Treść opublikowana przez blazej25
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja zalałem Motula Specific 5W-30 i jest ok.
-
Regeneracja włącznika świateł
Za grosze? a gdzie takie sprzedają ??? Jak tylko temat regeneracji trochę się ruszy to pewnie zregeneruje stary, po co mi kupywać za 150zł używkę w dobrym stanie
-
Regeneracja włącznika świateł
Tak, jest wszystko.
-
Jaki telefon polecacie?
Miałem nokię E52 i jest to bardzo fajny telefonik zaletami są rozmiar, i długi czas działania
-
Leon Top Sport by Mario22
Ty kolego chyba seaciorem nie jeździłeś Ja bym padłem nie nazwał bo miałem Toledziaka i tylko chwalić. Leonik fajny, szerokości i bezawaryjności życzę ;D
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
????
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
No to ja tego nie rozumiem dlaczego tak jest. Miejsce osadzenia włącznika jest profilowane ale jakby się człowiek uparł to pewnie da radę to zmodzić.
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
Nie narzekam
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
Na trasie 10,5 LPG mi wyszło (80- 130), średnie jak w sygnaturce a miasta za dużo nie jeżdżę ale największe spalanie ponad 12 z taką cięższą nogą tzn dużo sprintów. Nie jeżdżę wolno a tym bardziej jak ktoś mnie próbuje wyprzedzić wszystko zależy od stanu dróg.
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
Nowy włącznik do B6 jest choleeeeernie drogi, może sobie odnowię stary jak będzie do tego sposobność - pomyślimy bo widzę, że będziecie mnie drażnić tymi postami A spalanie jest takie jak mam w sygnaturce, uzupełniam na bierząco.
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
Różnica między nim a oryginalnym jest prawie żadna więc o co kaman? Tylko żeby nie było tego przechylenia.
-
Co sądzicie o tych felgach.
Osobiście nie podobają mi się ale o gustach nie będziemy dyskutować.
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
No tak chyba po Twoim poście zdecydowałem się go zamówić Zastanawiam się jaką rzeźbę tu zrobić żeby to normalnie wyglądało.
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
Dzięki za rozjaśnienie Jak fundusze dopiszą to zmienię radio. Teraz skupiam się na czujnikach parkowania. ---------- Post dopisany 18-08-2012 at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 17:38 ---------- Dzisiaj zawitały czujniki cofania Wybrałem zestaw bez wyświetlacza, jak naraazie spisują się świetnie. <br /><br /> ---------- Post dopisany 26-08-2012 at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany 18-08-2012 at 22:21 ---------- Od kilku dni mam nowy włącznik świateł <br /><br />
-
Regeneracja włącznika świateł
Nie odnosiłem swojej wypowiedzi do przełączników z zagranicy Ja dałem 53zł za nowy ale nieoryginalny i jest git ;D
-
Regeneracja włącznika świateł
No tak, ale z pewnością dużo droższy. ---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ---------- WŁĄCZNIK ŚWIATEŁ VW POLO '11 CHROM 6R0941531H (2548165401) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Regeneracja włącznika świateł
Tak, od Passaciora pasuje bezproblemowo ale całość jest przechylona o pare stopni w stosunku do oryginału. Za parę min dodam fotę bo mam aktualnie taki od Passata. ---------- Post dopisany at 13:11 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ---------- <br /><br />
-
Regeneracja włącznika świateł
za 39 zł to wolę zainwestować albo w nowy włącznik lub odnowić stary malujac go niż to coś ---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ---------- Za 39 zł to wolę zainwestować w nowy włącznik lub odnowić stary malujac go niż to coś
-
Dlaczego jeździ jak czołg?? :(
Wiem, że moje doświadczenia są związane z benzynką, wcześniej jeżdząc toledo z silnikiem 2.3 v5 miałem takie same objawy na niskich biegach (zamulenie, czasami przerywał). Wypadały mi zapłony, winny moduł zapłonu więc tą drogą rozumuję. Tutaj jest diesel więc może nie tędy droga no ale może
-
Dlaczego jeździ jak czołg?? :(
Oprócz turbo, ja bym zainteresował się jeszcze układem zapłonowym.
-
[ALL B6] Montaż czujników parkowania parktronica tył
W moim przypadku nie było żadnych podkładek, czujniki były profilowane i oznaczone gdzie jest ich góra. Instrukcja montażu bardzo pomocna, u mnie wszystko śmiga
-
Regeneracja włącznika świateł
Zamówiłem tego hanse priens od paska b5, dam foty jak to wygląda gdy dojdzie.
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
ja również pogrywam w battlefielda 3 na Pc można mnie dopisać ;D nick: blazejos07
-
Demontaż przedniego zderzaka
fajny filmik, a mają jeszcze do tylnego?
-
Navigation Plus RNS D
ogarniesz to programem UltraISO, Nero być może się uda ale nie wiem czy wspiera wszystkie z wymienionych formatów.