniłem sie z tamtej firmy. Na odchodnym ta trasa miała kosztowac 1,2mld a jak widać cena wzrosła prawie dwukrotnie gdzie większość różnicy poszła na łapówki dla pis-uaru Jedną z ostatnich uchwał podpisanym przez byłego prezydenta Warszawy była umowa z konsorcjum za cenę z kosmosu przy jak najkrótszej gwarancji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewny tzn skąd? Dasz 100% gwarancji że na pewno ori? Ja wcześniejszy kupowałem przez forum od gościa z krakowskiego Motula, patrząc na dystrybutora na nasze województwo http://www.jarooil.pl/ to tam Motul dla mojego klekota kosztuje 184zł z wymianą + oczywiście dodatkowo filtr
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Czy na butli Motula jest jakiś hologram mówiący o oryginalności produktu? Jak powinno wyglądać opakowanie od 505.01? starą butlę od krakowskiego przedstawiciela Motula wyrzuciłem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
motul jest z Francji chodziło mi że on jeździ do DE i tam kupuje a że na Motulu smażą żabie udka i ślimaki to wiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w wątku olejowym napisali, że ten sprzedawca handluje podróbkami (całe 4 negatywy na ponad 7400szt sprzedanych ), ale tam to wszyscy mają złe oleje jedynie rodzynek ze Szczecina ma 100% ori z Niemiec Jakby co to ja się pisze na 1 opakowanie 505.01 do mojego klekota, właściwie to muszę szybko kupić bo już przejechałem prawie 15k km na starej oliwie. Także jakby ktoś się chciał podpiąć pod jedną przesyłkę to dajcie znać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://kontakt24.tvn.pl/temat,zlamal-porsche-na-pol,62316.html?grupa=polska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z wyglądu ładny, manual co to na fis-ie się pali?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wczoraj kreon a dzisiaj jestem tylko śpiący