Treść opublikowana przez blazej25
-
Navigation Plus RNS D
.iso , .mdf oraz .mds to są obrazy płyty, które poprzez odpowiedni program nagrywasz na cd/dvd (ner0, ultra iso)
-
Ile pali Wam gazu?
Silnik 3.0 ASN, trasa około 400 km, klima spalanie LPG 10.5 L
-
Regeneracja włącznika świateł
Ciekawe, jak tylko szwagier przyjedzie z DE zaraz przekładam włączniki żeby to sprawdzić
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja leję motula specific 5W-30 i jest ok.
-
Kasowanie inspekcji olejowej- problem
Dla Ciebie kolego należy się piwko, temat wyczerpany, raz jeszcze dzięki.
-
Kasowanie inspekcji olejowej- problem
Instrukcja pisana pod B6 a informacje w niej zawarte podchodzą pod B4 przyznasz, że ktoś tu się nie postarał i wprowadza ludzi w bład oby komuś faktycznie nie przyszło do głowy ten przycisk obracać
-
Przerobienie Centralnego pod pilot
Dokładnie, brat montował w audi 80, miał do tego 2 klucze scyzoryki w zestawie, dorobić groty i git, koszty do 100zł szukaj na allegro. Z niego żaden elektryk więc stopień trudności nie jest wysoki a jaka radocha
-
Kasowanie inspekcji olejowej- problem
W takim razie wszystko już jest ok. ---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- Szczerze mówiąc wcześniej szukając instrukcji zignorowałem tą metodę ze względu na to "obracanie przycisku" bo uznałem to za niewykonalne Stronę podaną przez Ciebie przeglądałem i tam opis również nie jest jasny.
-
Kasowanie inspekcji olejowej- problem
Bardzo dziękuję za pomoc A czy powinno z biegiem czasu wskazywać również datę przeglądu?
-
Kasowanie inspekcji olejowej- problem
Ok, udało mi się uzyskać komunikat Service to --- km itp. Ale mam problem ze zrozumieniem dalszej części tego poradnika, "Przycisk obrócić w lewo, aby skasować wskazanie" - jakim cudem mam go obrócić w lewo skoro to jest stały przycisk i nie da się go obrócić... mam go urwać ?! ;D Co dalej? A może teraz na Vagu da się to zresetować?
-
Kasowanie inspekcji olejowej- problem
Witam, wymieniłem dzisiaj olej i chciałem skasować inspekcję olejowa ale instrukcje jakie znalazłem na forum i w sieci nie dają efektu. Gdy wcisnę "SERVISE" to nie wyświetla się wcale żaden przebieg do następnej wizyty w serwisie... a według tego co się dowiedziałem to powinno dać jakiś efekt. Używałem Polskiego Vaga 4.9, Licznik ==> Kasowanie Inspekcji ==> Następnie próbuje zresetować wartości jakie tam są ale w każdym przypadku (oil,in1, in2,in3) warość wynosi 000. To wygląda tak jakby komputer miał tą funkcje wyłączoną. Sprawdzę jeszcze na vag-com ale to dopiero na weekend. Może ktoś z was orientuje się o co tu biega. Pozdrawiam i proszę o jakieś info
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Opis jest do programu Vag-com w Polski Vag 4.9 jest to innaczej porozmieszczane i opisane więc może spawić to problemy.
-
Umiejscownienie przełącznika gazu wewnątrz auta
Pewnie im się nie chce albo wola iść na łatwizne i dziurawić zderzak. Nalegaj aby wlew był przy wlewie PB !
-
rns-e z seata do audi
Ale będzie logo Seata na starcie .
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
witam, , proszę o wycenę: olej Motul Specific 504 00 507 00 5W-30 bańki 5L + 1L filtr oleju i powietrza Audi A4 3.0 V6 ASN 2003r cena z wysyłką. Pozdrawiam
-
Golarki z allegro
Osobiście posiada gillette fusion od bodajże 2008 roku miałem 3 wkłady originalne a potem kilkadziesiąt z allegro. Wkłady z allegro widać, że podróbki ale idzie się normalnie golić i nie ma z nimi problemów tylko starczają na trochę krócej. Muszę zamówić znowu wkłady bo się skończyły ;D pozdrawiam
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
U mnie pojawiła się woda dopiero przy większych i intensywniejszych opadach.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
O szit, ładnie się porobiło.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Też tak miałem, że czujnik był a nie był podłączony, tylko że ja wymontowałem lampę żeby sprawdzić czy jest. Dzisiaj sprawdziłem i również posiadam czujnik ;D , muszę tylko sobie przewód pociągnąć.
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Stag 300-6, Hana 2000, ACr01 - 250km dla silnika 3.0 ASN całkowicie wystarcza, jest moc i nie ma problemów.
-
[ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki
Fajna bryczka w zacnym kolorku... szkoda, że mi się w takim nie trafiła.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Mi pekło tak niefortunnie, że woda przy wiekszym deszu lała się bez litości do środka. Z odkręceniem tych sróbek też miałem problemy ( jest ich 5) , próbowałem nawet zdjąć wycieraczki żeby mieć więcej miejsca ale z tym był jeszcze większy problem Gdy udało mi się zdjąć tą pokrywę skleiłem klejem i poprawiłem jeszcze silikonem w miejscu pęknięcia. Po kilku ulewach stwierdzam, że robota wykonana była dobrze.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Kolego poskładaj tą obudowę i poklej bo będziesz miał powódź w aucie Piszę z doświadczenia
-
Jaka manetka do fis
Właśnie od tego sprzedawcy mam manetkę więc mogę polecić
-
Jaka manetka do fis
Manetka o nr 4EO953503B jest ci potrzebna skoro sedan. W temacie poświęconym wymianie manetki jest opisane. Szukaj na allegro, tam najszybciej cos będzie.