Treść opublikowana przez blazej25
-
Co aż tak pociąga kierowców w Audi ?
hmm, moc, wygląd, komfort, jakość mi to wystarczyło
-
Poduszki śilnika
ja również proszę o info
-
Proszę o radę
Obie działają. Trochę mnie facet wkurzył i zastanawiam się nad neutralem bo olał sprawę i nawet nie odpisał. Różnice w tych kartach są pewnie kosmetyczne, jest to ciut nowsze wydanie i pewnie tyle różnic.
-
Proszę o radę
Witam, zakupiłem dwie karty muzyczne z aukcji ! IGIEŁKA ! SOUND BLASTER LIVE 5.1 DIGITAL SB0220 (3071072715) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. no i ogólnie towar dotarł i jest sprawny. Sęk w tym, że wg aukcji sprzedawca sprzedaje model SB220 a ja otrzymałem jeden SB220 i jeden SB100. Niby nic ale jedna karta jest niezgodna z aukcją, a ja wybrałem właśnie tą aukcję bo chciałem kupić od razu 2 szt modelu 220 no i zastanawiam się jak ocenic tego sprzedawcę. Na mojego maila, o tym że wysłał mi jedną kartę starszą nie dostałem odpowiedzi. Co byście z tym zrobili, olali sprawe i wystawili pozytywa bo przecież wszystko jest ok czy może jednak drążyli temat bo przecież w aukcji jest jasno opisane co facet sprzedaje?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
kolega używa i nie skarży się więc nie jest źle.
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
dobrze wiedzieć ;-)
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
Hmmm, zasięg to raczej nie jedynie zakłócenia mogą być mniejsze.
-
OC wpółwłaściciel - formalności
Zalezy od kwoty/ wartosci
-
[ B6 ASN ] "Silver bullet" 3.0 V6 2003r by blazej25
Mam je wsadzone miedzy konsola a fotelem pasazera. Idealnie sie obsluguje i nikomu nie przeszkadza. Mialem dac w schowek po lewej stronie ale jest to dla mnie nieporeczne.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Od cd sam użyłem i zdało to egzamin ale od dysku twardego? Nie kojarzę żeby coś takiego do dysków było.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Bierz Omege, kolega laguna również mi polecił Ja jestem z niej w pełni zadowolony
-
OC wpółwłaściciel - formalności
No kolego b6 moze nie przejsc chociaz moje przeszlo Faktem jest ze ja mialem na fakturze niska kwote. Ale co to za problem odwiedzic skarbowke zdobyc pieczatke, zaplacic i reszta juz w wydziale
-
OC wpółwłaściciel - formalności
Pod umowa darowizny potrzebne sa dwa podpisy, twoj i w tym wypadku twojej mamy jezeli beda to wszystko jest ok i sam to zalatwisz. Jezeli chcesz to dla pewnosci mozesz sobie upowaznienie przygotowac ale nie bedzie konieczne.
-
Nie działają spryski reflektorów
Sprawdź na początek bezpiecznik.
-
[ALL] Nawigacja za trzy stówy czy warto?
Oczywiście, dlaczego miałaby nie dać rady. Osobiście mam Larka i mogę polecić.
-
Problem z kasetą lub cięgnami zmiany biegów.
U mnie biegi wchodzą bez zgrzytów ale czuć lekki opór przy zmianie biegu. Zastanawia mnie ta kwestia, czy to winna oleju w skrzyni czy może cięgna?
-
OC wpółwłaściciel - formalności
Musisz zrobić umowę darowiznę na mamę 50% wartości pojazdu. Jeżeli wartość pojazdu nie przekracza bodajże 9400 to nie musisz iść do Urzędu Skarbowego się z tego rozliczać. Z tą umową idziesz do Wydziału komunikacji wypełnić wniosek o dopisanie współwłaściciela. Po tym zabiegu jak w dowód rejestracyjny wbiją ci mamę to możesz udać się do ubezpieczyciela czy też wypełniać online dokumenty. Z tego co się orientuję to nie ma różnicy kto jest właścicielem a kto współwłaścicielem. Jak będziesz chciał to ci podrzucę na maila wzór takiej umowy, którą sam wypełniałem pół roku temu.
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
Uniden 520XL + Sirio Omega 27MAG śmiga aż miło.
-
muzyka-gdzie sciagac
Mi to nie przeszkadza. Ważne że jest z kąd pobrać piosenki.
-
muzyka-gdzie sciagac
W każdym razie stronka jest ok wg mnie. Zmień może antywira i będzie ok.
-
muzyka-gdzie sciagac
Może masz nadwrażliwego antywira Ja mam avasta i nic mi nie psioczy.
-
muzyka-gdzie sciagac
Nie trzeba, wyszukujesz po tytule piosenkę i klikasz " pobierz plik na komputer' i leci.
-
muzyka-gdzie sciagac
ulub.pl lub chomikuj.pl w ostatecznosci
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Są w pełni przygotowane.
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
U mnie nie ma problemu bo wjeżdżam w garaż 15min i zimówki założone.