Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bopss

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bopss

  1. Optycznie nic się nie zmieni i na pierwszy rzut oka różnica nie będzie widoczna. Jeżeli profil 18 zostaje,to bez problemu możesz założyć 225/45.
  2. Jeżeli kupować to ze sprawdzonego źródła,najlepiej oryginale felgi bo taka inwestycja po prostu się opłaca. Oprócz allegro popatrz jeszcze na sklepy internetowe.
  3. Jeden sezon używałem P7 i szczerze mówiąc to nie mam im nic do zarzucenia,dobrze się sprawowały. Musiałem wymienić ze względu na zakup nowych felg.
  4. A możesz napisać ile dałeś za wymieniane końcówki wtrysków? Z tego co wiem nie jest to bardzo drogi interes. Nigdy nie jeździłem na elektronice zenita,wiec nic nie mogę o niej powiedzieć.
  5. Nie podam Ci konkretnej kwoty,bo ta uzależniona jest od danego warsztatu. Ja za adaptacje razem z czyszczeniem przepustnicy płaciłem die stówy,ale nie w ASO.
  6. Z doświadczenia wiem,że firma jest solidna i robi ładne felgi. Inna sprawa,ze są drogie ale masz w zamian gwarancje jakosci. Moim zdaniem warto.
  7. Zazwyczaj na opony jest gwarancja,musisz okazać tylko dowód zakupu,czyli paragon. Udałbym się do punktu Goodyer i sprawdził pozostałe opony,tam powinni też powiedzieć czy przysługuje Ci gwarancja,a jeżeli to nie jest z Twojej winy to wg mnie jak najbardziej tak.
  8. W silniku 1.8 powinny spokojnie dać rade,tutaj niczego bym się nie obawiał. Poszukaj jeszcze innych modeli w sklepach internetowych. Te fele są dosyc drogie,można kupić taniej.
  9. To poniekąd kwestia gustu,ale jak pisze kolega powyżej: szału nie ma. Patrzyłęś tez na inne modele?
  10. Z tego co piszesz,wynika jasno,że powodem właczenia sie czujnika sa inne rozmiary opon. proponowałbym zmienić na jednakowy rozmiar zarówno z przodu jak i z tyłu.
  11. Nawet przy minimalnym ciśnieniu 2.2 powinien być w stanie ugiąć tylnie opony,podpisuje się pod tym co napisał kolega powyżej,może to być wada fabryczna. Zamieniałeś tył z przodem? Pomogło?
  12. Poszukaj jeszcze w sklepach internetowych,nie tylko na allegro. Do tej szerokości opon chyba beda pasowały 8" ET35,ale nie jestem pewny. 7 na pewno.
  13. Jeżeli już malować to wszystkie,bo nie zrobią Ci tego na jednej. Ryska jest prawie w ogóle niewidoczna,możesz spróbować specjalnym preparatem do usuwania rys.
  14. Nie znam dobrego serwisu w okolicy AGH,ale może odpowie ktoś kto jest z Krakowa,ewentualnie zapytaj na portalu społecznościowym tego miasta.
  15. Witam wszystkich na forum,prosze o cierpliwość oraz wyrozumiałość. Jestem pasjonatem Audi A4 i mam nadzieję,że swoimi wypowiedziami wniose wiele dobrego na forum.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.