Treść opublikowana przez m@riucha
-
Strefa Śmiechu
"dy nie wiesz co zrobić z rękoma... Specyfik o wiele mówiącej nazwie " Łapy precz" to ... guma antymasturbacyjna. Trudno znaleźć naukowe wytłumaczenie jej działania, jednak producenci zapewniają, że przynosi natychmiastową ulgę. Dostępna w kilku smakach guma ma ponoć działać nawet do sześciu godzin, a na ulotce widnieje notatka o nieprzekraczaniu dawki 120 gum dziennie. Jeśli samo żucie gumy nie pomaga w opanowaniu pewnych nawyków, może niektórych przekona ostrzeżenie na opakowaniu " Za każdym razem, gdy to robisz, Bóg zabija jednego kotka" Dla opornych - wersja "Łapy precz" w kremie. "
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pier**lę nie przyjeżdżam na żaden spot, moja d*pa musi zostać dziewicą do końca życia Przeczytaj OWU swojego ubezpieczyciela bo możesz mieć różnie ze zniżkami, np 20% w jednym roku albo 20+10% w następnym. W którą stronę mu wjechałeś? Może się uda podpiąć pod to że to on włączał się do ruchu a Ty jechał spokojnie i grzecznie słuchając radia ma ryja :gwizdanie: Co to za złom był że tak ładnie golfiarzem go zmasakrowałeś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wózek jedzie do wrocka a dostawka do bloku naprzeciwko Jeszcze raz dzięki za pomoc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba nie przesadzilismy?? :gwizdanie: z wózkiem nie bo już ktoś przelicytował, gorzej z dostawką :gwizdanie: Najwyżej będziecie rezać 6 miejsce do B5
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzienks Moskal i Kolkov
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jest prośba: Zbieram na program do Helgi i potrzebuję sprzedać jak najdrożej dwie rzeczy na alledrogo: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3167372 Jak możecie podbić spacerówkę do kwoty 650-680zł a dostawkę do 90-100zł (możecie podbijać obie oferty na raz, są ze sobą powiązane). W razie nie przebicia kwoty odwołam ofertę lub wystawimy sobie pozytywne komentarze. Na PW prośbę o nick'a z allegro.
-
Przegląd techniczny
szwagier rejestrował golfa w listopadzie i mu powiedzieli w urzędzie, że jeżeli ma ważny przegląd z wypisanymi najważniejszymi danymi o nie musi robić pierwszego przeglądu w polsce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
1:58 / 2:12 ta, głównie 2:00
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moskal pokazuj papiery: http://www.tvn24.pl/-1,1654319,0,1,nowy-dyzma-budowal-polskie-drogi,wiadomosc.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
załatw auto i podjeżdżaj , załadunek gratis - tak to wygląda u mnie , nasze auta mają GPS-y i nie moge ich puścić nigdzie indziej niz poza budowe , w firmie sa 4 osoby które non stop monitoruja trasy aut więc lipa , ale jakbys miał "swoje" auto to zapraszam na innych budowach nie wiem , pewnie można sie dogadać pogadam na jakiejś bliższej budowie, jak się nie uda to się odezwę. Ale pewnie koszt wynajęcia ciężarówki na taką trasę (70-75km) będzie mało opłacalny teraz to każdy gada że miał lecieć. Ja jedynie żałuje, że nie poleciał Jarek bo by był teraz niezły cyrk w pis-ie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ładnie, wyklepie się na gorąco i pójdzie do ruskich moskal jak wygląda sprawa ziemi którą wywozi się z budowy, czy jakbym chciał ze 2-3 ciężarówki na zniwelowanie terenu to czy za to płacę (legal czy np flaszka dla kierowcy)? nie chodzi mi o Twoją budowę tylko tak ogólnie bo będę potrzebował ziemi w okolicach Błonia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proszę bardzo, ruskich stać na obniżkę 100$ na każdym 1000m3 gazu po to aby mieć "parking" dla swojej rozwalającej się floty czarnomorskiej. A prawda jest taka że chcą zwaśnić ukraińców i przyjść z "bratnią pomocą" w składzie kilku dewizji a za parę lat zapukają do nas jak będziemy dalej prowadzić taka wschodnią politykę zagraniczną
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line
karwa, dlaczego nie mogłem pojechac :wallbash: ;( ;( mam fazę na zwałkę a nie a z kim pić- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
klucz do kiery to ja mam, ostatnio ze 3 razy zdejmowałem swoją. I chyba na dniach będę tez musiał to zrobić bo mi tempomat przestał działać VAG-a mam ale umiem na razie tylko zczytywać logi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To współczuję na całej linii . Szwagier miał stłuczkę w gdańsku uniemożliwiająca jazdę powrotną do Warszawy. Po wielu perturbacjach dostał sejczento (pojechał na urlop zapakowaną corollą) na czas remontu od warsztatu (ubezpieczyciel wymigał się od auta zastępczego). Przez dwa miesiące między ptu, warsztatem a szwagrem była wymieniana korespondencja co do naprawy autka. ptu chciał zezłomować samochód bo naprawa przekroczyła o 50zł limit bodajże 70% wartości auta o wartości ok 12k zł po którym się złomuje je No dobra A widziałeś zdjęcia ? Bo opisujesz zupełnie inną sytuację, która na zupełnie czym innym polegała.. Ja tam jestem dobrej myśli. Nie ma bata, żebym nie wyszedł na swoje.. Poza tym już wyszedłem bo miałem się wziąć za malowanie zderzaka - no to już mam pomalowany mój błąd, nie napisałem że ta stłuczka uniemożliwiająca jazdę polegała na tym że miał pogjęty błotnik, ułamany uchwyt od chłodnicy i rozbitą lampę. Policjant który przyjechał na miejsce zabrał mu dowód za tą lampę. Gdyby to się stało w Warszawie w dzień powszedni a nie w sobotę w nieznanym mieście to robiąc to samemu koszt zakupu lampy, wyklepania błotnika i zespawania uchwytu chłodnicy wyniosłoby mniej niż 800-900zł a nie prawie 10 razy więcej- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To współczuję na całej linii . Szwagier miał stłuczkę w gdańsku uniemożliwiająca jazdę powrotną do Warszawy. Po wielu perturbacjach dostał sejczento (pojechał na urlop zapakowaną corollą) na czas remontu od warsztatu (ubezpieczyciel wymigał się od auta zastępczego). Przez dwa miesiące między ptu, warsztatem a szwagrem była wymieniana korespondencja co do naprawy autka. ptu chciał zezłomować samochód bo naprawa przekroczyła o 50zł limit bodajże 70% wartości auta o wartości ok 12k zł po którym się złomuje je- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to go nie ma jak jest- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ha, ha, ha przebijam wszystkich 27,67zł/GJ i zużycie roczne 2,847 czyli za ogrzewanie za tamten rok zapłaciłem 78,78zł za mieszkanie i 271,37 za części wspólne. Mieszkanie 68m, temp w domu 21-22st. Mam po prostu ciepłolubnych sąsiadów, dwa lata temu jak włączyli kaloryfery na kl. schodowej to nic nie płaciłem i miałem ok 22-24st dla ciekawości: ciepła woda podgrzanie 11,993zł/m3; woda: 7,60zł/m3 zapomniałem dodać, że jedną ścianę mam w wykuszu całą szklaną i przez nią większość ciepła ulatuje- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może i przereklamowane ale napewno lepiej niz na ośke napęd :> nie no 1.9 to porażka wg mnie z quattro musi być przynajmniej po 50km na koło to 2,5 też odpada, zostaje tylko 3.0- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a po co Quattro? jest przereklamowane i to w 1,9- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: szoking chodzi mi o to, że czym więcej kuni pod noga tym bardziej ją dociskam a teraz sobie serią dostojnie jeżdzę i mam w dupu ściganie się. No chyba, że jest śnieg to wtedy moja silna wola wysiada z auta a ja się bawię Q. Musze podjechać na hamownię bo nie wydaje mi się że mam serię, 2 razy się ścigałem z 1,9 Q i w obu przypadkach byłem szybszy. Z lżejszym paskiem też dałem radę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Carlos ile masz po wirusie? bo ja cały czas walczę wewnętrznie czy robić wirusa- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
javascript:void(0);dziwie sie ze jeszcze nasz główny sprzątacz nie napisał ze : jest odpowiedni dział od tego :kox: :polew: :polew: napisał, napisał tylko nie całkiem to :polew: :polew: chyba rękę miał zajętą :- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale zimno na zewnątrz i ślisko na jezdni - [ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line