Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

blazej25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blazej25

  1. .iso , .mdf oraz .mds to są obrazy płyty, które poprzez odpowiedni program nagrywasz na cd/dvd (ner0, ultra iso)
  2. Silnik 3.0 ASN, trasa około 400 km, klima spalanie LPG 10.5 L
  3. Ciekawe, jak tylko szwagier przyjedzie z DE zaraz przekładam włączniki żeby to sprawdzić
  4. Ja leję motula specific 5W-30 i jest ok.
  5. Dla Ciebie kolego należy się piwko, temat wyczerpany, raz jeszcze dzięki.
  6. Instrukcja pisana pod B6 a informacje w niej zawarte podchodzą pod B4 przyznasz, że ktoś tu się nie postarał i wprowadza ludzi w bład oby komuś faktycznie nie przyszło do głowy ten przycisk obracać
  7. Dokładnie, brat montował w audi 80, miał do tego 2 klucze scyzoryki w zestawie, dorobić groty i git, koszty do 100zł szukaj na allegro. Z niego żaden elektryk więc stopień trudności nie jest wysoki a jaka radocha
  8. W takim razie wszystko już jest ok. ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- Szczerze mówiąc wcześniej szukając instrukcji zignorowałem tą metodę ze względu na to "obracanie przycisku" bo uznałem to za niewykonalne Stronę podaną przez Ciebie przeglądałem i tam opis również nie jest jasny.
  9. Bardzo dziękuję za pomoc A czy powinno z biegiem czasu wskazywać również datę przeglądu?
  10. Ok, udało mi się uzyskać komunikat Service to --- km itp. Ale mam problem ze zrozumieniem dalszej części tego poradnika, "Przycisk obrócić w lewo, aby skasować wskazanie" - jakim cudem mam go obrócić w lewo skoro to jest stały przycisk i nie da się go obrócić... mam go urwać ?! ;D Co dalej? A może teraz na Vagu da się to zresetować?
  11. Witam, wymieniłem dzisiaj olej i chciałem skasować inspekcję olejowa ale instrukcje jakie znalazłem na forum i w sieci nie dają efektu. Gdy wcisnę "SERVISE" to nie wyświetla się wcale żaden przebieg do następnej wizyty w serwisie... a według tego co się dowiedziałem to powinno dać jakiś efekt. Używałem Polskiego Vaga 4.9, Licznik ==> Kasowanie Inspekcji ==> Następnie próbuje zresetować wartości jakie tam są ale w każdym przypadku (oil,in1, in2,in3) warość wynosi 000. To wygląda tak jakby komputer miał tą funkcje wyłączoną. Sprawdzę jeszcze na vag-com ale to dopiero na weekend. Może ktoś z was orientuje się o co tu biega. Pozdrawiam i proszę o jakieś info
  12. Opis jest do programu Vag-com w Polski Vag 4.9 jest to innaczej porozmieszczane i opisane więc może spawić to problemy.
  13. Pewnie im się nie chce albo wola iść na łatwizne i dziurawić zderzak. Nalegaj aby wlew był przy wlewie PB !
  14. Ale będzie logo Seata na starcie .
  15. witam, , proszę o wycenę: olej Motul Specific 504 00 507 00 5W-30 bańki 5L + 1L filtr oleju i powietrza Audi A4 3.0 V6 ASN 2003r cena z wysyłką. Pozdrawiam
  16. Osobiście posiada gillette fusion od bodajże 2008 roku miałem 3 wkłady originalne a potem kilkadziesiąt z allegro. Wkłady z allegro widać, że podróbki ale idzie się normalnie golić i nie ma z nimi problemów tylko starczają na trochę krócej. Muszę zamówić znowu wkłady bo się skończyły ;D pozdrawiam
  17. U mnie pojawiła się woda dopiero przy większych i intensywniejszych opadach.
  18. O szit, ładnie się porobiło.
  19. Też tak miałem, że czujnik był a nie był podłączony, tylko że ja wymontowałem lampę żeby sprawdzić czy jest. Dzisiaj sprawdziłem i również posiadam czujnik ;D , muszę tylko sobie przewód pociągnąć.
  20. Stag 300-6, Hana 2000, ACr01 - 250km dla silnika 3.0 ASN całkowicie wystarcza, jest moc i nie ma problemów.
  21. Fajna bryczka w zacnym kolorku... szkoda, że mi się w takim nie trafiła.
  22. Mi pekło tak niefortunnie, że woda przy wiekszym deszu lała się bez litości do środka. Z odkręceniem tych sróbek też miałem problemy ( jest ich 5) , próbowałem nawet zdjąć wycieraczki żeby mieć więcej miejsca ale z tym był jeszcze większy problem Gdy udało mi się zdjąć tą pokrywę skleiłem klejem i poprawiłem jeszcze silikonem w miejscu pęknięcia. Po kilku ulewach stwierdzam, że robota wykonana była dobrze.
  23. Kolego poskładaj tą obudowę i poklej bo będziesz miał powódź w aucie Piszę z doświadczenia
  24. blazej25 odpowiedział(a) na mr435 temat w Audi A4 B7
    Właśnie od tego sprzedawcy mam manetkę więc mogę polecić
  25. blazej25 odpowiedział(a) na mr435 temat w Audi A4 B7
    Manetka o nr 4EO953503B jest ci potrzebna skoro sedan. W temacie poświęconym wymianie manetki jest opisane. Szukaj na allegro, tam najszybciej cos będzie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.