Treść opublikowana przez blazej25
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
Zastanawiam się nad zmianą radyjka. Po czym wywnioskowałeś, że to 2DIN jest? Jeszcze tematu nie oblukałem.
-
Likwidacja telefonu stacjonarnego w TPSA/orange
Ja mam zawieszony telefon i pozstawiłem samą neostradę 20mb i płacę 94zł z utrzymaniem linii. Więc w twoim przypadku zapłacisz koło 90zł za 10mb
-
Co wymienić przy zmianie rozrządu
A tyle u mnie zawołali: "Witam, Poniżej przedstawiam ceny o które Pan prosił robocizna części przegląd serwisowy 333zł filtr oleju 91zł olej silnikowy 450zł filtr pyłkowy 21zł 65zł przegląd i czyszczenie klimatyzacji 229zł 60zł filtr powietrza 42zł 111zł świece zapłonowe 188zł 367zł wymiana rozrządu 880zł 2900zł przegląd techniczny 110zł wymiana płynu hamulcowego 104zł 56zł pozycja części podczas wymiany rozrządu zawierają także napinacz oraz pasek wielorowkowy. Podane ceny są cenami brutto obowiązującymi w dniu dzisiejszym "
-
Fis- co oznacza...
Że masz zrobić sobie przerwę ;D
-
Czy to normalne że szyby są różnych producentów?
Ja również tak mam.
-
Nietypowe usunięcie/ustawienie inspekcji olejowej
Dziękuję. Niestety pojawia się napis serwis ale żadnych km nie pokazuje. Dlaczego?
-
Nietypowe usunięcie/ustawienie inspekcji olejowej
Jak się sprawdza ile do wymiany pozostało?
-
Pomoc w wyborze silnika
I pisze to kolega co jeździ 1.6 Szczerze wątpię żeby tobie palił 7 bo przy takiej budzie ten silnik się męczy a mój nie ;p Bardzo ciężko wam w to uwierzyć a praktycznie żaden z was takiego silnika nie ma a tylko wypowiada się co on tam słyszał Proponuję zakupić 3.0 ASN i pojechać w trasę... ludzie DA SIĘ
-
Pomoc w wyborze silnika
Możemy sobie gadać ja wiem swoje. Liczyć potrafię i wiem co piszę, to spalanie w tym dniu sprawdziłem 2-krotnie bo nie spodziewałem się, że tak mało wyjdzie. Wcale się zbytnio nie wlekłem tylko trzymałem obroty w zakresie 2000-3000 rpm i tyle. A pomiar wydaje mi się jak najbardziej miarodajny bo jak zalejesz pod korek to nie ma bata że wyjdzie innaczej.
-
Pomoc w wyborze silnika
Piszę to z ręką na sercu... jechałem 270km do domu zalałem pod korek i po 100km wlałem znowu. To jest prawda!!! Ale jak ktoś myśli że 3.0 to trzeba od razu do 6000 rpm kręcić no to niestety 15 spali hehe co mam wam paragon pokazać ze stacji ?
-
Pomoc w wyborze silnika
Akurat jeżeli chodzi o kwestie spalania to 3.0 potrafi być ekonomiczne. Mi na trasie palił 7l PB a koło domu 8-11l w zależności jak mocno go kręcisz. LPG spala 10-12l. Ja tam polecam V-kę.
-
Ile pali Wam gazu?
Wcześniej jeździłem: Renault 19 1.4E LPG spalał 7-8l Renault Laguna 2.0 F3R LPG spalał 10l Seat Toledo 2.3 V5 LPG spalał 10-11l a teraz Audi pali od 10 do 12 l, instalacja działa świetnie. Może coś z twoim autem lub instalacją jest nie tak?
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
łooo to może ukradli. Wypisałem co wiem, być może coś nie napisałem. ---------- Post dopisany 18-06-2012 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2012 at 19:58 ---------- Obiecane fotki wnętrza.
-
[B6 ALT] ::: S P R Z E D A M :::: Czarnuch by D4NTE, Sedan w pakiecie S4, Gwint, 18" 8,5J, Bixy
ładnie, ładnie
-
[B6 ALT] Sedan : czerwony amulet - BBS on board .>>::: SPRZEDAM:::<<.
Piękny kolor No i zmiany idą w dobrą stronę.
-
Umiejscownienie przełącznika gazu wewnątrz auta
haha Dariuuuusz ..... Już niedowidzę... Instalacja OK nie ma problemów.
-
Umiejscownienie przełącznika gazu wewnątrz auta
Fotka jest mojego autorstwa Stag300.6 Hana 2000 ACr01 - 250km
-
Rozrząd -czy wymieniać?
Witam, przyłączę się do tematu żeby nie tworzyć nowego. Zakupiłem miesiac temu audi, w książce serwisowej jest pieczątka o zmianie rozrządu przy przebiegu 120 tyś z datą 13.05.2008r. W tej chwili autko ma 151tyś i myślę czy dla świętego spokoju zabrać się za ten rozrząd czy jednak narazie nie ma potrzeby. Co myślicie?
-
Ile pali Wam gazu?
Silnik 3.0 V6 Asn spalanie średnie po kilku tankowaniach oscyluje 10,6 - 11,4 l LPG w zależności od sposobu jazdy.
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
nieee
-
Umiejscownienie przełącznika gazu wewnątrz auta
Ja również wlew mam pod klapką, audicy nie dałbym tak skrzywdzić.
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
Niestety brak quatro ale nigdy nie miałem więc nie wiem co tracę Fotki wnętrza zrobię w wolnej chwili i zapodam.
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
Witam, chciałbym zaprezentować wam moją pierwszą Audicę Krótka historia: Autko sprowadzone w marcu 2012 ze Szwajcarii z przebiegiem 148 tyś, w bardzo dobrym stanie. Wyposażenie: - kierownica skórzana, 4-ramienna, - 1/2 FIS - ABS, ESP - 6 jaśków - originalne radio symphony II - 4x elektryczne szyby - klimatyzacja automatyczna, 2-strefowa - podłokietnik z przodu - podgrzewana przednia szyba - tempomat - listwy dekoracyjne pokryte szczotkowanym aluminium - skórzana tapicerka, - podgrzewane fotele - chromowane listwy ozdobne przy szybach i osłona zewnętrznego słupka B z trójkątem tylnej szyby w połysku - zmieniarka na 6 CD - pakiet "Oświetlenie" (popielniczki, podłokietnik, dodatkowe LED-y w lampce podsufitki, wewnętrzne klamki, oświetlenie stóp, oświetlenie ułatwiające wsiadanie, oświetlenie ostrzegawcze) - originalne alufelgi 17" x5 - mam również zestaw głośnomówiący Parrota. Super sprawa. Plany: - wymiana klocków (OK) - montaż instalacji lpg (OK) AC-R01 250KM, Hana, STAG-6, butla 55l - pełne zadowolenie. - montaż czujników parkowania (OK) - wymiana manetki i uruchomienie pełnego FIS (OK) - montaż radia CB (OK) - zakup nowych felgi 18" + opony (RONAL RS6) (OK) - obniżenie autka -30mm (OK) - Rozrząd - ciężki temat ale udało się i auto całkowicie innaczej chodzi (OK) - montaż oświetlenia ledowego w całym samochodzie (OK) - dokładki zderzaka pod kolor lub pójście w S4 (w planach) - wymiana radia na RNS-E / jakaś stacja multimedialna (w planach)
-
Po ilu przejechanych km regulacja nowej instalacji lpg?
Ogólnie pierwszy przegląd jest po 1000km ale w twoim przypadku mogłeś trafić na jakiś wadliwy osprzęt w instalacji, udaj się do gościa co ci montował niech obada co się dzieje.
-
Umiejscownienie przełącznika gazu wewnątrz auta
Miałem BRC z takim przełącznikiem w poprzednim aucie (toledo 1m 2.3 v5) i pięknie się komponował. Gdyby się dało przełącznik od BRC dać do Staga to tym bardziej bym wsadził w to miejsce jak w audi. (fotka wyżej) Jest on płaski, mały i czarny więc dziwię się że tak chowacie te przełączniki.... wstydzicie się Lpg ? bo ja nie.