Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

m@riucha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez m@riucha

  1. http://kontakt24.tvn.pl/temat,w-plomieniach-stracil-dwa-auta,121085.html
  2. http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,tu-stana-fotoradary,240194.html http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,warszawa-bez-odcinkowego-pomiaru-predkosci,240199.html -przyznać się który to
  3. przeta to panienki z branży soft porno: Ines Cudna, Ewa Sonet i inne maciory
  4. zbiera się na deszcz
  5. m@riucha odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    Ragga zbieraliście a właściwie rwaliście po 250kg jabłek lub gruszek dziennie na 4 osoby?
  6. a mówili że schody na Narodowym nie są gotowe...
  7. wódka na myszach a nie napój bogów
  8. kanary złapały?
  9. szczyny to tyskie, tatra i ostatnio lech carls jako tako daje rade jako nieliczne piwo z masowej produkcji no i można zawsze puścić esa i przy odrobinie szczęścia wylosować bilet na ojro2k12 zakupiłem w piątek, tylko 3 butelki bo cena wisiała mało konkurencyjna. Dopiero w domu zobaczyłem na rachunki rzeczywistą cenę
  10. http://dziecko.onet.pl/64385,22,41,antykoncepcja_podworkowa,1,artykul.html :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: jak pomyślę że czeka mnie to za 9-10 lat to już dostaję drgawek
  11. codziennie nowa laska: http://www.bonjourmadame.fr/
  12. teraz cały świat nurtuje pytanie: jaka to konsola? i jeżeli sony to czy włamali się mu na konto
  13. a gdzie mieszkasz? jeżeli w bloku czyli będziesz montował jednostkę zewnętrzną na elewacji to musisz mieć pozwolenie spółdzielni/wspólnoty oraz architekta projektującego Twój budynek. Bez powyższych zgód możesz wpakować się w niezły kanał. Znam przypadek gdzie za montaż satelity i zniszczenie elewacji (wycięcie izolacji zewnetrznej i zamontowanie ramienia talerza bezpośrednio do betonu) delikwent musi zapłacić za pomalowanie całej ściany na której była zamontowana satelita o pow. prawie 1000m2 po 50zł/m2
  14. http://www.groupon.pl/deals/warszawa?nlp=&CID=PL_CRM_96_0_0_0&utm_source=Deal_general_newsletter&utm_medium=All_Cities&utm_content=Initial_Version&utm_campaign=Varies
  15. Wawel Tu leży Jagiełło - rozbił krzyżaków pod Grunwaldem Tu leży Sobieski - rozbił turków pod Wiedniem Tu leży Piłsudski - rozbił sowietów pod Warszawa Tu leży Kaczyński - rozbił samolot pod Smoleńskiem :polew:
  16. Możesz szukać zwykłego ściągacza w sklepie motoryzacyjnym ale czy pomoże to nie wiadomo. W moim przypadku nic nie dał i musiałem użyć młotka do wybicia przy okazji uszkadzając gwint . Wal do Wenihal'a on też jest z Piaseczna i kupił specjalny ściągacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=42514.msg2329703#msg2329703
  17. był ktoś na tym torze? http://www.groupon.pl/deals/warszawa/formula1-warszawa/331913?nlp=&CID=PL_CRM_96_0_0_0&utm_source=Deal_general_newsletter&utm_medium=All_Cities&utm_content=Initial_Version&utm_campaign=Varies
  18. akurat na zachodzie często jednostek wojskowych pilnują prywatne firmy ochroniarskie. Z tą różnicą, że zatrudniają one byłych mundurowych żeby spełnić wymagania dotyczące min. pozwoleń na broń palną krótką i długą. U nas cały czas najważniejsza jest cena usługi więc firmy dysponujące profesjonalną kadrą pracowniczą z tego powodu przegrywają przetargi Armia cicho siedzi ale już kilkanaście zbrojowni w jednostkach zostało okradzione, info z żandarmerii
  19. oplułem monitor :polew: wyobrażając sobie Roberta pchającego wózek z cukrem pod Lidlem w D :polew: W sumie by mu pasował, pamiętam jak go odbierałem w Płońsku spod biedronki idącego do nas ubranego w sweterek a-la Kononowicz
  20. Wszystkie podwyżki mamy dzięki EU, jak wiadomo tam rządzą najbogatsze kraje które stać na podwyżki. Reszta krajów tzw "dorobkiewiczów" wśród których my jesteśmy takie postępowanie ciągnie w dół zamiast pomagać
  21. jeżeli masz już wybrany sprzęt to jest dużo sklepów internetowych z odbiorem osobistym w Warszawie (np oraty, morele) gdzie wyjdzie o wiele taniej niż na giełdzie czy pod gusem. A jeżeli nie wiesz co wybrać to mogę pomóc, ostatnio tez chcę zrobić upgrade kompa więc troszkę liznąłem wiedzy w temacie.
  22. a ja się zbieram do swapa klapy na 1.9SDI ale to po programie dopiero
  23. http://www.tvn24.pl/-1,1697665,0,1,audi-wypadlo-z-drogi--trzy-osoby-nie-zyja,wiadomosc.html
  24. a ja nie zagrałem a bym z moich szczęśliwych liczb miał trójkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.